TAG Heuer آخرین Limited-Edition Watch مدرن ارتقاء به یک آرزو ’70s طراحی

تکریم ساعت ساز سوئیسی TAG Heuer تبدیل 160 در این سال و با هر سالگرد بزرگ آن را می خواهد برای بزرگداشت این مناسبت است. به علامت گذاری آن را با انتشار یک خط limited-edition ساعت, و آن را فقط پرده دوم در این سری است. آن را به نام مونترال و آن را بر اساس یک آرشیوی طراحی.

یک خودکار الت سنجش فواصل زمانی در اصل راه اندازی شد و در سال 1972 مونترال نشان دهنده یکی از تنها تعداد انگشت شماری از re-نسخه تا کنون تولید شده توسط این شرکت است. دو سالگرد ساعت TAG Heuer منتشر کرده است تا کنون از آن است که اکثر پیشرفت های فنی گذشته از آن قوی زیبایی.

“میراث وزارت انتخاب شده سفید مونترال, طراحی, علامت, TAG Heuer سالگرد سال به دلیل قطعه زیبایی خالص و رنگارنگ شماره گیری پر از شادی گفت:” کاترین Eberle-Devaux TAG Heuer میراث مدیر, در بیانیه ای. “ما با بازی های موجود در طراحی کدهای آورده و آنها را به زندگی در یک bold جدید راه ادغام آنها با این کاررا روح و شکستن قوانین در درست TAG Heuer مد.”

TAG Heuer Carrera 160 Years Montreal Limited Edition

نگاهی نزدیک تر به مونترال پیچیده و رنگارنگ چهره. حسن نیت ارائه میدهد از TAG Heuer

فولاد ضد زنگ مورد اقدامات 39mm آن را احاطه کرده رنگارنگ چهره. این opaline شماره گیری ویژگی های آبی “azurage” شمارنده و زرد سوپر LumiNova لهجه زیر یک سقف گنبدی شکل کریستال یاقوت کبود. آن قدرت مرکزی است و به طور قابل توجهی افزایش یافته و از مدل اصلی با قابل توجه علاوه بر این از 30 دقیقه آوردن مجموع به 80 ساعت از آب در مخزن. نازک تر جنبش داخلی نام تجاری مجاز به مورد که بسیار باریک به هر دو نگاه امروزی تر و رسیدن به آرامش بیشتر برای پوشنده لباس است.

و پیشرفت وجود دارد متوقف نمی. تولید کننده و اجرا عمودی کلاچ که باعث بهبود دقت از شروع و توقف توابع و در حال اجرا از الت سنجش فواصل زمانی دست دوم. به همین ترتیب یک ستون چرخ فراهم می کند دقیق تر و دقیق قابلیت چیزی کمک فرکانس 4 هرتز. و همه آن را متصل به مچ دست از طریق یک آبی تمساح بند.

تگ Heuer Carrera 160 سال مونترال نسخه محدود آن را برای $6,750 در دسترس خواهد بود به طور انحصاری در TAG Heuer بوتیک و آنلاین در وب سایت شرکت.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>