Tankoa جدید 148-پا ترجمه شده به ارمغان می آورد حماسه لوکس به یک طراحی جمع و جور

Tankoa قایق بادبانی’ آخرین طراحی ممکن است کوچکترین ترجمه شده در ناوگان اما این بدان معنا نیست که آن را به هر گونه کمتر توانا. جدید 148-بالا و پایین صفحه است که تمام نگرش megayacht با حماسه داخلی برای مطابقت با.

شناخته شده به سادگی به عنوان T450 فشرده رزمناو شد به قلم جورجو M. Cassetta و ویژگی های یک بدنه فولاد با آلومینیوم روبنا. لطف چشمگیر نزدیک به عمودی کمان و براق بیرونی خطوط او جذاب از ابتدا, اما این پردازنده که در آن همه چیز جالب.

با وجود داشتن حجم 405 GT—که در نظر گرفته شده کوچک در قایق بزرگ جهان—T450 گفته است پنج ستاره آسایش و فضای بسیار بزرگتر رگ. برای رسیدن به این Cassetta با تمرکز بر ایجاد یک وقفه باز-طرح داخلی قطعا در سبک مینیمالیستی.

Tankoa T450

اصلی سالن. Tankoa قایق بادبانی

“قایق بادبانی بسته کردن برخی از املاک و مستغلات و امکانات رفاهی در حالی که ارائه یک طراحی شیک است که عمدا عاری از هر گونه بی فایده, دکوراسیون” Cassetta گفت: در آزادی مطبوعات. “ساخت و ساز ضوابط و غنی مشخصات را T450 واقعا منحصر به فرد ارائه در این محدوده اندازه.”

این کشتی را سخاوتمندانه طرح شامل گسترده اتاق ناهار خوری و اصلی سالن با ارتفاع کامل ویندوز است که چشم پوشی عقبی عرشه کامل-پرتو صاحب اتاق ویژه تختخواب دارو مجلل و VIP مجموعه بر روی عرشه اصلی به جلو و همچنین به عنوان چهار en-مجموعه کابین در عرشه پایین تر. او می تواند به جای 12 مهمان در مجموع است که غیر معمول برای یک کشتی از اندازه او. در جای دیگر در پایین عرشه زیادی وجود دارد lazarette گالري عكس و خدمه اطاق کوچک ناهار خوری به همراه اقامت به مدت هشت خدمه. کاپیتان چهارم در ضمن واقع در عرشه پل و دسترسی مستقیم به wheelhouse.

خارج از منزل, همه چیز فقط به عنوان موثر است. تاپیک بزرگ sundeck با شرط استخر و sunbeds, یک استخر در خارج از منزل ناهار خوری منطقه در عرشه پل های آسمان سالن که دو برابر به عنوان یک رسانه و یک منطقه آرامش در باز foredeck که رسیده برای sundowners. اما قایق بادبانی واقعی pièce de résistance است که در فضای باز باشگاه ساحل. ویژگی های آن شیشه ای-fronted استخر در مرکز آن است و flanked توسط راه پله که جریان را به سطح آب شنا کردن پلت فرم.

Tankoa T450

استخر. Tankoa قایق بادبانی

به عنوان استاندارد T450 خواهد شد از ویژگی های دوقلو مرد D2862L موتورهای که او حداکثر سرعت 15 گره کروز با سرعت 14 گره و طیف وسیعی از 4000 مایل دریایی که chugging در 10 گره. او را می توان با نصب هیبرید نیروی محرکه برای کاهش مصرف سوخت و تولید گازهای گلخانه ای. او طرح نیز می تواند سفارشی را با توجه به هر یک از دریانوردان ،

“ساختمان در موفقیت فوق العاده ای از ما 50 متر پلت فرم با Bintador و vertige زنانه آگاه كن. در حال حاضر تحویل داده و دو بیشتر در ساخت T450 تایید Tankoa درایو برای ساخت قایق بادبانی زیر 500GT طراحی شده اند که با یک قایق بزرگ ذهنیت و کیفیت” گفت: Tankoa فروش مدیر جوزپه Mazza.

در واقع وجود دارد هیچ چیز کوچک در مورد T450. چک کردن عکس های بیشتر از رگ های زیر:

Tankoa T450

به عقبی عرشه فوقانی. Tankoa قایق بادبانی

Tankoa T450

خورشید عرشه. Tankoa قایق بادبانی

Tankoa T450

سالن منطقه است. Tankoa قایق بادبانی

Tankoa T450

منطقه ناهار خوری. Tankoa قایق بادبانی

Tankoa T450

Tankoa قایق بادبانی

Tankoa T450

Tankoa قایق بادبانی

Tankoa T450

Tankoa قایق بادبانی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>