از نظر collabs ممکن است بیشتر مناسب مشارکت از عالی و تاکاشی موراکامی و نه کامل تر به دلیل همکاری از این. این streetwear نیروگاه به تازگی اعلام کرد که نسخه جدید جعبه لوگوی سه مزین با آثار هنری اصلی توسط موراکامی به کمک Covid-19 امداد.

این سه راهی است که تنها در دسترس آنلاین در ایالات متحده و کانادا را رها در جمعه, آوریل 24. آن را به قیمت 60 دلار است که کمی بالاتر از متوسط عالی تی شرت اما ما نمی توانیم تصور کنید که این برچسب را هر موضوع فروش یک-از-نوع طراحی. نه تنها آن را از ویژگی های معاصر, ژاپنی, هنرمند یاد گل و جمجمه موتیف, اما آن را نیز “Covid-19 صندوق امداد 2020” در پشت به مناسبت سهم خود را به علت ارزش.

Takashi Murakami x Supreme Charity Box Logo Tee

عالی

توپ را روی گوه به طور خاص برای کمک به جوانان و خانواده ها رو بی خانمانی در طول همه گیر; عالی اهدای 100 درصد از سود برای کمک به ایالات متحده آمریکا. این غیر انتفاعی تاسیس شد و در حال حاضر-فرماندار نیویورک اندرو کومو در سال 1986 به آدرس کشور رشد بی خانمانی بحران اما در حال حاضر تمرکز تلاش خود را در کمک به آسیب پذیر ترین افراد آسیب دیده توسط ویروس مرگبار است.

Takashi Murakami x Supreme Charity Box Logo Tee

عالی

این موسسه خیریه است که مطمئن شوید که برای رسیدن به یک helluva تزریق پول نقد به لطف عالی. جعبه لوگو سه راهی است به خصوص آرزو در میان hypebeasts و به طور معمول جذب یک تن از علاقه. در بالا از آن برچسب را محدود منتشر هرگز موفق به جذب شور. امیدوارم, این زمان دور, عالی شل شدن آن فوق العاده منحصر به فرد اخلاق فقط کمی و رول یک مقدار بزرگتر از پیراهن که در نتیجه یک بزرگتر کمک مالی و محدود کردن برخی از تمایلات دوباره به لیست این اقلام در بازار ثانویه است. پس از همه, هنگامی که چیزی مانند این بازدید eBay وجود دارد هیچ تضمینی وجود ندارد بقیه سود دریافت خواهد شد اهدا کرد.

عالی x تاکاشی موراکامی خیریه جعبه لوگو سه راه در دسترس خواهد بود آنلاین این جمعه احتمالا در اطراف 11am (که به طور منظم از زمان رها کردن). آماده, آنها مطمئن شوید که برای رفتن سریع.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im