نظرسنجی یابد و نیمی از مردان فکر می کنم آنها بیشتر مدرسه در منزل و 3 درصد از زنان موافق


fathers-homeschool-mother-disagree
FPG/گتی

یک بررسی جدید نشان می دهد که زنان هنوز در حال انجام کارهای خانه در حالی که مردان فقط فکر می کنم آنها

وجود دارد یک افزایش بزرگ در مقدار کارهای خانه است که باید انجام شود در حالی که همه ما زندگی و کار در خانه. اگر شما قادر به کار از خانه و شما پدر و مادر هستید, شما احتمالا صرف بیشتر از روز خود را بدانم چگونه هک غذاهای بسیاری هستند تا ستون و به همین دلیل اسباب بازی ها در حال بدست گرفتن بیش از هر اتاق از خانه. و شما می دانید که می شود به مقابله با همه از آن ؟ زنان البته! چرا مردان هنوز هم انجام نشده سهم خود را حتی اگر آنها در خانه بیش از حد.

یک نظرسنجی جدید انجام شده توسط نیویورک تایمز به بررسی تقسیم کار در میان شرکای که در زندگی پدر و مادر در منزل و کار از خانه در طول بیماری همه گیر. در حالی که این احتمال وجود دارد تعجب آور نیست که زنان و مادران هستند و هنوز انجام بیشتر آن را هنوز هم فوق العاده ناعادلانه و گفتن. به خصوص وقتی که می آید به مدرسه در منزل.

با توجه به بررسی های مدرسه در منزل است به کار گرفته نامتناسب با زنان است. نیمی از پدران با کودکان زیر سن 12 گزارش آنها احساس آنها صرف زمان بیشتری را در مدرسه در منزل از همسران خود — تنها سه درصد از زنان موافقت با بیانیه ای که.

سه.

هشتاد درصد از مادران در این نظرسنجی می گویند که آنها صرف زمان بیشتری را در مدرسه در منزل. همانطور که برای کارهای خانه از 70 درصد از زنان می گویند آنها به طور کامل و یا بیشتر مسئول کارهای خانه در طول مستند و 66 درصد می گویند همان می رود برای مراقبت از کودک — که این بار اشاره است که تقریبا همان است که در غیر pandemic بار.

بنابراین حتی اگر بیشتر پدران/همکاران از خانه معمولی در زمان آنها هنوز هم انجام نمی دهد سهم خود را از کار. حتی اگر زن و شوهر هر دو مشغول به کار هستند علاوه بر مدرسه در منزل, زنان هنوز مراقبان و معلمان و پاک کننده و launderers.

و به عنوان با مدرسه در منزل, مردان “آن را متفاوت ببینند” با توجه به بار. البته آنها فراموش! حدود 20 درصد از مردان می گویند که آنها به طور کامل و یا عمدتا مسئول برای این وظایف در طول مستند. تنها حدود 2 درصد از زنان به توافق برسند. گذشته تحقیقات همواره نشان داده است که مردان اغلب دست بالا گرفتن مقدار آنها و این که زنان در واقع بیش از آنها را خود اعتبار.

این عدم تطابق در ادراک اینجا آه است, واقعا, چیزی, متعجب?

“مجبور می شود در خانه تقویت تفاوت ما در حال حاضر می دانیم وجود دارد” گفت: باربارا Risman یک استاد در دانشگاه ایلینوی در شیکاگو می گوید بار. “چه وحشتزده من برای آینده این است که اگر آن را فشار زنان از نیروی کار در راه است که بسیار سخت خواهد بود برای غلبه بر.”

پس چرا همه از این تحقیقات مهم نیست اگر آن را بدون تغییر از قبل ، خوب, در علاوه بر این به ما دادن و حتی بیشتر به exhaustively ناگ در مورد (که فقط کار بیشتر ما را به انجام به صداقت) وقت اضافی زنان اختصاص داده شده به مراقبت از کودکان و کارهای خانه است تاریخی صدمه حرفه ما.

این بررسی همچنین به کاوش پرداخت کار زنان و مردان انجام می دهند در طول این بیماری همه گیر. پس از شروع سراسر کشور stay-at-home سفارشات آمار نشان می دهد در تفاوت زوج های که هر دو کار از خانه. زنانی که هنوز کار تمام وقت از راه دور می گویند که آنها در حال کار کمتر از حد معمول — 28 درصد از آنها به دقیق. در حالی که تنها 19 درصد از مردان می گویند که آنها در حال کار کمتر از حد معمول است.

برای اینکه عادلانه این جوش پایین به انتظارات مختلف کارفرمایان محل در کارکنان. اکثریت مردان مورد بررسی بستری کارفرمایان خود را هنوز هم انتظار می رود آنها را به کار به همان مقدار یا بیشتر با وجود این واقعیت است که ما همه در این میانه بی سابقه توده تلفات رویداد در سراسر جهان است.

چرا که آمریکا محل کار عمیقا عمیقا ناقص است که آنها را مادران کمی به هیچ انعطاف پذیری بچه شده اند بیشتر احتمال دارد به دنبال شغلی است که در آن می توان آنها را در دسترس در صفحه اصلی زمانی که مورد نیاز (سلام سلام از مورد علاقه خود را مستقل فرفره کارگر نشسته در وسط از من دو بچه کوچک و 17,000 اسباب بازی که من این نوع). و در حال حاضر که مدارس تعطیل هستند, اکثریت از کار می افتد بر روی شانه های مادران است.

شاید این تحقیقات منجر به برابری در خانواده است. اما اگر جهانی همه گیر حتی نمی تواند ما وجود دارد, آن را سخت به احساس اعتماد به نفس ما تا کنون به آن دست یابد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im