معلم, لیست کتاب های کودکان در مورد نژاد می رود ویروسی


child-reading-list-Racism
سرگردان.بریت/Instagram

یک معلم از نیوجرسی های برخی از شگفت انگیز برای خواندن کتاب به کودکان و نوجوانان در مورد مسابقه

در پی ملی تظاهرات در تمام 50 ایالت در برابر خشونت پلیس را برانگیخت با قتل جورج فلوید, pre-K معلم از نیوجرسی کمک به پدر و مادر مقابله با موضوع مسابقه. بریتنی اسمیت لیست کتاب ها در حال حاضر رفته ویروسی در توییتر اسمیت امیدوار است این کتاب کمک خواهد کرد که تنوع مواد درسی در سراسر کشور.

روز دوشنبه اسمیت مشترک یک موضوع از کتاب های کودکان است که آشکارا مورد بحث نژاد توسط نمایندگی و تجلیل از تفاوت.

“من آموزش pre-k در یک مدرسه ابتدایی” اسمیت می گوید ترسناک مامان. “وقتی که می آید به پدر و مادر در تلاش برای حمایت فراگیر در درسی احساس می کنم که واقعا پایین می آید به حضور در جلسات هیئت مدیره, معلم, همایش ها و رویدادهای مدرسه. پدر و مادر یک بخش حیاتی به مدرسه جوامع و آن را یک تلاش وقتی که می آید به آموزش فرزندان ما است.”

این است که چرا خرید این کتاب و خواندن آنها را به بچه های ما بارها و بارها این است که یک راه بسیار خوبی برای شروع گفتگو در مورد مسابقه و تنوع در خانه ما است.

کودکان هرگز بیش از حد جوان به درک این مسائل و این کتاب به کمک آنها ابزار آنها نیاز به آموزش آنها.

در اینجا برخی از کتاب های اسمیت نشان می دهد. این لینک بروید Bookshop.org یک کتابفروشی آنلاین با یک ماموریت به حمایت مالی محلی کتابفروشی های مستقل. اگر شما می خواهید برای پیدا کردن یک خاص کتابفروشی محلی برای حمایت از, شما می توانید آنها را بر روی نقشه خود را و آنها را به دریافت سود کامل خود را سفارش دهید.

(برای یک لیست کامل لطفا دیدن اسمیت توییتر موضوع است.)

Bookshop.org
Bookshop.org
Bookshop.org
Bookshop.org
Bookshop.org
Bookshop.org
Bookshop.org
Bookshop.org
Bookshop.org

این کتاب کمک به پدر و مادر با استفاده از صدای خود را برای شروع یک گفت و گو در مورد فراگیر با فرزندان خود در مدارس و جوامع اسمیت می گوید. او همچنین نشان می دهد به طور مستقیم اهدای منابع به مدارس و کتابخانه ها در جامعه خود را به عنوان یک راه برای ترکیب تنوع به برنامه درسی.

“ملی انجمن آموزش و پرورش است یک منبع قابل دوام” او می گوید. “این مهم است برای اقامت تا تاریخ با قوانین و مهم که در هنگام رای گیری برای اعضای هیئت مدیره و مجمع است که آن را یک گروه متنوع از مردم و افرادی که در حمایت از تنوع و شمول است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de