دیوان عالی کارگران نمی تواند اخراج برای همجنسگرا بودن یا فراجنسیتی


supreme-court-ruling-lgbt-hiring
MLADEN آنتونوف/گتی

دادگاه عالی فقط حکومت است که کارگران نمی تواند اخراج برای همجنسگرا بودن یا فراجنسیتی

روز دوشنبه دادگاه عالی حکومت در یک نقطه عطفی پیروزی برای جامعه تجاوز به محافظت از همجنسگرا و تراجنسیتی کارکنان از تبعیض در محل کار. رای شش به سه با عدالت نیل Gorsuch نوشتن نظر اکثریت. پیوستن به در اکثریت آراء شدند رئیس دادگستری رابرتز, جان G. جونیور و قضات اموزش Bader Ginsburg, Stephen G. Breyer, Sonia Sotomayor و النا کاگان.

مورد تصمیم گرفته بود در مورد بند هفتم از حقوق مدنی قانون از سال 1964 که مانع از تبعیض بر اساس نژاد و مذهب و ملیت و جنسیت. تا آنجا که به مورد قبل از قاضیان آخرین قسمت — آیا تبعیض به خاطر جنسیت امر به کارکنان که همجنسگرا هستند و یا فراجنسیتی.

تصمیم گرفت برای اولین بار در تجاوز به حقوق مورد بحث توسط قضات پس از خروج از عدالت آنتونی کندی نوشت که نظر اکثریت در قبل از چهار تصمیمات اتخاذ شده توسط دادگاه در خصوص تجاوز به حقوق است.

تا آنجا که به بحث در دست کارفرمایان و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت استدلال شد که در سال 1964 عبارت تبعیض جنسی صحبت شد به تعصب علیه زنان و یا مردان را شامل نمی شود تبعیض بر اساس گرایش جنسی و یا هویت جنسیتی. کسانی که کارفرمایان و مغلوب ساختن پیشی جستن admin استدلال کرد که کنگره نیاز خواهد بود به تصویب یک قانون جدید به منظور حفاظت از همجنسگرا و تراجنسیتی کارگران است.

وکلای دفاع از این کارگران گفت که منطق را تعیین می کند که تبعیض از کارفرمایان بر اساس گرایش جنسی و یا فراجنسیتی وضعیت باید درگیر ، دادگاه موافقت کرد.

برای یکی از موارد دادگاه استیناف ایالات متحده برای ششمین مدار در سینسیناتی حکم به نفع شاکی گفت: در تصمیم خود “آن است که تحلیلی غیر ممکن است به آتش سوزی یک کارمند بر اساس آن کارکنان وضعیت به عنوان یک فرد همجنسگرا بدون انگیزه بودن, حداقل, در بخش, توسط کارمند جنسیت” دادگاه گفت. “تبعیض” از آنجا که از جنس ذاتا شامل تبعیض علیه کارکنان به دلیل تغییر در جنس خود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im