تسلا شکایت آالمدا کانتی و تهدید به ترک کالیفرنیا بیش از Coronavirus محدودیت

Elon Musk تا به حال آن را با کالیفرنیا coronavirus مستند محدودیت. و در حال حاضر ماشین خود شرکت تسلا شکایت کرد آالمدا کانتی در تلاش برای بازگشایی یکی از آن فرمونت کارخانه به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

روز شنبه, EV غول واصل طرح دعوی در دادگاه در دادگاه منطقه ای ایالات متحده برای شمال کالیفرنیا District در مقابل این شهرستان که در دفتر مرکزی و اولیه کارخانه بر اساس گزارش CNBC. اما tech titan نیست انجام می شود وجود دارد. علاوه بر تماس با شش هفتهای مستند محدودیت “پوچ & پزشکی غیر منطقی” او را متهم به شهرستان از اقدام “خلاف” به فرماندار گاوین Newsom سفارشات و تهدید به انتقال دفتر مرکزی شرکت از دولت به هر نوادا یا تگزاس.

“رک و پوست کنده این نی نهایی” او در توییتر نوشت. “تسلا در حال حاضر حرکت آن HQ و برنامه های آینده به تگزاس/نوادا بلافاصله. اگر ما حتی حفظ فرمونت فعالیت تولید در همه آن خواهد بود dependen [sic] چگونه تسلا درمان در آینده است. تسلا در گذشته خودروساز در سمت چپ CA.”

تولید در تسلا فرمونت کارخانه متوقف شده است از مارس 23 هنگامی که آالمدا کانتی دستور کارخانه تعطیل برای کمک به متوقف کردن گسترش Covid-19 در شهرستان است. در طرح دعوی در دادگاه EV ساز متهم به شهرستان از نادیده گرفتن سفارش قبلی از دفتر والی که مجاز حیاتی زیرساخت های صنایع از جمله حمل و نقل فعال باقی می ماند. همچنین ذکر این واقعیت است که یکی از امکانات این شرکت در کشور همسایه San Joaquin County اجازه داده شده برای از سرگیری عملیات.

“هیچ اساس منطقی برای این درمان متفاوت از دو همسایه تسلا امکانات هر دو عامل در فدرال زیرساخت های حیاتی بخش” این شرکت اعلام کرد.

هفته گذشته Newsom دفتر رونمایی از چهار مرحله استراتژی به تدریج بازگشایی دولت پس از مارس مستند سفارش. اما این طرح نیز به شهرستانهای حق به “ادامه مطلب اقدامات محدود کننده در محل خود را بر اساس شرایط محلی.”

برای آن بخش آالمدا کانتی با صدور بیانیه ای پس از تشکیل پرونده و گفت که آن را در حال حاضر با تسلا به بازگشایی فرمونت کارخانه به عنوان به زودی به عنوان آن را بی خطر است برای انجام این کار. “این بوده است که مشترک با حسن نیت تلاش برای توسعه و اجرای طرح ایمنی است که اجازه می دهد تا برای بازگشایی در حالی که حفاظت از سلامت و رفاه از هزاران نفر از کارکنان که در سفر به و از کار در کارخانه تسلا” این شهرستان نوشت: در این بیانیه است.

لازم به ذکر است که مشک بارها مورد سوال به شدت از شیوع کروناویروس در تماس تلفنی با وحشت اطراف این ویروس “گنگ” و پیش بینی است که وجود دارد خواهد بود “نزدیک به صفر” موارد جدید در آمریکا تا پایان ماه آوریل است. به جای موارد افزایش پنج برابر بیش از این دوره از ماه. به عنوان از مطبوعات زمان جانز هاپکینز دانشگاه Coronavirus مرکز منابع گزارش شده است که وجود دارد 1,332,411 تایید موارد Covid-19 در کشور همراه با 79,606 و میر نسبت به ویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im