TAG Heuer پوستی با نشاط جدید الت سنجش فواصل زمانی طراحی شده توسط Streetwear پادشاه هیروشی Fujiwara

TAG Heuer نگه داشته است سرعت با تکامل سبک پس از سال 1860 تولید آوانگارد ساعتهای است که بصورتی پایدار و محکم ریشه در اینجا و در حال حاضر. بنابراین هیچ تعجب disruptor آخرین طراحی خود را طول می کشد نشانه از streetwear.

یکی-از-یک نوع الت سنجش فواصل زمانی بود گذراند در همکاری با بنیانگذار ژاپنی streetwear هیروشی Fujiwara از قطعه شهرت. این جفت قبلا راه اندازی یک فهرست با الهام از طراحی پشت در سال 2018 و همه 500 مدل جامعی شد به سرعت توسط horological hypebeasts. این زمان دور, این دو ایجاد کرده است کاملا مدرن تفسیر مجدد از مسابقه کلاسیک-الهام ج-مورد راننده دیده بان از ’60s و 70s است که در یک بار جسورانه و حداقلی.

دوباره محدود به 500 قطعه قطعه طراحی Heuer 02 حفظ برخی از میراث امکانات tachymeter مقیاس کوسن به شکل 44mm مورد و الت سنجش فواصل زمانی تابع به عنوان مثال—اما شامل یک جت سیاه و سفید opaline شماره گیری و لهجه ها به رنگ قرمز به آن لبه معاصر است. این نشانگر ساعت و دست های رنگی در بالا و کنتراست سفید به عنوان دو آرم که نشستن در مرکز شماره گیری.

TAG Heuer x Fragment Design Heuer 02

TAG Heuer

مسلما یکی از جالبترین شده است که رنگ قرمز یاقوت کبود کریستال caseback. از طریق این رز های رنگی پنجره شما یک دید واضح و روشنی از خانه Heuer 02 اتوماتیک ستون-چرخ الت سنجش فواصل زمانی جنبش است که نه تنها یک طراحی قابل توجه از ویژگی های اما همچنین می دهد سازمان دیده بان چشمگیر 80-ساعت قدرت رزرو.

“طراحی مجدد این تگ Heuer الت سنجش فواصل زمانی گاه شمار به من این فرصت را به استفاده از یک موجود میراث به ایجاد یک جدید” Fujiwara گفت: در آزادی مطبوعات. “من به طراحی مدرن و استثنایی با استعداد قرمز مورد که نشان دهنده یکی از نام تجاری آرم رنگ و همچنین آن را می دهد یک کاملا جدید و تکامل شخصیت.”

Fragment's Hiroshi Fujiwara

تاسیس پدر, ژاپنی, streetwear هیروشی Fujiwara. TAG Heuer

یکی دیگر از standout علاوه بر پنج ردیف دستبند فولاد است که مجهز به یک پروانه قلاب تاشو. این بیت از bling شده است خار و ریز جلا پس از آن جلب نور با هر تلنگر از مچ دست. البته هر قطعه نیز با حکاکی منحصر به فرد و محدود شماره از 1 تا 500.

“برچسب Heuer x قطعه طراحی Heuer 02 الت سنجش فواصل زمانی همه چیز است که امروز سازمان دیده بان هواخواه خواسته در یک گاه شمار: خالص و فن آوری های نوآورانه چشم نواز و ظاهر شیک و قابل توجه میراث” TAG Heuer معاون رئیس جمهور از ایجاد و محصول Franck Touzeau, اضافه شده.

TAG Heuer x Fragment Design Heuer 02

TAG Heuer

این Fujiwara طراحی را رها جولای 27 و شما را به مجموعه $6,150. به عنوان با اکثر پی streetwear قطعات آماده برای (تقریبا) آرنج خریداران همکار از راه به در-fleek سازمان دیده بان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de