تگزاس School District رول 110 اتوبوس با وای فای برای دانش آموزان نیازمند


wifi-school-busses
ناتالیا Ganelin/گتی

Wi-Fi مجهز اتوبوس در حال تامین مالی از طریق $6000,000 کمک مالی از یک ارائه دهنده بی سیم

Austin مستقل منطقه مدرسه در تگزاس است نورد از یک اتوبوس مدرسه ناوگان 110 فای را فعال کنید دستگاه اتوبوس برای استقرار به محله ها و ساختمان های آپارتمانی که در آن خانه دسترسی به اینترنت بعید است. این ایده برای کمک به بچه ها در این منطقه می آید پس از اعلام این خبر که ساختمان مدرسه تعطیل هستند به طور نامحدود برای جلوگیری از گسترش بیشتر این کوروناویروس.

اتوبوس در حال تامین مالی از طریق $600 ، 000 کمک مالی از ارائه دهنده خدمات بی سیم Kajeet. دانش آموزان می توانند دسترسی به وای فای از ساعت 8 صبح-2 بعد از ظهر که مدرسه معمولی ساعت Austin ISD. آنها می توانند با استفاده از رایانه های شخصی (نه دستگاه های شخصی) برای تکمیل مدرسه خود را با کمک از اتوبوس فای.

“در حالت ایده آل ما می خواهیم [دانش آموزان] قادر به ماندن در داخل” کوین شوارتز افسر ارشد فناوری برای AISD گفت. “برای برخی از مردم ممکن است آنها نیاز به آمده به سمت اتوبوس.”

منطقه منتشر گام به گام راهنمای برای دانش آموزان و والدین دسترسی به وای فای در بسیاری از موارد که در 300 پا از اتوبوس باید آن را قادر به کار. برای بزرگتر مجتمع های آپارتمانی و محله ها بیش از یک اتوبوس مستقر خواهد شد. دانش آموزان مجاز به هیئت مدیره اتوبوس و باید کودکان و نوجوانان نیاز به خارج برای دسترسی بهتر هر کس باید حفظ اجتماعی فاصله استاندارد از شش فوت از هم جدا.

شوارتز می گوید: این منطقه ممکن است تنظیم کنید که در آن آن را می فرستد اتوبوس و یا چگونه آن آدرس دسترسی به اینترنت به عنوان آن را می آموزد بیشتر در مورد این روند در هفته های آینده.

بسیاری از مدارس در سراسر ایالات متحده اعلام کرده اند برنامه ای برای بسته باقی می ماند باقی مانده از سال تحصیلی برای کمک به جلوگیری از گسترش ویروس. نوزده متحده تا کنون توسعه یافته خود را موظف ایالت تعطیلی مدارس و از طریق مانده از سال تحصیلی. چندین هنوز وزن بسته شدن پسوند و انتظار می رود به اطلاعیه این هفته در مورد چگونگی این مدت از 2019-2020 سال تحصیلی را نگاه کنید.

اگر این تعطیلی هستند بدون شک دشوار به فرایند برای دانش آموزان و کارکنان مدرسه و والدین به طور یکسان — این تصمیم اجازه می دهد تا برای مدارس در همه جا به تعیین فاصله اضافی-آموزش پروتکل ها و ریز لحن هر در محل فرآیندهای باید همه ما نیاز به تمرین های اجتماعی فاصله دوباره در آینده (که راستش همه ما باید فقط آماده شدن برای تا زمانی که به طور گسترده ای در دسترس و موفق واکسن).

در ضمن ما می توانیم نگاهی به مدارس مانند Austin ISD به سرب به عنوان مثال در حصول اطمینان از همه بچه ها دسترسی به ابزار مورد نیاز در این هرج و مرج زمان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر