Swarms از ملخ پتو شهرستانها در هند به دلیل 2020


PAKISTAN-AGRICULTURE-LOCUSTS
بنارس خان/گتی ایماژ

بالغ ملخ پرواز می کنند تا 93 مایل در یک روز

فقط زمانی که شما فکر می کنم سال 2020 نمی تواند هیچ بدتر از یک shitload از ملخ از تبار آسمان و گفت: “انتظار ما کوچک آبجو.”

تهاجم بیابان ملخ ضربه بخش های بزرگی از هند و پاکستان در حالی که موارد coronavirus در حال افزایش در زمینه هر دو کشور حمله بیش از دو ده ولسوالی در هند, اخبار بی بی سی گزارش داد. راجستان, Madhya Pradesh و گجرات ترین نهفته متحده است. در پاکستان و در سراسر کشور اورژانس اعلام شد در ماه فوریه با استناد به ملخ تعداد بدترین در بیش از دو دهه.

ملخ ها مجموعه ای از گونه های خاص کوتاه شاخدار ملخ که swarming فاز در حال حرکت در اطراف و به سرعت در حال رقص برهنه کردن زمینه های از پوشش گیاهی سبز و باعث عمده محصول آسیب می رساند. کشاورزان می گویند که آنها در حال مبارزه با “بدترین ملخ طاعون در نزدیک به سه دهه” به عنوان هکتار از محصولات کشاورزی در حال نابود ارسال مواد غذایی و افزایش قیمت. Swarms در حال کشش به چهار مایل طولانی است. بالغ ملخ پرواز می کنند تا 93 مایل در یک روز ، wreaking ویران در هر جایی که آنها بروید. به طور متوسط کوچک ملخ ازدحام می توانید خوردن غذا تا حد 35,000 مردم را در یک روز.

“وضعیت بسیار جدی تر در این سال نه تنها در افغانستان و هند و ایران و پاکستان بلکه در تمام خط مقدم کشور در آفریقا و شبه جزیره عربستان” محمد طارق خان مدیر پاکستان گروه گیاهپزشکی گفت: سی.

“ما در حال مبارزه با یک عمده ملخ حمله در سراسر مرز. این بزرگترین حمله در نزدیک به سه دهه است. Swarms بسیار بزرگ و آنها را به مهاجرت از سراسر مرز پس از پرورش یک ماه زودتر از ما انتظار داشتند” KL Gurjar معاون مدیر هند ملخ هشدار سازمان گفت.

با توجه به سی ان اندولت مقامات رسمی هستند و با استفاده از تراکتور نصب شده سم پاش و 20 آتش نشانی در سراسر 11 منطقه به اسپری آب و آفت کش ها. آنها همچنین با استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین برای اسپری آفت کش ها در دو منطقه در راجستان.

ساکنان گورگان واقع فقط در جنوب غربی دهلی نو شده اند به اشتراک گذاری تصاویر و ویدئوها در رسانه های اجتماعی. “گروهی از ملخ رسیده مہندر گڑھ منطقه است و انتظار می رود برای رسیدن به روری مرز. تحت شرایطی Gurugram دولت صادر کرده است یک نهاد مشورتی است که مردم باید نگه دارید ویندوز خود را بسته و ایجاد سر و صدا توسط clanging قلع جعبه ظروف و دهل به طوری که ملخ نمی تواند حل و فصل در یک محل” دولت گفت.

آن افزود: “کشاورزان باید حفظ پاشش پمپ های آماده. در بخش کشاورزی نیز هشدار کارکنان آن که مردم را آگاه از اقدامات احتیاطی باید گرفته شود برای جلوگیری از ملخ حملات در روستاها.”

من می خواهم بگویم 2020 احتمالا نمی تواند بدتر شده اما ما هنوز نیمی از سال را از چپ به اثبات من اشتباه است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>