Tech مدیر عامل شرکت مایکل Lofthouse ویدئو سرزنش کردن یک خانواده آسیایی


tech-ceo-racist-rant-Michael-Lofthouse
jordanlizchan/Instagram

مایکل Lofthouse که در خدمت به عنوان مدیر عامل یک سان فرانسیسکو راه اندازی کرده است عذرخواهی کرد برای یک نژادپرست فوران بود که گرفتار در دوربین

یکی از بهترین چیزهایی است که دوربین های تلفن همراه به ما داده اند این است که این توانایی را به تصرف مردم بد رفتار عمومی به اطمینان حاصل شود آنها پاسخگو باشند. وجود دارد همه مردم پرتاب بداخلاقی های مورد نیاز به پوشیدن ماسک در طول بیماری همه گیر. افرادی که بستر. افرادی که سعی به دور بعد از commiting جنایات. و کسانی هستند horrifically نژادپرستانه در مکان های عمومی مانند مایکل Lofthouse موضوع اخیر ویروسی تصویری شما ممکن است را دیده اند.

این ویدئو که رفت ویروسی در Instagram, نشان می دهد Lofthouse ناهار خوری به تنهایی در Bernardus تسلیم و آبگرم را لوسیا رستوران در Carmel Valley, California. آن فیلم برداری شده بود توسط Jordan Chan بود که در رستوران با خانواده اش برای جشن خاله تولد و Lofthouse دادن انگشت وسط و فریاد توهین و ناسزا در آنها به عنوان یک عضو از رستوران کارکنان تلاش می کند به او لگد کردن.

مشاهده این پست در Instagram

❗️❗️❗️به اشتراک گذاری این پست❗️❗️❗️ ماشه هشدار: نژادپرستی مبتذل زبان (FYI او تا به حال بسیاری می گویند بعد از من متوقف ضبط) این است که چهره مردی که بی وقفه مورد آزار و اذیت من و خانواده ام به طور کامل دختران, بی جا و بی وجدانی. ما جشن گرفتند من tita تولد به معنای واقعی کلمه فقط آواز تولدت مبارک به او و گرفتن عکس هنگامی که این سفید supremacist شروع به فریاد نفرت انگیز اظهارات نژادپرستانه در آمریکا. (“شما دمار از روزگارمان درآورد ژاپنی” “بازگشت به هر آنچه بیرون از کشور هستید از” “شما تعلق ندارد”) این تصادفی نیست که این مرد جسارت به نمایش گذاشتن چنین آشکار نژادپرستی در 4th جولای. سفید برتری یک بدنام عادت masquerading به عنوان میهن پرستی! این واقعیت است که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است رئیس جمهور ما (یعنی قوی ترین مرد جهان) به نژادپرستان یک پلت فرم و تقویت صدای نفرت. این رویه از نژادپرستان است آنقدر شایع است در حال حاضر حتی در چنین قومی/فرهنگی متنوع و دولت لیبرال مانند کالیفرنیا به دلیل تهمت خود را با استفاده از موقعیت خود را به تحریک تنش نژادی و به ترویج خشونت نسبت به POC خارجی ها و مهاجران است. ما نیاز به تغییر! لطفا لطفا لطفا رای این آینده دوباره انتخابات است. محافظت از تمام مردم صرف نظر از رنگ پوست و قومی منشاء. ✊🏻✊🏼✊🏽✊🏾✊🏿

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط @ jordanlizchan در

“مغلوب ساختن پیشی جستن جاوا fuck you” او مادرم بودی چند بار. “شما fuckers نیاز به ترک! شما گاییدن, آسیایی, تکه گه! شما دمار از روزگارمان درآورد ژاپنی” “بازگشت به هر آنچه بیرون از کشور هستید. شما تعلق ندارد.”

“من در برخورد با نژادپرستی اما هرگز در آن مقیاس” چان محلی گفت, خبرنگاران. “هرگز در این سطح که در آن کسی به طور کامل بی احساس موظف به صدای نفرت خود را به صورت کاملا بدون دلیل است.”

Lofthouse است پس از صدور بیانیه ای به رسانه های متعدد عذرخواهی خود را برای انفجار.

“رفتار من در فیلم وحشتناک,” آن را می خواند. “این به وضوح یک لحظه که من از دست داده کنترل و ساخته شده فوق العاده مضر و تفرقه نظرات. من می خواهم به عمیقا عذرخواهی به چان خانواده است. من فقط می توانید تصور کنید استرس و درد آنها را احساس می کنید. من آموخته بود به احترام مردم از همه نژاد و من را هم به تأمل در اعمال و کار برای درک بهتر این نابرابری است که بسیاری از کسانی که در اطراف من هر روز.”

خود را در حساب های رسانه های اجتماعی به نظر می رسد حذف شده اند یا معلق از جمله LinkedIn, Twitter و Instagram. با توجه به اخبار متعدد رسانه های Lofthouse است مدیر عامل شرکت سان فرانسیسکو مبتنی بر راه اندازی Solid8. این شرکت بازگشته است رسانه ها درخواست برای یک بیانیه است.

“آنچه مهم است این است که تماس با آن را برای آنچه در آن است. این نژادپرستی است” گفت: کالیفرنیا Assemblymember تشکر. اوان پایین که اضافه شده است که او را دیده اند افزایش جزر و مد ضد آسیایی نژادپرستی در سراسر کشور. “وجود دارد و یک نوع نفرت و جنایت است که بیش از حد اغلب در ارتباط با این. و وجود دارد یک خط خوب بین آن و آزادی بیان است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>