این روزها تماس تصویری برنامه های کاربردی و ویژگی های به طور فزاینده ای محبوب با توجه به کروناویروس است که همه را مجبور به ماندن در خانه. مردم در حال تبدیل به این نوع از خدمات به طوری که آنها می توانند همچنان به ماندن در تماس با عزیزان و دوستان و همکلاسی ها و همکاران.

تبلیغات

آن را در حال حاضر به نظر می رسد مانند تلگراف می خواهد به هاپ در هیئت مدیره است که ارابه موسیقی و همچنین به دلیل در یک اطلاعیه توسط این شرکت به نظر می رسد مانند آنها برنامه ای را در نهایت بازگرداندن امن تماس ویدیویی گروهی را به آن پیام پلت فرم یک ویژگی است که به اندازه کافی عجیب نیست بخشی از این برنامه با وجود Wechat با داشتن اطراف برای مدتی بوده است.

با توجه به شرکت “چه شما ممکن است بپرسید? فعلی جهانی مستند برجسته نیاز به یک اعتماد تصویری ابزار ارتباطی. تماس های ویدئویی در سال 2020 بسیار مانند پیام رسانی در سال 2013. وجود دارد برنامه های که یا امن یا قابل استفاده باشد. ما می خواهم برای رفع آن, و ما را به تمرکز بر روی آوردن شما امن گروه تماس های ویدئویی در سال 2020 است.”

مانند ما گفت دیگر سیستم عامل پیام های طولانی ارائه تماس های ویدئویی. اما در پی coronavirus همه گیر بسیاری از شرکت ها شده اند beefing تا خود را ارائه. برای مثال سیستم عامل مانند WhatsApp در حال گسترش تعداد شرکت کنندگان در حالی که Facebook راه اندازی کرده است Messenger اتاق که تلاش برای گرفتن در زوم با حذف ثبت نام مورد نیاز و همچنین افزایش تعداد شرکت کنندگان تا 50.

در زمینه کلی. جزئیات بیشتر در مورد برنامه ها و تلگرام. منبع: telegram.org

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de