نوجوان بازیکن بیس بال می گوید طرفداران فریاد زد نژادپرستانه طعنه او را در طول بازی

سی ان ان ارمیا چپمن, آیووا, مدرسه منطقه در محکومیت سوء استفاده نژادپرستانه او رنج می برد در طول سال های اخی

توسط ETELARESANKHABAR در 17 تیر 1399
Jeremiah-Chapman-baseball-racist-taunts
سی ان ان

ارمیا چپمن, آیووا, مدرسه منطقه در محکومیت سوء استفاده نژادپرستانه او رنج می برد در طول سال های اخیر بازی بیس بال

ورزشی جوانان و پدر و مادر جیغ نامناسب و توهین آمیز زباله از غرفه دست به دست آن را به نظر می رسد. همیشه نفرت انگیز و شرم آور است برای یک آیووا مدرسه منطقه نژادپرستی از یک جمعیت در یک اخیر دبیرستان, بازی بیس بال است نامعقول. یک بازیکن از چارلز سیتی دبیرستان مجبور به تحمل چندین متعصب نظرات فریاد از جمعیت از جمله یکی از طرفداران فریاد "شما باید شده اند جورج فلوید."

در طول بازی رخ داد که در 27 ژوئن در مقابل منطقه با توجه به بیانیه ای از شرکت کنندگان نیز ظاهرا گفته چپمن که تنها بازیکن سیاه و سفید برای چارلز سیتی تیم دبیرستان به "بازگشت به زمینه." سی ان ان گزارش می دهد که چپمن بود و همچنین به عنوان "کالین" در یک نقطه مرجع به Kaepernick.

"من سعی می کنم سخت ترین من به هر کس مثل من به دلیل این که فقط من شخصیت" چپمن با سی ان ان گفت. "و آن را فقط سخت دیدن که مهم نیست چقدر سخت من سعی می کنم مردم را قبول نمی کند من به خاطر رنگ پوست من." او گفت که او در ابتدا هیجان زده به عقب بر گردیم به بازی های ورزشی و احساس عادی پس از همه گیر طرح میتوانست به مدرسه خود را در سال.

Keisha Cummings, چپمن, مامان, سی ان ان گفت که در حالی که او حضور نداشتند که بازی خاص او غلبه بر زمانی که پسر او به نام او و به او گفت: چه مردم فریاد شد در او.

"من عصبانی بود چون به عنوان یک پدر این است که یک ترس من برای او," او گفت:. "بخشی دیگر از من بود نوع آرامش که آن را اتفاق می افتد به دلیل آن باز ارمیا چشم نمی شود پس ساده و بی تکلف و colorblind و نادان به این واقعیت است که چیزهایی مثل این را هنوز هم اتفاق می افتد." کامینگز در زمان خشم خود را به توییتر خواستار توجه به نژاد پرستی پسرش مواجه شده طی چه باید نرمال تجربه سرگرم کننده برای بچه دبیرستانی.

او خطاب خاص نژادپرستانه نظرات در پست دیگری برجسته است که او را "نوع شیرین با استعداد" پسر نباید مجبور به تحمل این نوع سوء استفاده است.

در بیانیه ای چارلز سیتی مدرسه منطقه محکوم به نژاد پرستی چاپمن به صورت خود در حالی که بازی های ورزشی برای مدرسه خود را در حالی که اعتراف به نژاد پرستی شده است مکرر مشکل در منطقه خود.

"متاسفانه این شده است یک الگوی رفتاری است که دانش آموزان ما از رنگ تا به حال برای تحمل و قدرت در بسیاری از مکان های مختلف و زمینه ها است و بخشی از تجربه روزانه. این غیر قابل قبول است. به عنوان یک محل که در آن ما آنچه که بهترین است برای همه بچه های ما احساس می کنید مجبور به صحبت می کنند و نور را به موقعیت هایی که به طور معمول اتفاق می افتد به ما بچه ها. دانشجویان ما باید بدانند که ما پشت خود را بدون در نظر گرفتن شرایط و این که ما در حال مبارزه شانه به شانه با آنها برای پایان دادن به ظلم و ستم و برای ایجاد جهانی که ما می دانیم ممکن است. ما دولت و ملت نیاز به دانستن است که ما افکار و کلمات و اقدامات مهم است. ما باید بهتر انجام دهید. ما باید بهتر شود."

مخالف مدرسه Waverly-پوسته جامعه راک, مدرسه, منطقه, ارائه شده عذر خواهی و ارائه "هیچ بهانه ای, چرا که هیچ کدام وجود دارد."

اما این اقدامات از داوری در این بازی که واقعا ایستاده بود به چپمن در سی ان ان. پس از برخی از سوء استفاده داوری خواسته چپمن اگر او می خواست برای متوقف کردن بازی اما چپمن گفت نه چون او نمی خواست به اجازه هم تیمی های خود را. "که در سمت راست وجود دارد واقعا به معنای زیادی به من," او گفت:. "من انتظار نداشتم که او (داوری) واقعا به مراقبت به همان اندازه در مورد آن, اما او واقعا آماده بود به عمل آورند."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن