نوجوان زندانی برای عدم انجام آنلاین مدرسه در میان همه گیر


police-line-do-not-cross
kali9/گتی

A 15-year-old, سیاه, دانش آموز با نیازهای ویژه زندانی شد چرا که او نمی پایان مدرسه او

روز سه شنبه گزارش شد که یک نوجوان سیاهپوست در میشیگان فرستاده شد به یک نوجوان بازداشتگاه پس از یک قاضی کشف او ظاهرا “نقض” آزادی مشروط: 15 ساله “فضل” بود زندانی در خرداد ماه به خاطر او نمی پایان خود را آنلاین مدرسه.

با توجه به Marketplaceخروجی که اولین گزارش مورد لطف قرار داده شده است مشروط برای سرقت و مبارزه با او ، وکیل گفت: این نشریه که آنها شنیده ام از یک مورد مانند گریس به طور خاص است که آن را بسیار غیر معمول به زندانی کردن یک کودک به دلیل آنها نمی تکمیل دوره خود از خانه با توجه به تمام مدارس ، علاوه بر این, جلسه تحصیلی مورد نیاز است و هیچ ربطی به فضل قبلی جرائم. ریکی واتسون جونیور, مدیر اجرایی ملی نوجوانان عدالت شبکه اظهار داشت: “چه کسی می تواند حتی یک دانش آموز خوب در حال حاضر ؟ مگر اینکه نیاز فوری وجود دارد من نمی فهمم چرا شما خواهد بود ارسال یک بچه برای هر مرکز در حال حاضر و در نظر گرفتن آنها به دور از خانواده خود را با تمام آنچه که ما در حال برخورد با حق در حال حاضر.”

چند تن از کارشناسان استدلال می کنند که فضل مجازات معنا ندارد و نمونه ای چگونه سیستمیک تعصب نژادی همچنان به disproportionally تاثیر سیاه و جوانان است. ProPublica اشاره می کند که فیض و مادر او “Charisse” زندگی در بیشتر سفید در جامعه که درصد زیادی از کودکان و نوجوانان را تشکیل می دهند juvenile justice سیستم. قاضی مری الن برنان که به ریاست قاضی شهرستان اوکلند دادگاه خانواده تقسیم بر داشت فضل “گناه در عدم ارسال به هر مدرسه و بلند شدن برای مدرسه.” او با توجه به حاکم به نام این نوجوان یک “تهدید برای جامعه است.” برنان گفت که فضل “نیست برآورده انتظار با توجه به عملکرد مدرسه. من به او گفت که او بر روی یخ نازک و من به او گفتم که من که قرار بود او را نگه دارید و به, نامه به منظور از مشروط شدن.”

فضل بود که مبتلا به ADHD یک اختلال خلقی نشان داده شده است, برای بهره مندی بیشتر از فرد حمایت از کارکنان مدرسه. این ساخته شده از راه دور یادگیری به خصوص برای او. Charisse گفت ProPublica که بدون برنامه آموزشی فردی در جای او نگران است که دختر او را تبدیل به ضعف و منابع او تا به حال قبل از COVID که شامل معلمان چک کردن در در او را به مطمئن شوید که فضل شناخت مواد و همچنین در وقت های اضافی به پایان تکالیف. Charisse اظهار داشت که هنگامی که فضل مجبور شد برای انتقال به کنترل از راه دور کلاس او داده نشده همان حمایت از او تا به حال قبل از نتیجه تنظیم خود را برای شکست.

فضل گفت: او مسئول پرونده راشل ژیرو که او احساس استرس و اضطراب در مورد جلسه او مورد نیاز است. Charisse گفت: مسئول پرونده در اعتماد به نفس است که دختر او را به ماندن شده بود تا اواخر سال در اما که او کار بر روی یک برنامه جدید برای لطف به او کمک کند در مسیر باقی بماند.

“کارگر گفت مادر که کودک نمی تواند کامل و نوجوان نیست همیشه آسان برای کار با, اما شما باید به آنها این فرصت را به تغییر دهید. کودک نیاز به زمان برای تنظیم به این عادی بودن در مشروط شدن و انجام کار برای خانه,” او مسئول پرونده اشاره کرد. پنج روز پس از این فضل خوابش برد و پس از چک کردن در با ژیرو که بلافاصله در زمینه نقض آزادی مشروط و پس از او “به وضوح نمی خواهند به رعایت قوانین در جامعه است.”

اما فضل معلم اشاره کرد که فضل رفتار واقعا نمی ایستادگی کردن از بقیه دانش آموزان در طول این زمان. ژیرو فرستاده فضل آموزش پرسیدن اگر وجود دارد یک “درصد معینی از یک کلاس او قرار است به تکمیل یک روز/هفته است.” گریس, معلم, کاترین Tarpeh, در پاسخ گفت: فضل بود “نه از هم ترازی با بسیاری از دیگر دانش آموزان است.” او افزود: “اجازه بدهید من روشن است که این است که هیچ یک گسل چون ما را نمی بیند و این بی سابقه جهانی همه گیر میاد. گریس دارای یک تمایل قوی به خوبی انجام” و “تلاش برای رسیدن به طرف دیگر از یک شیب منحنی یادگیری کوه و ما باید یک برنامه ریزی برای به دست آوردن وجود دارد.”

تری گیلبرت که یک دختر سابق سرپرست برای نوجوانان برنامه نویسی در میشیگان موافق است که گریس حکم معنا ندارد. “این بیش از حد سخت است از یک جمله برای یک بچه که تکالیف خود را انجام نمی…وجود دارد بنابراین تحقیقات زیادی که به این واقعیت است که این پاسخ درست برای این جرم است. دختران نوجوان در عمل. آنها پر حرف. آنها را به مبارزه با [خود] ، آنها نمی خواهید برای دریافت تا ظهر. این طبیعی است مسائل است.”

ProPublica بود قادر به گرفتن دست خود را در Oakland County مدار دادگاه پرونده که نشان می دهد که از ژانویه 2016 به ژوئن سال 2020 از 4,800 اطفال موارد 42 درصد درگیر میان حتی اگر سیاه و جوانان باعث می شود تا تنها 15 درصد از جامعه است. “روشن است که بچه ها از رنگ صورت نامتناسبی و تحت تاثیر این سیستم در سراسر هیئت مدیره. آنها بیشتر احتمال دارد به دستگیر شود کمتر احتمال دارد به ارائه هر نوع انحراف بیشتر احتمال دارد به شود بیرون از خانه قرار می گیرد و در برخی از مرتب کردن بر اساس از سلول وضعیت است.”

با توجه به Marketplace, فضل منتقل شده به درمان طولانی مدت با برنامه در کودکان ایجاد کرد در میشیگان که در آن او کمی آزادی بیشتر. فضل که اغلب ارتباط با مادر است و غمگین در مورد همه چیز او از دست رفته است. “هر کس در حال حرکت است گذشته من در حال حاضر و من فقط در اینجا” او به او گفت که بیش از یک تماس تصویری. در یکی از نامه فضل ارسال Charisse, فضل نوشت: “من می خواهم به تغییر. من می خواهم به یک فرد بهتر. در اینجا من متوجه شدم که چقدر شما مراقبت و عشق من. من متاسفم من در زمان که برای اعطا. لطفا ادامه برای ارسال عکس از من و شما و یا فقط با هر کسی. من به شما عشق مامان و من از دست شما.”

شما می توانید کمک با امضای این طومار به کمک رایگان گریس از حبس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>