‘به یک اشاره دنی براون’ که رام-Com نیاز شما را در زندگی خود


Interview-with-Talia-Hibbert
مامان ترسناک و تالیا هیبرت

تالیا هیبرت را به یک اشاره دنی براون انفجار مطلق است و به عنوان خوانده شده

ما احساس می شد برخی از عاشقانه و خیلی خوشحالم که برای پیدا کردن این انتخاب برای مامان ترسناک باشگاه کتاب. نگاهی به یک اشاره دنی براون توسط تالیا هیبرت است پس لعنت طراوت ما می خواهیم به ارسال آن به هر عاشقانه عاشق ما می دانیم. گوش کردن ناشران — بیشتر ضخیم آبدار قهرمانان که عشق خود را لطفا! دنی براون شدید شخصیت ما منتظرش بوده ام در ژانر عاشقانه واقعی. همه معمول اسکریپت بدبختانه در این غیر ممکن است برای قرار دادن کتاب و شیمی — whew! Zaf و دنی جنسی به اتهام ارتباط است که فقط سرگرم کننده را به دنبال دارد. هرگز بیمار از خود گفتگوی بورسی بود و صادقانه ریشه برای هر دو آنها را به زندگی می کنند با خوشحالی همیشه پس از dammit. شما سقوط در عشق با این دو و درک عمیق از داستان های خود را — Zaf نبرد با اضطراب و از دست دادن خواهد بود relatable به بسیاری از و دنی ترس از تعهد بیش از حد خواهد شد. این است که در تابستان مناسب به عنوان خوانده شده با موضوعاتی که رک و پوست کنده نمی کاوش به اندازه کافی در این سبک و ما در حال حاضر نمی توانید صبر کنید برای رفتن به عقب و خواندن در مورد دنی رمان-خواهر چوپان در یک زندگی چوپان قهوه ای. اگر شما را دوست دارم یک رام خوب-com, شما در حال رفتن به عشق این کتاب است.

ما خواسته تالیا چند چیز ما در حال مرگ بودند به دانستن در مورد دنی که او می خواهم برای دیدن آورد و شخصیت او را به زندگی بر روی صفحه نمایش بزرگ و کتاب های مورد علاقه خود از لحظه…

Dani در عشق با منحنی ها و unapologetic در مورد میل جنسی و این چیزی است که ما پس از قدردانی در مورد کتاب. چگونه این اطلاعات قابل توجهی به شما ؟

من فکر می کنم رسانه های ما مصرف می کنیم تاثیر بزرگی بر نحوه نگاه ما به جهان و چگونه ما در مورد خودمان احساس. بنابراین من سعی می کنم به نوشتن کتاب با نمایندگی که من می خواهم به طور مثبت تحت تاثیر قرار. من معتقدم هر کس باید وجود داشته باشد در یک محیط که در آن آنها می تواند سقوط در عشق با بدن خود و با خود. بنابراین من سعی می کنم به کتاب من این نوع از محیط زیست است.

این ایده است که این دو نفر توجه به یکدیگر و انجام کارهای خاص برای هر یک از دیگر قبل از “رابطه جعلی” نقل (روزانه قهوه و کافه پروتئین و غیره) بود که جزئیات ایستاده بود. چقدر شما فکر می کنید دغدغه های ما با زندگی خود ما و درد مانع ما را از دیدن آنچه حق است در مقابل ما ؟

اوه همه زمان ها است. یکی از دلایل من عشق رمان عاشقانه است زیرا اغلب شخصیت های اصلی را به مقابله با خود را مسائل شخصی قبل از آنها به طور کامل می توانید ببینید و قبول رابطه آنها همیشه سزاوار. این نوع است که در مورد عشق, اما آن را به همان اندازه در مورد عشق به خود, و من فکر می کنم که شگفت انگیز است.

که شما می خواهید به بازی دنی و Zaf اگر این کتاب تا کنون ضربه روی صفحه نمایش ؟

من واقعا مبارزه با چهره بنابراین تنها بازیگران من می دانم که در دید هستند ویولا دیویس و مانند ویل اسمیت. LOL. من وحشتناک در این سوال. من عاشق Michaela کول و او را یک بازیگر کمدی تا شاید او می خواهم کار را برای دنی? و یکی از آخرین فیلم من دیدم قبل از اینکه مستند بود که سابقه شخصی دیوید کاپرفیلد. Dev Patel, کشته, که, بنابراین اجازه می دهد که او بیش از حد.

می تواند به شما توصیه می کنیم سه کتاب به خوانندگان از طریق قرنطینه زندگی ؟

از آن خواهد شد بسیار ساده تر به توصیه 300. اما اگر شما نوع از اضطراب مثل من و شما نیاز به چیزی شیرین و آرامش توصیه می کنم ساعات اداری توسط کاترینا جکسون را توسط Rilzy آدامز و دو جنایتکاران و مجرمین را یک راست توسط گربه سباستین.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>