هدف و CVS پیوستن به دیگر خرده فروشان در نیاز به ماسک در فروشگاه خود


target-cvs-face-masks
مسیحی پترسن/گتی

CVS و هدف در حال حاضر نیاز به تمام مشتریان به پوشیدن ماسک

پس در قدم به قدم از استارباکس و خارج CVS و هدف در حال حاضر نیاز به ماسک به فروشگاه در فروشگاه ها و در جایی که Karens میخوام خرید کنم ؟ کوتاه ملی, ماسک, ماموریت, این نوع از چهل تکه های خرده فروشی و رستوران ماسک احکام ممکن است در واقع ضد maskers در نهایت به ماسک و یا فقط نتیجه در بیشتر کارن freakout ویدئوها. آن را کاملا دومی درست است ؟

80% از فروشگاه هدف در حال حاضر مورد نیاز ماسک به فروشگاه به دلیل محلی و یا دولت ماسک قوانین اما آغاز اوت 1 سی ان ان گزارش داد که هدف شروع خواهد شد نیاز به پوشش صورت در تمام فروشگاه ها و حتی ارائه ماسک یکبار مصرف در ورودی به مشتریان که یکی نیست. معلوم نیست که چرا آنها در انتظار هستند تا اوت 1 برای راه اندازی این طرح اما بهتر از داشتن یک ماسک سیاست در همه.

CVS توییتی قصد خود را در روز پنج شنبه, جولای 16, 2020 گفت: “با سنبله اخیر در COVID-19 عفونت های ما در حال پیوستن به دیگران در نظر گرفتن گام بعدی و نیاز همه مشتریان به سایش پوشش صورت در هنگام ورود به هر یک از فروشگاه های ما در سراسر کشور موثر شنبه, جولای 20.”

CVS همچنین در بیانیه ای گفت که “ما نه درخواست ما کارکنان فروشگاه به نقش نیروی هوایی” و با تکیه بر مشتریان به واقع پیروی از قوانین و پوشیدن ماسک, اما همه ما می دانیم که چگونه است که در جریان بوده است. “آنچه ما می خواهیم این است که به مشتریان کمک به محافظت از خود و کسانی که در اطراف آنها را با گوش دادن به کارشناسان و غذای تماس به پوشیدن صورت پوشش” CVS ادامه داد.

هدف و CVS در حال حاضر پیوستن به استارباکس, بهترین خرید, kohl’s خارج شده و Kroger Co. که باید همه قرار داده و اجباری صورت پوشش قوانین در محل. سی ان ان گزارش داد که خرده فروشان که تردید به اجرای یک ماسک دستور در حال کشیدن پای خود را به خاطر آنها از ترس تضاد از خریداران و به عنوان رزومه ذکر قاعده “اجرای” نمی خواهد سقوط به کارکنان اما دیگر چگونه خواهد این ماسک جدید قوانین اجرا شود? این مکان های خرده فروشی استخدام امنیت بیشتر? تخصصی, ماسک, مجریان? در پاسخ به یک مشتری گفت که آنها نمی تواند پوشیدن یک ماسک برای دلایل بهداشتی خارج شده نوشت: در یک Instagram نظر که “ما روت سفیران کار خواهد کرد با [مشتری] برای پیدا کردن یک راه حل است که با این نسخهها کار برای همه است.”

ایالات متحده آمریکا مراکز کنترل و پیشگیری بیماری (CDC) — شهرستان پیشرو اقتدار بر سلامت همه مسائل مربوط — در حال حاضر توصیه می شود که همه آمریکایی ها پوشیدن ماسک های پارچه ای که در برای جلوگیری از گسترش COVID-19 و در حال حاضر تحقیقات جدید نشان می دهد که نه تنها ماسک جلوگیری از آلوده حامل از گسترش این ویروس, اما آنها همچنین می تواند ارائه یک مقدار مشخصی از حفاظت به پوشنده لباس است. فقط به پوشیدن ماسک آن را یک معامله بزرگ نیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>