عالی و باربور تیم برای Punchy در کلاسیک مومی پنبه ژاکت

آن را سخت به تصور کنید که ماهیگیران و hypebeasts داشتن که بسیار شایع به خصوص در شرایط مد. اما ترک آن را به عالی این فاصله را. برای آخرین کپسول مجموعه streetwear نیروگاه همکاری با میراث نام تجاری باربور به تولید مومی پنبه کت و لوازم جانبی دیگر که گوش دادن به به زندگی در اسکله در اصل عالی راه است.

برای بهار collab اواز یا موسیقی دو نفری است reimagined نمادین بدل در قالب یک سبک زمینه ژاکت. این مانتو را می توان با ما بدون هود است که باعث می شود علاوه بر بزرگ به شما بهار چرخش آن را به عنوان سپر در برابر هر گونه غیر قابل پیش بینی سرد جرقه بزند اما بیش از حد سنگین است.

Supreme Barbour Spring Collab

Blondey McCoy در حسن عالی

این مجموعه همچنین شامل بسته فانی سطل کلاه و کلاه, که همه آنها گردد از باربور را امضا مومی مواد پنبه. البته عالی علامت تجاری خیابان سبک می درخشد از طریق گرفتن توجه colorways—فکر می کنم نئون نارنجی و هرزه پلنگ چاپ—عنوان سرمقاله مبارزات انتخاباتی خود را که ویژگی های اسکیت و طراح Blondey McCoy.

Supreme Barbour Spring Collab

حسن عالی

اگر هیچ چیز دیگری می توانید سیمان عالی را مد را در آسمان این همکاری باید فوت و فن انجام دهد. جان باربور تاسیس برچسب eponymous خود در سال 1894 100 سال قبل عالی افتتاح شد درهای خود را در مرکز شهر منهتن. با نام تجاری آغاز شده تهیه پارچه برزنت لباس به ملوانان و ماهیگیران و کامیون در شمال شرقی انگلستان برای حفاظت از آنها در برابر بی رحم عناصر.

استیو مک کوئین کمک باربور وارد جریان اصلی هنگامی که او در یکی از آن کت در سال 1963 فیلم Le Mansو اعضای خانواده سلطنتی بریتانیا شروع به پوشیدن آن اجناس در سال های پس از آن. در 1980s باربور سه موم پنبه کت—شناخته شده به عنوان بدل این بیوفورت و مرز— و امروز با نام تجاری به طور مستمر ریف در این کلاسیک با همکاری با مارک های مانند مارگارت Howell, چوب, چوب, مهندسی پوشاک و در حال حاضر عالی است.

از آنجا که همه از عالی فروشگاه به طور موقت بسته برای جلوگیری از گسترش Covid-19 مجموعه در دسترس خواهد بود به طور انحصاری آنلاین از طریق وب سایت اصلی در مارس 7 و ژاپنی سایت در مارس 9. به عنوان پاداش اضافه شده هزینه های حمل و نقل خواهد شد چشم پوشی بر تمام سفارشات بیش از $150. همانطور که با همه عالی قطره شما بهترین دریافت در سریع.

چک کردن عکس های بیشتر از این مجموعه زیر:

Supreme Barbour Spring Collab

حسن عالی

Supreme Barbour Spring Collab

حسن عالی

Supreme Barbour Spring Collab

حسن عالی

Supreme Barbour Spring Collab

حسن عالی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de