Sybrina Fulton Trayvon مارتین, مادر, در حال اجرا برای دفتر


Sybrina-Fulton-running-office-2
Paras گریفین/گتی

Sybrina Fulton شده است یک تفنگ خشونت فعال پس از او پسر Trayvon Martin کشته شد. در حال حاضر او در حال اجرا برای دفتر

قبل از جریان مداوم تظاهرات بیش از مرگ جورج فلوید وجود دارد تعداد بی شماری از مردم کشته شده به دست پلیس و مردم سفید. در سال 2012 یکی از کسانی که دست به خشونت بی معنی بود Trayvon مارتین 17 ساله که به ضرب گلوله کشته شد توسط جورج زیمرمن سفید محله نگهبان. در حال حاضر مارتین مادر Sybrina Fulton در حال اجرا است.

فولتن مشترک خبری که او رسما واجد شرایط برای اجرای میامی Dade County کمیساریای این هفته در توییتر.

فولتن به اشتراک گذاشته نیت به اجرای سال گذشته است. “زمان من به عنوان یک کارمند شروع به 30 سال پیش در شهرستان میامی-Dade. از سال 2012 من حمایت کرده اند به گونه ای خستگی ناپذیر برای توانمند سازی جوامع ما و آنها را امن تر است. اما این کار انجام نشده است. من با افتخار اعلام می کنم که من را اجرا خواهد کرد به نمایندگی از منطقه 1 در کمیسیون شهرستان ها است.” فولتن نیست تنها از یک سیاه و سفید پسر از دست به اسلحه و خشونت به اجرا است. تشکر. لوسی می کنند (D-Ga.), مادر Jordan Davis and Lesley McSpadden مادر مایکل براون قبل از او.

او را در حال اجرا در برابر زمان شهردار میامی گاردنز الیور G. گیلبرت III. Fulton در حال حاضر برخی از عمده پشتیبانی از جمله تاییدیه از نیوجرسی و سناتور کوری بوکر و نامزد سابق ریاست جمهوری هیلاری کلینتون که پرتاب مجازی رویداد جمع آوری کمک مالی برای Fulton انتخاباتی در این هفته.

فولتن مشغول به کار در خدمات عمومی تقریبا تمام عمر خود را. او به عنوان یک مسکن کارمند آژانس که متمرکز بر کمک به کم درآمد مستاجرها پیدا کردن خانه. پس از مارتین کشته شد در سال 2012 او صریح فعال مبارزه با خشونت اسلحه. که عمده صحبت کردن نقطه برای مبارزات انتخاباتی خود را با توجه به واشنگتن پستبه عنوان سیاست هایی که به خانواده های عزادار دسترسی بهتر به سلامت روان منابع است. او همچنین در نظر دارد برای مبارزه با اقتصادی, فرصت, قیمت مسکن و حمل و نقل عمومی با توجه به مبارزات انتخاباتی خود را وب سایت.

پس پسر او بود به قتل رساندند Fulton شده است عزادار مادر است که هنوز هم به این روز همچنان به مبارزه برای عدالت برای او. مارتین مرگ موجب تظاهرات در آن زمان است که به هنگام تولد به سیاه و سفید زندگی مهم جنبش به خصوص پس از او قاتل زیمرمن بود تبرئه شد. فولتن قرار داده است و غم و اندوه خود را به کار برجسته بی عدالتی مواجه شده توسط سیاه و سفید جامعه با زبان ظاهر در سراسر کشور و کتاب او co-نوشت. او همچنین راه اندازی Trayvon Martin Foundation, که مبارزه برای فرصت های بهتر برای نوجوانان و پایان دادن به خشونت اسلحه.

فولتن نیز هنوز به شدت درگیر در زندگی مهم جنبش است. روشن است این تعیین مامان نمی خواهید برای متوقف کردن مبارزه برای جهانی بهتر پسرش سزاوار به زندگی می کنند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de