که یاد ‘دختران طلایی شد در واقع در لا—و آن را می توان برای $3 میلیون

برای اولین بار در 65 سال) لس آنجلس خانه معروف ساخته شده توسط آمریکا طنزهای طلایی دختران رسما وارد بازار بود به عنوان اولین گزارش وال استریت ژورنال. این ملک در حال حاضر درخواست کمی زیر 3 میلیون دلار پول زیادی نیست-حتی-از 3 ، 000 فوت مربع ، اما به بلانش (Rue McClanahan) ممکن است می گویند در امضا جنوب لگدمال که فقط قیمت یک devastatingly خانه زیبا.

طرفداران نشان می دهد را تشخیص می دهد این خانه به عنوان یکی متعلق به توسط شخصی که پس از مرگ شوهرش, دعوت چند نفر از دوستان به زندگی با او را و نگه داشتن او در شرکت است. اگر چه صحنه هایی که اتفاق افتاده در داخل خانه به ضرب گلوله کشته شدند در یک مجموعه خارجی عکس از خانه تبدیل شده اند که مترادف با ضربه سری یک, واقعی, محل اقامت خصوصی. (یک کپی کامل از صفحه اصلی که قبلا اقامت در استودیوهای دیزنی هالیوود اما تخریب شد به فضا در سال 2003.)

واقع شده در LA مجلل در محله Brentwood, خانه دارای چهار اتاق خواب و 3.5 حمام و سرویس بهداشتی در مورد از 2900 متر مربع است. ساختار معماری منحصر به فرد است که بهترین توصیف به عنوان یک ذوق ترکیب ژاپن و هاوایی کشت و زرع سبک و از آن ساخته شد در سال 1955 توسط شیراز ادیسون وکیل دیوید شریف بری III و همسرش مارگارت Carr بری پس از آنها الهام گرفته midcentury خانه مدرن که دیوید متعلق به پدر در هاوایی است. زندگی زن و شوهر در لا حفاری بیش از 60 سال تا زمانی مربوطه می باشند و میر در سال 2017 و 2019; ملک در حال حاضر به فروش می رسد از طریق یک اعتماد است.

Golden Girls Home

براندون ولنت/Brandon V عکاسی

علاوه بر اینکه معماری و علاقه مندان به طراحی اصلی را صاحبان سابق نیز ظاهرا تفننی در جمع آوری گیاهان عجیب و غریب. اموال را, زمینه خال خال با غیر معمول گونه از درختان نخل و سرسبز محوطه سازی شامل چندین چشم نواز گرمسیری نمونه. اطراف محیط خانه ژاپنی است engawaیک شال ایوان است که متصل به خانه ایوان در آن ارائه می دهد تا مکانی مناسب برای سالن در ماه های گرم تابستان. دختران طلایی محل پیشاهنگی در ابتدا کشیده به خانه شکوفایی فلور پس از آن به بیشتر از یک میامی پرنیان از اکثر LA-منطقه خواص. Barrys توافق به خانه های خود را برجسته نشان می دهد برای هزینه های کوچک و دوست داشتن خود را به خانه های معروف دیده می شود بر روی پلت فرم ملی بودند گزارش نه طنزهای طرفداران و نشان می دهد تماشا نیست.

کلبه های داخلی بودند که هرگز نشان داده شده در دختران طلایی و اعتصاب یک تضاد به ترکه یا چوب کوتاه-پر صورتی رنگی زیبایی ویژه در سری. در داخل وجود دارد امضا midcentury-سبک دیوارهای شیشه ای, سخاوتمندانه, بزرگ clerestory ویندوز و بالا مخابره سقف که همه کمک به خانه اصل SoCal داخل سالن/فضای زندگی در فضای. التقاطی کشویی شوجی صفحه نمایش استفاده می شود در سراسر خانه به عنوان اتاق تقسیم دادن فضای داخلی آرام ذن احساس. اگر چه بسیاری از خانه طبقه استفاده می شود پوشش داده شده با فرش آنها به تازگی حذف به فاش اصلی کف چوب جنگلی زیر.

شاید منحصر به فرد ترین منطقه از خانه آشپزخانه با کابینت های رنگ در فام های آووکادو سبز رابین تخم مرغ آبی آلاله زرد و صدر با فیروزه نوعی ماده پلاستیکی شمارنده اتاق harkens به ساده تر technicolor زمان. اگر چه این فضا بسیار بیشتر vibrantly رنگی از یک در طلایی دختران مجموعه, آن را هنوز هم سخت به تصور کنید که دوروتی سوفیا رز و بلانش های برخی از کیک—و آخرین شایعات آبدار—در جدول پس از یک روز طولانی است.

چک کردن عکس های بیشتر از خانه های زیر:

Golden Girls Home

براندون ولنت/Brandon V عکاسی

Golden Girls Home

براندون ولنت/Brandon V عکاسی

Golden Girls Home

براندون ولنت/Brandon V عکاسی

Golden Girls Home
Golden Girls Home

براندون ولنت/Brandon V عکاسی

Golden Girls Home

براندون ولنت/Brandon V عکاسی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>