در عین حال یکی دیگر از نشانه آن است که زندگی نیست به حالت عادی بازگشت در هر زمان به زودی 2020 Pebble Beach Concours d’Elegance لغو شده است. مشهور جهان ماشین های کلاسیک رویداد برجسته سالانه مونتری ماشین هفته جشن خواهد بود به تعویق افتاد تا اوت 2021.

لغو 70 سالانه Concours اعلام شد در یک مصاحبه مطبوعاتی خبر از چهارشنبه شب. در اصل برنامه ریزی شده برای ماه اوت 16, نشان می دهد در حال حاضر خواهد شد در اوت 15 سال آینده.

“قلب من می رود به تمام افرادی که درگیر در Pebble Beach Concours و کسانی که تحت تاثیر این تصمیم” رئیس ساندرا دکمه در بیانیه ای گفت. “بسیاری از ما کسانی که کار کرده اند در یک ماشین خاص برای سال ها این بود که برای لحظه ای خود را. برخی از ما در خارج از کشور کسانی بودند نزدیک شدن به نقطه از قرار دادن اتومبیل خود را در قایق ها و هواپیماها و خود مقدمات سفر را طولانی ساخته شده است. همان درست است برای بسیاری از ما بین المللی کادر قضات.”

با توجه به سازمان, فرآیند انتخاب و این رویداد در حال حاضر تکمیل شده است با کسانی که با مطلع شده است از پذیرش خود را در اوایل این ماه. کسانی که پذیرش نامه تاکید کرد که انتخاب وسایل نقلیه دعوت شدند به نظر می رسد در سالگرد 70, جشن, حتی اگر آن را به توان به تعویق افتاد. احتمالا این بدان معنی است که کسانی خود را حفظ اماکن برای 2021 رویداد.

به عنوان یک نتیجه از Concours لغو Gooding & Company اعلام کرد روز پنج شنبه صبح بود که به تعویق انداختن سالانه آن نقش ونگار ریگی دادن ساحل مزایده. در بیانیه این شرکت بنیانگذار و رئیس جمهور David Gooding گفت: “ما غمگین برای به تاخیر انداختن چنین رویداد مهم اما به اعتقاد ما در قرار دادن امنیت از جامعه ما برای اولین بار.”

در حالی که Monterey Car Week هنوز به طور رسمی نام آن نیز بعید به نظر می رسد برای سال جاری برگزار خواهد شد پس از لغو Concours, گزارش, Jalopnik. شنبه اعلام می آید یک هفته پس از لغو یکی دیگر از مونتری اصلی سالانه افسانه از اتوبان جشنواره برای ماشین آلمانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im