سال 1932 Ford McMullen اسب سواری جهان معروف ترین میله داغ است و بالا رفتن برای فروش

وقتی کسی با استفاده از کلمه “hot rod” شانس آنها در حال صحبت کردن در مورد سال 1932 Ford McMullen اسب سواری که آیا آنها آن را می دانم یا نه. از کلاسیک باز بالا شبح به آن نمادین و بسیار کپی شده flamed کار رنگ خودرو تجسم همه چیز ما آمده ایم به انتظار از آمریکا راد داغ. در حال حاضر این خودرو بیشتر مسئول سبک و بدون شک قابل رویت ترین میله از همه زمان است تا برای فروش.

بعد از این هفته Mecum مزایده را چشم نواز ماشین های کلاسیک برای خرید در دسترس به عنوان بخشی از آن ایندی 2020 فروش رویداد. این خودرو خواهد بود بخشی از Mecum گالری نمایشگاه فروش است و مطمئن شوید که برای رفتن نمایی بیش از $5,000 آن به فروش می رسد برای بازگشت در سال 1970.

1932 Ford McMullen Roadster

سال 1932 Ford McMullen اسب سواری Mecum مزایده

سال 1932 مدل که اسب سواری است که بر اساس برای اولین بار خریداری شده توسط آن اسم اواخر خودکار علاقه مندان مک مولن ، در سال 1958. و در درست داغ rodder مد او بلافاصله پاره پاره کردن آن 283 اینچ مکعب V8 و جایگزین آن به شدت تغییر یافته 352ci باشگاه V8 با شش بشکه کاربراتور پخش کردن. اما McMullen وجود دارد متوقف نمی. او در رفتن به نیشگون گرفتن و کشیدن موتور راه اندازی خود را در طول ده سال با ماشین. در نهایت او را به اضافه کردن یک GMC 4:71 سوپر شارژر با دو چهار بشکه کاربراتور و یک ماه چشم آلومینیوم مخزن سوخت قبل از فروش آن برای کمک به صندوق خود منافع کسب و کار که شامل یک رو به رشد hot rod publishing امپراتوری.

به عنوان قابل توجه به عنوان این خودرو انتقال قدرت ممکن است در یک نقطه, ماشین جهان, سریع ترین خیابان راد به لطف 167-mph سرعت بالا—این McMullen اسب سواری شناخته شده است بیشتر برای آن بد الاغ به نظر می رسد. McMullen تا به حال سقف خرد کردن آن بطرف گلگیر برداشته و آن سوار موضع کاهش داد. اما قابل توجه ترین تغییر رنگ زرد و قرمز شعله های آتش که از نقاشی در جلوی ماشین. کسانی که پیچش یا حلقه زنی شعله های آتش که کار هنرمند آمریکایی و کاریکاتوریست اد “بابا بزرگ” راث و برخی از ظریف پین-striping توسط McMullen خود هستند به همین دلیل این خودرو شده است به ویژه در بی شماری آلبوم و مجله را پوشش می دهد در طول سال. خودرو نیز بخشی از Pebble Beach Concours d’Elegance مراسم تحلیف Hot Rod کلاس در سال 2007.

1932 Ford McMullen Roadster

Mecum مزایده

سال 1932 Ford McMullen اسب سواری در دسترس خواهد بود برای خرید بین ژوئیه 10 تا 18 در ایالت ایندیانا Fairgrounds. این یکی از 18 “درجه سرمایه گذاری” وسایل نقلیه موجود در Mecum گالری نمایشگاه فروش. هر خودرو می تواند به طور مستقیم خریداری شده از خانه حراج خواهد شد و نه برای پیشنهاد. هیچ اطلاعات قیمت گذاری شد در دسترس ساخته شده, هر چند, شما باید انتظار به قار قار کردن یک پنی هم به خود این کلاسیک.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>