سوزان ساراندون عظیم نیویورک لافت تا 60 فوت از ویندوز. آن می تواند شما را برای $7.9 میلیون نفر است.

جالبترین اتاق در Thelma & Louise ستاره سوزان ساراندون بزرگ پنج اتاق خواب از 6000 فوت مربع منهتن دوبلکس فقط ممکن است کوچکترین یکی.

رنگ پر جنب و جوش کبالت آبی به اصطلاح “جایزه اسکار حمام” است ریزه مهمان حمام که در آن Sarandon, 73 نمایش خود را قابل ملاحظه ای از جوایز.

از جایزه اسکار خود را برای مرد مرده راه رفتن به او Screen Actors Guild award به او زرق و برق از ستایش—آنها در اینجا. و غرور از وقوع وجود دارد که بالاتر از لوو طلا دیسک که بزرگداشت او نقش بازیگران در سال 1975 کلاسیک Rocky Horror Picture Show.

پس از زندگی در این آلاینده دوبلکس گذشته 29 سال ساراندون می گوید اکنون زمان آن است به آن اجازه دهید بروید. با بچه ها رشد کرده و رفته جایی است که در حال حاضر بیش از حد بزرگ است. او قیمت آن را در یک نسبتا متوسط $7.9 میلیون و هنگامی که او به فروش می رساند, او قصد دارد به کوچک کوچکتر سکونت در این نزدیکی هست.

بومی نیویورکر خرید خانه در سال 1991 با شریک سابق بازیگر و لایحه دورهام costar تیم رابینز. زمانی که زن و شوهر تقسیم در سال 2011 او در زمان بیش از مالکیت.

Susan Sarandon’s Chelsea loft

“اسکار جایزه حمام.” عکس: حسن نیت ارائه میدهد از Eitan Gamliely برای Sotheby بین المللی دارایی غیر منقول

واقع در نه داستان La Fabrique ساختمان در 147 غرب 15th, خیابان, بین چلسی و روستای گرینویچ, سابق, ساختار تجاری ساخته شده بود در سال 1923 و تبدیل به آپارتمانهای اطراف 1987.

ساراندون و رابینز در اصل خریداری هشتم-طبقه واحد بعد از دستیابی به آپارتمان زیر و ترکیب این دو را به یک فضای وسیع متصل شده توسط یک جارو پله.

Susan Sarandon’s Chelsea loft

رسمی خانواده عملکرد فضا. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از Eitan Gamliely برای Sotheby بین المللی دارایی غیر منقول

یک کلید-قفل آسانسور خصوصی حواله شما را به طبقه هشتم و باز می شود به یک واقعا عظیم فضای زندگی تحت سلطه تقریبا 60 فوت از ویندوز. Stark-سفید دیوارها و سقف با نور-کف چوب تنها اضافه کردن به روح بزرگ احساس از تمام محل سکونت.

در مصاحبه ای با وال استریت ژورنال, ساراندون به نام اتاق “میدان” به دلیل حجم و توضیح داد که چگونه کودکان خود را همراه با انواع, بازیگر و نوازنده, دوستان, را انجام می دهد وجود دارد, با اتاق منحنی, bleacher-مانند راه پله دو برابر به عنوان مخاطبان صندلی.

Susan Sarandon’s Chelsea loft

منطقه ناهار خوری و آشپزخانه. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از Eitan Gamliely برای Sotheby بین المللی دارایی غیر منقول

در این طبقه نیز باز با آن بزرگ جزیره و در نوار مدفوع صندلی. نزدیک یک منطقه ناهار خوری بزرگ با منظره منهتن افق از طریق کف به سقف شیشه غرق رسانه های سالن و دنج دن با یک چوب سوز شومینه.

Susan Sarandon’s Chelsea loft

کتابخانه. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از Eitan Gamliely برای Sotheby بین المللی دارایی غیر منقول

در گوشه کتابخانه که با توجه به این مثال به راحتی می تواند تبدیل به یک ششم اتاق خواب فک نزولی views کشش به سمت شرق و جنوب در سراسر اتحادیه مربع و باهم ادیسون آسمان خراش و بیش به یک مرکز تجارت جهانی.

Susan Sarandon’s Chelsea loft

دنج دن. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از Eitan Gamliely برای Sotheby بین المللی دارایی غیر منقول

اتاق خواب اصلی در این طبقه برخوردار فرمانده دیدگاه های قوی ساختمان امپایر استیت. این مجموعه همراه با یک stand-alone خیساندن وان مستقر در مقابل درب های شیشه ای منجر به یک بالکن خصوصی.

Susan Sarandon’s Chelsea loft

استاد اتاق خواب دارای یک تراس خصوصی. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از Eitan Gamliely برای Sotheby بین المللی دارایی غیر منقول

با هیچ کمبود فضای زندگی در هشتم این طبقه ساراندون گزارش با استفاده از طبقه پایین به عنوان بزرگ خصوصی مهمان چهارم. یک پله پایین منجر به فضا با سه اتاق خواب و اتاق خانواده دوم و آن قطعه د مقاومت45-پا-طولانی تراس بیشتر با نمایش با شکوه از شهر نشانه.

Susan Sarandon’s Chelsea loft

یکی از خانه پنج اتاق خواب است. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از Eitan Gamliely برای Sotheby بین المللی دارایی غیر منقول

در طول دو طبقه وجود دارد صنعتی پرنیان ایجاد شده توسط در معرض بارانی لوله رایگان-ایستاده رادیاتور آهن و عمیق مخابره سقف.

Susan Sarandon’s Chelsea loft

استاد حمام. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از Eitan Gamliely برای Sotheby بین المللی دارایی غیر منقول

همانطور که دمدمی “جایزه اسکار” حمام ساراندون گفت: مجله او فکر آن را سرگرم کننده برای نگه داشتن “جایزه” در کوچکترین اتاق. “زمانی که مردم از من انتظار می رود آنها را به خنده اما آنها نمی گویند یک چیز است. شاید آنها فکر می کنم من آن را به طور جدی.”

Susan Sarandon’s Chelsea loft

اتاق نشسته. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از Eitan Gamliely برای Sotheby بین المللی دارایی غیر منقول

فروش ملک بدون شک تلخ و شیرین فیلم افسانه پرشور و فعال. “ما شاهد این برج سقوط در 9/11 و ما دیدم که خورشید دوباره طلوع روز بعد” او به یاد می آورد.

ملکی نیکی زمینه و مارا فلش بلوم از Sotheby بین المللی دارایی غیر منقول هستند لیست عوامل.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>