گی مجاز ناراحت شود که آنها فارغ التحصیل شدن از یک سوراخ**


sad-about-grad
بلكه Ni Ratn Mak می Thuk/EyeEm/گتی و Facebook

رشد بزرگسالان در حال گفتن بچه نمی شود ناراحت است که آنها در حال گرفتن یک جشن فارغ التحصیلی و آنها نیاز به STFU

به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس در ادامه و اجتماعی فاصله تبدیل به جدید ما عادی بسیاری دیگر از نرمال بوده است لغو و یا تغییر فراتر از به رسمیت شناختن. عروسی دوش reunions سفر و تعداد بیشماری از سایر حوادث بوده است به تعویق افتاده و یا به طور کامل دوباره برای تنظیم به واقعیت از همه گیر زندگی. متاسفانه این شامل بزرگ عطف دبیرستان و فارغ التحصیلی از دانشگاه.

2020 سالمندان باید تا به حال به این واقعیت دشوار است که خود را آخر ماه در دبیرستان یا کالج و برنامه ریزی مراسم فارغ التحصیلی رفته اند تا در دود. اما… آنچه را که? یک دسته از بزرگسالان افزایش یافته است فکر می کنم این بچه ها باید باک کردن و مقابله با آن ؟ که فارغ التحصیلی است که هیچ معامله بزرگ است و آنها حق ندارد به دل شکسته و نا امید ؟

نشستن همکار رشد یو پی اس. آن زمان ما تا به حال چت.

ABC اخبار فرار یک ویژگی امروز در مورد چگونه دانش آموزان “ویران” به از دست رفته خود را از فارغ التحصیلی به عنوان آنها می خواهم انتظار می رود آنها را به. بسیاری از مدارس در حال اصلاح معمول مراسم به منظور امن تر و کمتر احتمال دارد به گسترش ویروس — این شامل هر تعداد از ویروس ها-جلوگیری از راه حل های مجازی از مراسم فارغ التحصیل-تنها تجمعات با صندلی فاصله شش فوت از هم جدا و عزیزان مشاهده از طریق live-stream. این ایده آل نیست. بیایید صادق باشیم آن 100 درصد بمکد برای نوجوانان و بزرگسالان جوان که مشغول به کار برای سال برای رسیدن به این نقطه و پیش بینی های معمول (واقعی) پمپ و شرایط. خانواده من پاره کردن فقط تایپ کردن این و من حتی نمی باید یک ارشد خود من در این سال, اما من به یاد داشته باشید که یکی. این بچه ها حق دارند ناراحت شود اما به طور طبیعی تشکرها از اینترنت مخالف است.

“دریافت استفاده می شود به زندگی نا امیدی گفت:” کسی که به احتمال بسیار زیاد رو به راه رفتن در سراسر مرحله در حالی که خانواده خود را تشویق می کردند و آنها را در.

“حداقل هیچ یک از درگذشت!” گفت: “ادم سفیه و احمق که ظاهرا درک نمی کند که درجات مختلفی از غم و اندوه و ناامیدی و یکی باطل نمی کند دیگر.

“تنها من را وادار به تصمیم گیری آنچه را ویرانگر می گوید:” یکی دیگر از عاطفه فرد است.

متاسفانه من می توانم تصویر یکی دیگر از 100 نظرات مشابه با تعداد بسیار کمی از صدای همدردی و یا پشتیبانی فلفلی در میان است. آیا این واقعا چیزی است ؟ مسن تر هستند مردمی که احتمالا تقریبا همه رو به حضور خود واقعی فارغ التحصیلی واقعا گفتن این بچه های فقیر به آن را خورد و معامله ؟ آن را به نظر می رسد به طوری که خیلی لعنتی مسخره است. من شک هر یک از این بچه ها می گویند فارغ التحصیلی خود را بعد از دست دادن است در تاریخ همتراز با کسی که در حال مرگ از COVID-19 — اما این بدان معنی نیست که از دست دادن از فارغ التحصیلی نیست دلخراش.

این چیزی است که من می دانم برخی از فارغ التحصیلی سالمندان شخصا و در حالی که آنها (حق) bummed آنها همچنین دست زدن به این کار را با قدرت و فضل من مطلقا ندارند در سال 2000 وقتی که من راه می رفت این مرحله به عنوان بخشی از “Y2K” کلاس. اگر کسی گفت 2000 من که نبودم من بسیار پیش بینی روز فارغ التحصیلی کامل با ستایش خانواده در مخاطبان پیاده روی به دریافت دیپلم همکلاسی های من در کنار من و یک آخر هفته پر از مهمانی من مطمئن هستم من مچاله شدن به یک گوشه و گریه برای یک ماه ،

اما این چیزی است که من از دیدن اینجا.

پدر و مادر از سالمندان که من می دانم در حال ارسال شایان ستایش (البته تلخ و شیرین) تصاویر خود را زرق و برق دار کودکان مدل لباس آنها هرگز برای نشان دادن و رقص شب دور در جای اقامت برای عکس های گرفته شده در پشت حیاط خود را. آنها در حال گرفتن عکس در کلاه و لباس شب در مقابل دبیرستان جایی که آنها ساخته شده و تمام خاطرات خود را از هیچ کس دیگری در اطراف, اما هنوز هم لبخند بر لب. آنها gamely پوشیدن jokey “قرنطینه کلاس 2020” تی شرت و grinning از طریق آنچه باید یکی از بزرگترین نا امیدی از خود زندگی می کند. آیا کسی می میرند ؟ هیچ. آیا این هنوز هم به طور کامل خورد ؟ آره. این بچه ها مجاز به سوگواری این غول از دست دادن ؟ شما شرط می بندم ،

بنابراین اگر شما گرفتن خود را نورد چشمان شما در یک, مادر دوست پست در مورد او ویران ارشد که نمی توانید روز فارغ التحصیلی آنها همیشه خاموش سرکوب درونی که می خواهیم به آنها بگویید که “این می تواند بدتر شود.” اگر شما نمی تواند حمایتی فقط STFU.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de