اتحادیه معلمان جمهور ‘جرأت’ مغلوب ساختن پیشی جستن به نشستن در کلاس Mid-همه گیر


Teacher’s-Union-President-dare-for-trump
سی ان ان

لیلی Eskelsen گارسیا رئیس ملی انجمن آموزش سی ان ان می گوید که مدارس تنها می تواند بازگشایی اگر آنها می توانند با خیال راحت — مغلوب ساختن پیشی جستن مخالف

در یکشنبه, جولای 8, دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نه تنها تهدید به قطع بودجه مدارس اگر آنها نمی بازگشایی در پاییز اما که او “مخالفت” با CDC دستورالعمل های ایمنی برای بازگشایی کلاس های درس. “من مخالف با @CDCgov در آنها بسیار دشوار و گران قیمت دستورالعمل برای باز شدن مدارس. در حالی که آنها می خواهند آنها را باز آنها درخواست مدارس به انجام این کار بسیار غیر عملی همه چیز. من خواهد بود در ملاقات با آنها!!!” او در توئیتر خود نوشت.

یک روز پس از مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام عدم تمایل به مدارس بودجه مناسب برای بازگشایی با خیال راحت لیلی Eskelsen گارسیا رئیس ملی انجمن آموزش و پرورش رفت و در سی ان ان به استرس به همین دلیل بازگشایی مدارس با احتیاطی مناسب است باید مطلق. “این نه یک بار. ما در حال صحبت کردن در مورد دانش آموزان کلاس دوم. من تا به حال 39 کلاس ششم یک سال در کلاس من است. من دو سگ جرات دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به نشستن در یک کلاس از 39 کلاس ششم و تنفس که هوا بدون هیچ گونه آماده سازی برای چگونه ما در حال رفتن را به بچه های ما به عقب با خیال راحت” گارسیا گفت.

گارسیا همچنین با اشاره به این که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت احساس کاملا توجیه توزیع وام کسب و کار پس شرکت نمی نیاز به ذخیره کارکنان خاموش یا خاموش به طور کامل. در عین حال وقتی که می آید به بودجه مدارس, دولت است و نه آنقدر در هیئت مدیره. “یکی از چیزهایی که ما می دانیم این است که هنگامی که لرزش زیستن نیاز به برخی از پول کنگره پیوست دست سنگ Kumbaya و انداخت پول در کسب و کار به طوری که آنها نمی خواهد که برای مردم غیر روحانی. وجود دارد یک لایحه نشسته بر میچ مک کانل میز در حال حاضر به نام قهرمانان, قانون, تصویب توسط مجلس است که میلیاردها دلار اختصاص داده شده به مدارس بنابراین ما می تواند انجام دهد این حق” گارسیا گفت. این لایحه بلافاصله اخراج و در نظر گرفته شده “dead on arrival.”

بسیاری از معلمان و والدین می خواهند مدارس برای بازگشایی شده است. کارکنان می خواهند برای ادامه کار و صرف زمان خود را با دانش آموزان و والدین خسته, بازی معلم در حالی که به طور همزمان مشغول به کار است. اما نکته این است: اگر مغلوب ساختن پیشی جستن دولت احساس می کند مانند تخصیص بودجه مناسب به امن بازگشایی مدارس بیش از حد بزرگ است یک درخواست و سپس بازگشایی مدارس خطرناک است طرح قرار داده است که میلیون ها نفر زندگی بیشتر در معرض خطر است.

یک کاربر توییتر تکرار آنچه گارسیا تا به حال به می گویند و در توئیتر خود نوشت: “بیایید ببینید دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نشستن در کلاس درس از 35 kindergarteners که در حال چیدن بینی خود را و قرار دادن انگشتان خود را در دهان خود را در تمام طول روز. بیایید ببینید او نشسته وجود دارد برای 1 full روز مدرسه. سپس او می تواند صدای سنج ایجاد کردن.”

آنها افزود: “برای روشن دموکرات هستند و نه دفاع از مدارس باقی می ماند تعطیل در سراسر کشور. آنها برای دفاع از اقدامات احتیاطی می شود و برای پدر و مادر به گزینه های مجازی در مدارس. توقف تلاش برای اینکه این یک مسئله سیاسی است. آن را در مورد فرزندان ما نه خود را دوباره انتخابات است.”

یکی دیگر از کاربر توییتر التماس کرد “والدین نباید مجبور به انتخاب بین کار و تغذیه خانواده خود و یا فرستادن کودکان خود به نا امن مدرسه وضعیت. ایجاد مدارس امن و به طور کامل آنها را تامین.”

مغلوب ساختن پیشی جستن است که گفته می شود هنوز هم فکر کردن در این طرح بیش و احساس می کند مانند مدیریت زمان برای تصمیم گیری نهایی است. در مصاحبه با Nextstar روز سه شنبه گفت: “ما باید یک مدت زمان طولانی به فکر کردن در مورد مسائل مدرسه. از آنجا که شما می دانید. اما ما می خواهیم به مدارس باز است. من می گویند که هنگامی که ما صحبت در مورد سقوط است که به نظر می رسد مانند یک مدت طولانی. این یک زمان طولانی است.”

با توجه به سی ان ان بسیاری از مدارس در جنوب شروع سال تحصیلی در فقط چند هفته. و مدل های اخیر از دانشگاه واشنگتن پیش بینی که COVID-19 تلفات افزایش خواهد یافت و به بیش از 210,000 مرگ و میر در ماه نوامبر. همانطور که ما عصبی منتظر یک طرح از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ریاضی را نگه می دارد گرفتن بیشتر ترسناک است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>