در حال تسلا و اقبال در چین شروع به دوباره بجای اول برگشتن? اگر مارس آمار فروش هر نشانه آن را قطعا به نظر می رسد مانند آن ممکن است مورد.

جدید ثبت نام خودرو در کشور افزایش یافت متناوب 450 درصد برای این شرکت در اسفند ماه بیش از ماه, گزارش رویترز،. داده شد گردآوری شده توسط LMC خودرو نشان می دهد که این خودروساز آمریکایی به فروش می رسد 12,709 واحد برای ماه.

تسلا بسیار خوب در ماه در آمد که به طور کلی فروش خودرو کاهش یافت, با 43.4 درصد در چین در ماه مارس به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس همچنان به سرکوب تقاضا برای خودروهای وانت و Suv ها در کشور است. که پویا به نظر نمی رسد به صدمه دیده اند ایلان شرکت هر چند که به فروش می رسد 10,395 وسایل نقلیه بیشتر از در ماه فوریه (2,314).

اخبار شرکت افزایش فروش به شرح زیر بازگشایی آن شانگهای Gigafactory. این شرکت همچنین در حال حاضر در حال آماده شدن برای معرفی دو نسخه جدید از مدل آن 3 الکتریکی سدان که یکی از آنها را گزارش 404 مایل محدوده 150 مایل بیش از آن ورود به سطح همتای آمریکایی. که طیف وسیعی است که بالاترین تولید هر مدل تولید شده توسط این شرکت در طول تاریخ مختصر خود را.

جای تعجب نیست که شرکت قوی چینی فروش در ماه مارس منجر به سهام افزایش برای شرکت. تسلا سهام افزایش یافته است و با 28 درصد در طی دو روز گذشته با توجه به انتخاب. سهام این شرکت را دو برابر کرده و از آن در ماه مارس پایین است 20 درصد زیر آن مه بالا, قبل از بازار سهام به رسمیت شناخته شده در مقیاس کامل از این بیماری همه گیر و چگونه آن را تحت تاثیر قرار اقتصاد جهانی است.

این افزایش اتفاق افتاده است با وجود این شرکت با داشتن تا به حال به آن Fremont, California, گیاه, کردند کارگران و کاهش حقوق در هفته های اخیر. با وجود این, معامله گران در حال بنا به گزارش ها در تلاش برای نگاه به گذشته اختلالات ناشی از Covid-19 شیوع. در چهارشنبه گلدمن ساکس به روز رسانی آن چشم انداز برقی خودروساز دادن تسلا سهام “خرید” توصیه. این می آید یک روز پس از کردیت سوئیس به روز رسانی رتبه خود را از این شرکت بر این باور است که این بیماری همه گیر است که شروع به فلات در سطح جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de