تد کروز نشان می دهد سرور سزاوار نیست اضافی $600 بیکاری


ted-cruz-unemployment
CBS

تد کروز insinuates رستوران, کارگران تنبل هستند و ترجیح می دهند پول را از مزایای بیکاری

تد کروز یکی از بدترین مردم همیشه. این سناتور جمهوری خواه از تگزاس می گوید دموکرات “پارو نقدی” در کارگران که بیکار هستند و با توجه به همه گیر و او همچنین فکر می کند که کارگران رستوران که نمی خواهید به بازگشت به کار تنبل هستند به جای من کمی ترس آنها قرارداد COVID-19 در کار و می میرند!

پس از همه گیر شروع دولت ارائه اضافی 600 دلار در هفته در بالای منظم بیکاری پرداخت هر چند که مقدار اضافی تنظیم شده برای اجرا در این هفته است. کروز برای یکی فکر نمی کند و دولت باید بازگردد اضافی مزایای بیکاری چرا که او فکر می کند برخی از کارگران پرداخت می شود بیشتر در بیکاری و در نتیجه هیچ انگیزه ای برای رفتن به کار می کنند — که درست نیست اما من به که در یک دقیقه.

“سیاست های دموکرات ها و نانسی پلوسی در حال هل دادن می افزاید اضافی 600 دلار در هفته” کروز گفت: در مصاحبه با CBS’ چهره ملت. “مشکل این است که 68 درصد از مردم از دریافت آن را در حال حاضر آنها در حال پرداخت بیشتر در بیکاری از آنها در کار خود را.”

“من صحبت کردم به صاحبان کسب و کار کوچک در سراسر ایالت تگزاس که در حال تلاش برای بازگشایی” او ادامه داد: “و آنها خود را فراخوانی پیشخدمت ، آنها تماس خود را busboys و آنها نمی آیند. و البته آنها نمی آیند به دلیل این که دولت فدرال است و پرداخت آنها در برخی موارد دو برابر پول زیادی به ماندن در خانه.”

زن و شوهر از چیزهایی که در اینجا. اگر مردم در حال ساخت پول بیشتر در همه گیر بیکاری از آنها در شغل خود حداقل دستمزد بیش از حد لعنت کم است. دو نفر نمی امتناع از رفتن به محل کار به دلیل آنها در حال ساخت پول بیشتر در بیکاری آنها در حال حاضر به رفتن به محل کار به دلیل آن را امن نیست! و سه دلیل تگزاس lawless Wild Wild West با رستوران باز برای کسب و کار که در مورد متحده با سختگیرانه تر مستند اقدامات مانند نیویورک و کالیفرنیا — در آن کشورها وجود ندارد بسیاری از بازگشایی کسب و کار برای کارگران برای بازگشت به, حتی اگر آنها می خواستند. آه و یک چیز دیگر اگر یک صاحب کسب و کار تماس کارکنان خود را به آنها ارائه کار خود را به عقب و کارمند حاضر این پیشنهاد را مالک می تواند پس از آن گزارش که کارمند خود را به دولت بیکاری و آنها به طور بالقوه می تواند از دست دادن منافع خود را, بنابراین در واقع, هیچ, Ted Cruz, کارکنان نمی تواند فقط حاضر به بازگشت به کار.

سنا جدیدترین بسته محرک پیشنهاد برای کاهش 600 دلار در هفته سود به 200 دلار در هفته است اما این کشور در تلاش برای مهار این ویروس ساخت آن را سخت تر برای هر کسی که به بازگشت با خیال راحت به هر کار ما به طور جدی امیدوارم که مانند سناتور تد کروز خود را گه با هم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر