2020 Land Rover Defender وارد ما

امروز صبح لندرور رسما اعلام کرد که تحویل سال 2020 مدافع را آغاز کرده اند در ایالات متحده است. اخبار علائم هر دو بازگشت از دوران گذشته و آغاز یک, امیدوارم آینده ای روشن برای طبقه خودروساز.

راه اندازی شد در سال 1948 لندرور بود که بریتانیا تولید انبوه اولین درایو چهار چرخ خودرو با درب های ساخته شده برای استفاده غیرنظامی و دلپذیری زیتون یکنواخت و خسته کننده تدبیر به سرعت ایجاد شهرت برای شکست ناپذیری در هر قاره شمال از قطب جنوب است.

یک کهنه خودرو یادگار قبل از آخرین نمونه نورد کردن خط با این وجود ثابت فطرت خود را در نامهربان ترین زمین ایجاد لندرور به عنوان یک معیار برای عمر طولانی دوام آورد. آن را جایگزین مدافع سری در سال 1983 که soldiered تا سال 1997 در آمریکا و 2016 در سراسر جهان است. امروز اوایل لندرور یک fan club به عنوان اختصاص داده شده است که از هر ماشین ورزشی است.

پس از آن به نظر می رسید در مورد زمان که تولید کننده کمک خواهد کرد همراهی دستیارش خراش خارش برای یک نام تجاری جدید مدافع که در نهایت بازگشت به آمریکای شمالی پس از 23 سال وقفه. مدافع 90 و 110 (دو و چهار درب نسخه بود) به کشف و تونی محدوده رور سری برای تبدیل شدن به سوم در لندرور خانواده مدل صف.

The 2020 Land Rover Defender 90 and 110 models.

2020 لندرور مدافع دو درب 90 و چهار درب 110 نسخه. عکس نیک Dimbleby حسن جگوار لندرور خودرو PLC.

بدون سوال, مدافع جدید 110 یک “تراشه کردن بلوک های قدیمی”—روشن نوادگان شامل جعبه اصلی را یابم دال طرفه شکل. هدف ساخته شده بود و قادر به جاده لندرور خودرو تا کنون است enticingly قیمت از $49,900.

The 2020 Land Rover Defender 110.

استاندارد Defender 110 شامل 296 اسب بخار موتور به طور کامل مستقل الکترونیکی هوایی تعلیق و دائم درایو تمام چرخ ها. عکس نیک Dimbleby حسن جگوار لندرور خودرو PLC.

اما 2020 مدافع 110 واقعا کاملا جدید خودرو. آن را برای اولین بار به D7x آلومینیوم پلت فرم است که باعث می شود بدن سه بار سخت تر از قبلی بدن-در-قاب طراحی و ویژگی های به طور کامل مستقل الکترونیکی تعلیق بادی دو-سرعت انتقال جعبه و دائم درایو تمام چرخ ها. قلب زیر آن پر از کنده درخت هود 2.0 لیتری توربوشارژ خطی-چهار است که باعث می شود 296 اسب بخار. و مدافع 110 X نوع با 395 اسب بخار خطی-شش موتور و ویژگی های دولت از هنر تمام زمین کنترل پیشرفت.

The 2020 Land Rover Defender 110.

مدل جدید D7x آلومینیوم پلت فرم باعث می شود بدن سه بار سخت تر از قبلی بدن-در-طراحی قاب. عکس نیک Dimbleby حسن جگوار لندرور خودرو PLC.

کشور است به دور از مو پیراهن و بستر ناخن به یاد می آورد با اولین مدافع. در حالی که طراحان آن را انتخاب کرده اند به افشای عناصر ساختاری در داخل عملی کابین جدید Pivi نرم افزار سیستم اطلاعات و سرگرمی با 10 اینچ رابط صفحه نمایش لمسی به ارمغان می آورد Defender 110 مستقیما به قرن 21 است.

Inside the 2020 Land Rover Defender 110.

ویژگی های داخلی در معرض عناصر ساختاری تکمیل آخرین فن آوری. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از جگوار لندرور خودرو PLC.

چهار اختیاری بسته و لوازم جانبی—Explorer, ماجراجویی, کشور و شهری—اجازه می دهد صاحبان این فرصت را به خیاط خود جعبه بزرگ را با توجه به نیازهای خاص. لندرور به خریداران مشتاق یک انتخاب از 170 فرد لوازم جانبی از جمله جلو-سپر-نصب از راه دور-کنترل وینچ برقی, افزایش بیرونی حفاظت از مجموعه ای از وضعیت داخلی و حتی سفارشی روشن treadplates. به عبارت دیگر مدافع صف ارائه می دهد یک تخته سنگ سفید که در آن به ایجاد یک ماشین شخصی به بیشتر به چالش کشیدن شرایط جاده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im