Tag Heuer جدیدترین ساعت هوشمند ساخته شده برای کمک به شما در بهبود بازی گلف خود را

این ساعت هوشمند لوکس جنگ تا حرارت. یک روز پس از Hublot پرده برداری از آخرین نسخه آن متصل watch the Big Bang e TAG Heuer است با جدیدترین گلف نسخه از آن متصل سازمان دیده بان طراحی شده برای تعامل یکپارچه با TAG Heuer برنامه گلف.

Tag Heuer Connected Golf Watch

Tag Heuer متصل گلف دیده بان حسن نیت ارائه میدهد از Tag Heuer

با نام تجاری نیست شروع از ابتدا. در سال 2019 آن ایجاد برنامه گلف و با آن اولین نسخه آن متصل گلف دیده بان. پس از آن در ماه مارس, TAG Heuer پرده برداری از نسل سوم آن متصل سازمان دیده بان. آخرین نسخه از گلف تماشای ازدواج آخرین ساعت هوشمند با قابلیت برنامه ویژگی های طراحی شده برای کمک به بازیکنان خود بازی مانند 3-D, نقشه برداری, خطرات, فاصله, شات, ردیابی, تغ, نرم افزار آمار و رانندگی منطقه از ویژگی های که با استفاده از آمار جمع آوری شده از یک بازیکن در گذشته دور برای محاسبه بهترین منطقه برای آنها را به هدف.

Tag Heuer Connected Golf Watch

Tag Heuer متصل گلف دیده بان حسن نیت ارائه میدهد از Tag Heuer

مدل ارائه می دهد چه فردریک Arnault TAG Heuer ارشد استراتژی و دیجیتال افسر توصیف به عنوان “یک عملکرد گرا دیجیتال تجربه نه تنها برای گلف اما بسیاری از ورزش ها و فعالیت های روزمره نیز هست.”

“هر جزئیات شده است به صورت هدفمند طراحی شده برای کمک به اصلاح استراتژی بازیکن بهبود دقت خود را و از بین بردن حدس و گمان به طوری که آنها می تواند تمرکز بر لذت بردن از بازی بدون به خطر انداختن ظرافت و سبک” Arnault در بیانیه ای گفت.

Tag Heuer Connected Golf Watch

Tag Heuer متصل گلف دیده بان حسن نیت ارائه میدهد از Tag Heuer

45 میلی متر تیتانیوم سیاه و سفید مورد TAG Heuer متصل گلف نسخه پژواک chronographs که در آن نام تجاری ساخته شده است شهرت خود را. محاصره شده توسط مات سیاه و سفید گودی سرامیک و تاب 18 حکاکی و لاکی فارغ التحصیلی طراحی شده به عنوان یک مرجع برای عملکرد در هر سوراخ, سازمان دیده بان دارای زیبایی جزئیات با معنی, قابلیت, مانند سبز-لاکی کوتاه زنانه استفاده می شود برای ضبط عکس و شات فاصله است.

دیده بان می آید در یک بند لاستیکی با سبز دوخت بافت برای بیرون کشیدن الگو بر روی توپ گلف و همچنین به عنوان یک سیاه سوراخ لاستیک جایگزین.

Tag Heuer Connected Golf Watch Caseback

Tag Heuer متصل گلف دیده بان Caseback حسن نیت ارائه میدهد از Tag Heuer

تگ Heuer گلف برنامه مستقل است نرم افزار تلفن همراه در دسترس به صورت رایگان به هر کسی که با iOS یا دستگاه Android صرف نظر از اینکه آنها خود را به همراه متصل سازمان دیده بان. لود شده با 40,000 نقشه—پوشش 99 درصد از جهان گلف با توجه به نام تجاری—این برنامه فراهم می کند عملکرد بینش سوابق شات فواصل و نمرات و ارائه می دهد آسان به خواندن نقشه برداری دوره.

Tag Heuer Connected Golf Watch

Tag Heuer متصل گلف دیده بان حسن نیت ارائه میدهد از Tag Heuer

این همه نیست. این ساعت همچنین می آید با TAG Heuer برنامه های ورزشی که آهنگ در حال اجرا دوچرخه سواری, دوچرخه سواری, پیاده روی و تناسب اندام جلسات.

در دسترس فردا در TAG Heuer بوتیک خرده فروشان را انتخاب کنید و در tagheuer.com تگ Heuer متصل گلف Edition قیمت برای $2,550.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im