در پی جهانی اعتراض بیش از کشتن جورج فلوید توسط, مینیاپولیس, افسر پلیس, دنیای هنر است که در جستجوی راه هایی برای پاسخ. بخشی از هنر ستاره تاکاشی موراکامی امیدوار است که یک سری از Black Lives Matter-الهام چاپ خواهد شد جمع آوری پول برای کمک به ضد نژادپرستانه قرار گرفتند.

روز سه شنبه بعد از ظهر هنرمند ژاپنی در زمان به Instagram برای اعلام یک سری آینده از شش چاپ با هدف بالا بردن بودجه برای BLM-علل مربوط و سازمان ها در امریکا است. قطعات خواهد شد که محدود به فقط 300 نسخه, هر, هستند انتظار می رود به بیش از 1 میلیون دلار برای این گروه است.

بر اساس دیجیتال mockups به اشتراک گذاشته شده توسط موراکامی—آثار هنوز هم در فرایند برنامه ریزی—هر چاپ خواهد شد استفاده از این هنرمند علامت تجاری گل ها و جمجمه. اما انتظار نداریم که برای دیدن رنگ پر جنب و جوش است که بسیار رایج در بقیه از آثار مفصل. در عوض هر طراحی خواهد شد به تصویر کشیده شده در یک تک رنگ تیره تر رنگ. او همچنین نشان داد که در هر چاپ خواهد شد silkscreened قبل از اینکه به صورت جداگانه به پایان رسید با اسپری رنگ و امضا و شماره توسط خود هنرمند.

“من گفته اند که یک نقش یک هنرمند است که برای تشخیص حال و بیان آن برای آینده مخاطبان” موراکامی نوشت: در Instagram. “اما اگر من هنر می تواند هر گونه تغییر در اینجا و در حال حاضر من می خواهم به کمک آن نه تنها به بازگشت اما به قدرت را به سیاه و سفید جامعه گرفتار نژادی و بی عدالتی است.”

موراکامی با شریک خواهد شد streetwear متمرکز بر تجارت الکترونیک پلت فرم NTWRK به فروش چاپ. این هنرمند گفت که او هنوز هم در مذاکرات با این شرکت اما که 100 درصد از فروش را به های مختلف ما مبتنی بر سازمان مبارزه برای عدالت نژادی. هر چند بیشتر گروه ها ممکن است به این فهرست اضافه شده در نهایت موراکامی به طور خاص به نام سیاه و سفید زندگی می کند و ماده برابر عدالت طرح و رنگ را تغییر دهید. در حالی که جزئیات هنوز در حال نهایی شدن—از جمله قیمت گذاری و دقیق راه اندازی تاریخ—گزارش شده است که چاپ می رود به در فروش از طریق این برنامه در ماه جولای.

مشاهده این پست در Instagram

تاکاشی موراکامی برای #BLM من گفت که نقش یک هنرمند است که برای تشخیص حال و بیان آن برای آینده مخاطبان است. اما اگر من هنر می تواند در اثر هر گونه تغییر در اینجا و در حال حاضر من می خواهم به کمک آن نه تنها به بازگشت اما به قدرت را به سیاه و سفید جامعه گرفتار نژادی و بی عدالتی است. و بنابراین من تصمیم به تولید یک سری از چاپ برای فروش به اهدا کل درآمد حاصل به ایالات متحده سازمان مبارزه برای عدالت اجتماعی و برابری نژادی. به منظور دریافت به طور مستقیم درگیر در این جنبش که در حال وقوع است در امریکا پرسیدم @NTWRK به شریک زندگی من برای این پروژه است. من خواهد بود با انتشار شش سیاه و سفید چاپ های من ناب گل و جمجمه طرح هر نسخه از 300 طریق @NTWRK. هر چاپ خواهد شد silkscreened و من را به پایان برساند این کار فردی با اسپری رنگ. من در بحث با NTWRK به ترتیب 100 درصد از فروش برای رفتن به سازمان های مختلف اختصاص داده شده به تغییر سیستم سرکوب جامعه سیاه و سفید از جمله @blklivesmatter, @eji_org و @colorofchange. جزئیات بیشتر در انتشار چاپ مجموعه از جمله قیمت گذاری و تاریخ راه اندازی خواهد شد در هفته های آینده. (تصاویر نشان داده شده در اینجا طراحی mockups ایجاد دیجیتالی.) #blacklivesmatter

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط تاکاشی موراکامی (@takashipom) در