دیوان عالی تهمت نمی تواند End IF


daca-ruling-supreme-court
واشنگتن پست/گتی

این 5-4 تصمیم به حمایت IF امروز اعلام شد

در یکی دیگر از مهم تصمیم دیوان عالی ایالات متحده حکم داد که امروز مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نمی تواند پایان دادن به اقدام معوق برای ورود دوران کودکی (IF) و یا “خیال” برنامه.

برنامه که اجازه داده است نزدیک به 800,000 جوان مردم را به باقی می ماند در آمریکا و خطر اخراج شد یکی از تهمت قول به پایان به عنوان رئیس جمهور به دلیل, اگر چه خیال افراد زیر سن قانونی بودند وقتی که آنها آمدند به ایالات متحده آمریکا, پدر و مادر خود را آورده و آنها را در اینجا به طور غیر قانونی. تحت IF کودکان اجازه داده شد در اینجا باقی می ماند اگر آنها زیر 16 زمانی که پدر و مادر خود را آورده و آنها را به ایالات متحده و اگر آنها وارد 2007.

قاضی جان رابرتز استدلال در نظر اکثریت از 5-4 تصمیم گیری است که وزارت امنیت داخلی را نقض کرده اداری روش عمل می کنند و که این حکم گفت: دولت نمی تواند یک توجیه کافی برای پایان دادن به برنامه فدرال.

“ما آدرس تنها اینکه این سازمان در انطباق با رویه نیاز است که آن را ارائه توضیح استدلال خود اقدام کند” رابرتز نوشت. “در اینجا این سازمان موفق به در نظر گرفتن مسائل آشکار که آیا برای حفظ و تحمل و اگر کاری برای انجام دادن در مورد مشکلات به DACA گیرندگان. که دو شکست را افزایش می دهد شک و تردید در مورد اینکه آیا این سازمان قدردانی از حوزه اختیار خود و یا اعمال آن اختیار به شیوه ای معقول. مناسب رجوع است بنابراین به بازداشتگاه برگرداندن به DHS به طوری که آن را ممکن است به نظر مشکل از نو.”

با توجه به NBC, وکیل مهاجرت استدلال در پاییز که خط مقدم مراقبت های بهداشتی کارگران که در حال مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس تکیه بر مورد 27,000 IF گیرندگان “از جمله دندانپزشکان و داروسازان دستیاران پزشک خانه بهداشت و مشاوران و تکنسین” و نزدیک به 200 نفر از دانشجويان پزشکی. “ختم IF در طول این ملی بهداشت و درمان اضطراری فاجعه بار خواهد بود” آنها گفت: در دادگاه تشکیل پرونده در ماه آوریل است.

آمار و ارقام نشان می دهد که بیش از 90 درصد از IF گیرنده باید یک کار است و تقریبا نیمی از آنها در مدرسه است. بسیاری از دریافت کنندگان شده اند به تولد خود را از کشور پس از خروج هنگامی که نوزادان آنها و یا بچه های کوچک و حتی نمی صحبت می کنند زبان آن کشور است. وجود دارد حدود 700000 IF گیرندگان در زمان رئیس جمهور تهمت دستور برنامه بود منحل در سپتامبر 2017.

در مخالفت با شخص محافظه کاران قضات ساموئل Alito و نیل Gorsuch عدالت کلارنس توماس نوشت که تصمیم اکثریت “باید به رسمیت شناخته شود برای آنچه در آن است: تلاش برای جلوگیری از لحاظ سیاسی بحث برانگیز است اما از نظر قانونی صحیح تصمیم گیری است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن شده است زیر آتش از IF هواداران برای ارائه یک توضیح دقیق قبل از تلاش برای خاموش برنامه پایین به جای آنها به سادگی گفت: این برنامه غیر قانونی بود — یک حرکت در حال حاضر در مرکز آن را تایید کرد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>