تفلون تسلا? Elon Musk واجد شرایط برای $2.1 میلیارد پرداخت به عنوان سهام همچنان به تجمع

اقتصاد ممکن است در dire straits برای بسیاری از, اما نه چندان برای Elon Musk. این مدیر عامل شرکت تسلا فقط دریافت یک عمده payday–و آن را اتفاق می افتد به بزرگترین در نوع خود است.

با توجه به دیگری در یک رشته طولانی از سهام موج برای خود ماشین های الکتریکی شرکت کارآفرین واجد شرایط برای دریافت $2.1 میلیارد دلار پرداخت. تسلا به طور متوسط شش ماه در بازار سرمایه 150 میلیارد دلار موجب شده دوم از 12 تراشه ها جای دادند که باز خواهد شد به بازدید شرکت مالی خاص نقاط عطف در مشک را 2018 جبران خسارت توافق. مشک را بدست آورده و هیچ حقوق و دستمزد به عنوان مدیر عامل شرکت تسلا. این $2.1 میلیارد رقم تنها بزرگترین پرداخت تا کنون پراکنده به یک مدیر اجرایی است.

هر چند مستقر در کالیفرنیا خودروساز دیده است و سهام آن در نوسان کمی پس از این تجمع اخیر ارزش آن باقی مانده است در اطراف $300 میلیارد خوانده شده را علامت. این باعث می شود آن را نه تنها با ارزش تر از فورد و جنرال موتورز در ترکیب است اما همچنین اجازه آن را به سرنگون تویوتا به عنوان با ارزش ترین در جهان می شناسند و چیزی مارکی زمانی در آغاز ماه ژوئیه.

مشک را برنامه ریزی مالی با تسلا به معنی او می تواند خرید سهام در این شرکت در شیب تخفیف از $350 به هر کدام. همانطور که از انتشار آن به طور منظم در بازار سهام ارزش است در $1,612.20. هر یک از دو تراشه ها جای دادند اعطا مشک 1.69 میلیون سهم در تسلا با بسیاری از بیشتر به احتمال زیاد به می آیند راه خود را باید تیز آن به سمت بالا ادامه مسیر. اگر مشک به فروش سهام از هر دو تراشه ها جای دادند در این زمان قیمت او را سود حدود 4.2 میلیارد دلار است. کمی بافت متوسط درآمد تسلا کارمندان $58,000 در هر سال با توجه به مالی اخیر آشکار است.

تا کنون هر کدام پی در پی tranche ثابت کرده است که قابل ملاحظه ای بزرگتر از گذشته است. یکی از اولین بار بود که در پراکنده ممکن است در ابتدا بالغ بر 700 میلیون دلار قبل از اینکه به طور چشمگیری افزایش در ارزش به عنوان تسلا سهام در ادامه به موشک وار رفتن. سهام این شرکت رشد کرده است بیش از 500 درصد بیش از سال گذشته حتی به عنوان Covid-19 همه گیر است wreaked بی سابقه ویران در آمریکا و اقتصاد جهانی.

این خودروساز فقط گزارش چهارمین فصل متوالی سود یک نقطه عطف بزرگ به خصوص با توجه به وضعیت بحران بهداشت و درمان و وضعیتی وخیم بازار خودرو. آیا مشک روشن است tranche سوم باقی مانده است دیده می شود اما آن را عادلانه می گویند که چند شرط در برابر آن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>