'Tagging کردن' همسر خود را فوق العاده مهم است در قرنطینه

مامان ترسناک و لیزا Wiltse/گتی من و همسرم باید یک سیاست است که اگر یکی از ما در مورد به ترک آنجا که از بچه

توسط ETELARESANKHABAR در 7 اردیبهشت 1399
tag-out-your-spouse
مامان ترسناک و لیزا Wiltse/گتی

من و همسرم باید یک سیاست است که اگر یکی از ما در مورد به ترک آنجا که از بچه های ما برچسب دیگر. ما انجام داده ایم این و من باید بگویم آن مشغول به کار شگفتی برای ازدواج ما.

در اینجا چگونه کار می کند. اگر من در خانه هستم و همسرم به نظر می رسد او در مورد به دفن بچه ها در حیاط خلوت من هر سه آنها را به پارک. یا به یک فیلم و یا یک پیاده روی یک درایو و یا ترکیبی از این چیزها ... واقعا هر آنچه که من می توانید به او یک یا دو ساعت فقط به تنظیم مجدد. و اگر من با همان مبارزات با بچه ها او را چیزی شبیه به من است. آن را بسیار ساده و سیاست است که ما چند سال پیش.

متاسفانه آن بوده است بیشتر یا کمتر از خط خارج توسط قرنطینه. مل و من در حال حاضر کار از خانه در حالی که همچنین مدرسه در منزل ما سه فرزند. (راستش در این مرحله ما نباید حتی اسمش را homeschool. ما فقط باید آن را تماس, فریاد زدن-مدرسه.) ما می تواند هر دو استفاده از یک تگ بیشتر از همیشه.

به هر حال 90 درصد از مکان های من استفاده می شود به بچه ها در طول یک تگ را در حال حاضر ندارند. من می توانم آنها را برای دیدن یک فیلم به این دلیل که تئاتر تعطیل هستند, همراه با پارک. در هر نقطه من می تواند آنها را برای درمان سریع است که تنها منظقه و یا از طریق درایو که بدان معنی است که من می خواهم باید گیر در ون با کمی مهره شغل. من می تواند اداره کند که برای 30 دقیقه یا بیشتر اما نه یک ساعت. و اجازه می دهد تا واقعی دادن استرس پدر و مادر از سه 30 دقیقه استراحت خوب است و همه اما نزدیک به اندازه کافی بلند.

چند روز پیش من فکر مل رفتن به رها کردن بچه ها در یک کلیسا. نه این که آن را سخت به کشف کردن که چرا من می خواهم در یک زوم جلسه طبقه بالا برای کار و نگه داشتن به قطع من میکروفون را به نگه داشتن همکاران از شنیدن فرزندانم مبارزه با بیش از که می داند چه.

من طبقه پایین آمد یک بار جلسه بود برای پیدا کردن من دختر جیغ خواهر کوچکترش بیش از یک پر لاما و من 13 ساله پسر امتناع از تمیز کردن میز ناهار خوری اتاق چرا که او فکر آن احمقانه بود. مل نگاه در چشم او که تنها یک مادر قرنطینه با کودکان خود را می توانید دریافت کنید.

من می دانستم که او نیاز به یک برچسب به طوری که به جای بچه ها در دو ساعت رانندگی از طریق کشور یا یک میلیون مایل راه رفتن با سگ من فقط کشیده هر سه بچه های طبقه بالا. به من گفت: دختران اگر آنها رفت طبقه پایین آنها می خواهم از دست دادن هر اسباب بازی که تا کنون دوست داشت و به من گفت: پسر نوجوان من است که من می خواهم قطع تلفن همراه خود را.

آنها باقی می ماند طبقه بالا تا زمانی که خواب به طوری مل می تواند برخی از زمان را فقط به نفس کشیدن.

به طور طبیعی این است که به حل استرس است که می رود همراه با داشتن فرزندان ما در خانه 24/7 با صفر خارج از خانه را ندارند. اما آنچه می توانم بگویم این است که آن را یک تفاوت بزرگ در همسر من است. صبح او واقعا مانند یک فرد جدید آماده برای رویارویی با چالش ها دوست داشتن فرزندان ما در طول یک بیماری همه گیر.

ما به اندازه کافی خوش شانس به دو طبقه در خانه ما بود تا آن را بسیار آسان به فقط مسدود کردن پله ها; این دقیق روش کار نخواهد کرد برای همه. اما بدون در نظر گرفتن چگونه شما اجرای این طرح درس در اینجا این است که به درک که پدر و مادر نیاز به استراحت — و من می دانم که برای یک واقعیت است که اگر من در مورد کرک در سطح مل این بود که او می خواهم انجام داده اند برای من.

مطمئن, ما نیاز به تماشای برای خانواده ما ایمنی است. ما نیاز به ماندن در داخل خانه, شستن دست ما همه از آن. ما نیاز به تمرین خوب اجتماعی فاصله اگر ما در حال رفتن به سر و صدا منحنی. اما ما همچنین نیاز به درک که پدر و مادر هنوز هم استرس زا — در بسیاری از جهات احتمالا بیشتر استرس زا از قبل. منظور من بیا. ما در حال حاضر معلمان و پدر و مادر. من نمی خواهم به صحبت می کنند اما من شخصا جدید احترام به معلمان پس از مبارزه با کودکان در تمام طول روز هر روز فقط به انجام چند برگه.

بنابراین پیشنهاد من این است که نشستن با همسر خود امشب و بحث در مورد تگ کردن. بحث در مورد مکانیک آن: قرار دادن یکی از والدین در اتاق خواب پشت درب قفل شده, ساخت بچه ها ماندن در حیاط خلوت هر آن ممکن است. کشف کردن که در آن نیاز به اتفاق می افتد و چگونه این اتفاق خواهد افتاد. از آنجا که والدین به آن نیاز دارید در حال حاضر بیشتر از همیشه — و همسر خود را با تشکر از شما.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im