خورشید از کلاه بیرون: 10 بهترین خورشید کلاه و پشت بام ها به مد محافظت از صورت خود را— Inspo از ریس و جسیکا


fashion_hat

برای زنده ماندن تابستان در سبک (منجمد مارگاریتا در دست البته) وجود دارد برخی از کمد لباس باید دارا است که هر مادر نیاز دارد. در حال حاضر که شما امیدوارم برداشت از bangin’ مایو یک تکهبرخی از سایه براقو کفش راحت که نمی خواهد به شما بدهد تاول شیک خورشید کلاه خود را برای مطابقت با عیار patootie است. هنگامی که برای خرید مناسب که سرلوحه شما می خواهید چیزی است که شما می توانید سنگ 24/7. اگر نه برای جلوگیری از خورشید (به خصوص از ساعت 10 صبح تا 2 بعد از ظهر که اشعه های خورشید قوی هستند) و سپس به نگه داشتن شما سرد هنگامی که وجود دارد یک چتر ساحل در چشم. برخی از سوالات را از خود بپرسید: می توانید آن را به راحتی خورده شود تا/بسته بندی شده در یک چمدان به صورت خود به خود گردش به ساحل روزی? آن را ارائه حفاظت از اشعه ماوراء بنفش? این است که عملکرد و بیانیه ای ساخت ؟

از کیف پول دوستانه کلش خورشید کلاه که شما می توانید مانع در آمازون به روند سمت راست سطل کلاه و خورشید پشت بام ها (که می دانست؟!?), ما در حال آوردن شما آخرین, مامان پسند مد می یابد. آماده به صرف تابستان خود را در kiddie استخر به دنبال مانند مشهور مورد علاقه خود را mamas و سبک اثرگذارندهها. سعی کنید یک اردوگاه تابستانی-شایسته lewk مورد علاقه خود را با sunhat (لباس inspo حسن نیت ارائه میدهد از دوست داشتنی ریس ویترسپون) و یا استفاده از یک تطبیق مادر-و-daugher لحظه (ما به دنبال در شما, جسیکا آلبا!).

ما نمی دانیم که نیاز به شنیدن این, اما شما لازم نیست به صرف $300+ در یک دوزی کلاه آفتاب از Eugenia کیم. 😉 آمازون شما پوشش داده شده با یک کاملا شبیه فلاپی کلش ساحل کلاه برای کسری از قیمت… را انتخاب کنید از 40 منحصر به فرد سخنان مانند “سلام آفتاب” برای خود نمایی بسته بندی شده نگاه است که شما می توانید بکشید در هر نقطه. شاید بهترین بخش این است که شما همچنین می توانید نمره یک برای کوچک خود را برای تطبیق مامان و من لحظه. اگر هر چیزی, آن را خرید برای ‘گرم! می گوید: یکی آمازون مشتری “من یک کلاه فرد اما من می خواستم یک کلاه پوشیدن برای حفاظت در طول سفر من به اقیانوس. یکی دیگر از مشتریان آمازون سهام “این کلاه ژله بهترین اتصالات کلاه همیشه!! من فکر می کنم آن را به من تبدیل به یک کلاه فرد است. کیفیت عالی است واژه “سلام آفتاب’ به خوبی دوخته شده و نگاه زیبا و دلفریب, در برخی از عکس ایده هایی که دارم. من عاشق این کلاه!!”

20 دلار در آمازوناین یکی می رود به همه mamas که در حال حاضر زندگی در انکار. بله, شما می توانید جلو و یک کلاه… به خصوص هنگامی که آن را این stinkin ، کانال جزیره vibes در اول فصل با این نخل گرمسیری چاپ سطل کلاه (ما جزئی به سرخ شدن رنگ قرمز گل چاپ بسیار خوب و بیش از حد) است که ساخته شده برای sippin’ poptails تحت پاسیو چتر. حمام آفتاب در حیاط خلوت خود را در حالی که kiddos بازی در گودال ماسهبازی? این 4 اینچ لبه زیبایی کامل کلاه برای کسانی که زحمت روز تابستان هنگامی که شما هیچ جایی برای رفتن اما هنوز هم می خواهید به نگاه کردن تم. و اگر بچه ها اتفاق می افتد به نشستن بر روی آن آن را له و یا سعی کنید آن را برای خود (به عنوان آنها خواهد شد) آن را محکم پنبه بنابراین هیچ نگرانی.

می گوید: یکی خوشحال انسان خریداران “من این در هوی و هوس به عنوان من همیشه در lookout برای یک کلاه خوب برای محافظت از صورت از خورشید است. پاداش آن برابر/بسته های تخت برای تعطیلات!” *اضافه به سبد خرید*

40 دلار در ANTHROPOLOGIE


Ballin’ در تابستان بودجه ؟ سنگ با این مسخره زیبا و دلفریب, کلاه مقاله از UNIQLO آخرین همکاری با فنلاندی طراحی خانه Marimekko. اگر شما آشنا با نام تجاری شیوه زندگی, سپس شما ممکن است در حال حاضر می دانم که آنها برای خود پررنگ خشخاش چاپ و پر جنب و جوش الگوهای انتزاعی. با UPF50+ حفاظت از این کلاه است که عملا به حیاط خلوت حزب چای/پیک نیک و یا تصادفی گردش خود را با حقیقت است که نیاز به یک sunhat. (امتیاز جایزه اگر شما تیم شما با تطبیق v-گردن لباس برای قدم زدن تفریحانه در مرور.) یکی از مشتری سهام “این Marimekko خورشید کلاه است که هر دو عملکردی و شیک. باید برای تابستان پیاده روی های اجتماعی فاصله در حیاط خلوت خود را با خانواده و یا روز در حال باز سواحل است.” ما تقریبا فراموش کرده به اضافه کردن که آن را می آید در سه colorways (شما می توانید انتخاب بین سیاه و سفید موجدار چاپ نارنجی راه راه و یا نقاط صورتی)… موفق باشید چیدن فقط یکی.

$20 در UNIQLO


پنج واژه ها: سطل کلاه پشتنوزاد. تا آنجا که پلاریزه روند برو آن را دریافت نمی کند بیشتر تکواندو-شایسته تر از این بازگشتی کلاسیک ریشه در ’90s. اگر شما می توانید پردازنده با دوچرخهسواری کوتاه و کراوات رنگ هر چیزی و سپس شما مطمئن شوید که به عنوان جهنم می توانید در آغوش سطل کلاه روند که مصرف تابستان توسط طوفان. مساوی شیک و کاربردی این برگشت black daisy ماهیگیر سطل خیابان-آسانسور و لوازم جانبی که خود را “مادر” کمد لباس نیاز دارد. (Pssst: Topshop فروش یک بسیار شبیه نسخه برای دو برابر قیمت… فقط داره می گه.)

اگر شما در گل های داوودی پس از آن وجود دارد حدود 45 الگوهای دیگر را انتخاب کنید—از جمله اما نه محدود به جشن رقص لهستانی پولکا نقطه فلامینگو الگو و یک جین ملوان لنگر چاپ است که مناسب برای چهارم. نمی توانید رای بدهید یکی آمازون مشتری “این کلاه شایان ستایش. آنها فوق العاده زیبا و برگشت تا آن را مانند شما دو کلاه برای قیمت یک! که ضرب و شتم نیست. کلاه خوب است جهانی اندازه و لبه های خوب حفاظت از آفتاب برای صورت خود را. کلاه بسیار سبک وزن و آسان برای بسته. قیمت بزرگ بیش از حد! من احتمالا خرید چند پس از آنها می آیند در بسیاری از رنگ های زیبا و طرح است.”

15 دلار در آمازونخورشید پشت بام ها سرد هستند ، این است که این روند باز گشت ما تمام شده است jonesing برای. محافظت از خود را peepers با یک سوپر اسپرت با عملکرد بالا و رودريها از حزب محافظه کار ، با خالی تاج و بند الاستیک آن را به اندازه کافی راحت برای پوشیدن در تمام طول روز. اولین و مهمترین آن را مانند یک رئیس برای جلوگیری از اشعه های مضر که معمولا شما را ترک چشمانتان. راک آن با کم-تعمیر و نگهداری موی دم اسبی برای یک آرزو athleisure نگاه کنید. چند منظوره نیروی دریایی رنگ باعث می شود آن را آسان به هماهنگی با انواع گروه (همه چیز از یک سفید, تنیس, دامن ساده racerback تی شرت و لباس OG Reeboks). در حالی که شما ممکن است همراه پشت بام ها با برخی از تماشاچیان ورزشی یا ویمبلدون این pièce de résistance است تنها چیزی که برای رسیدن به زمانی که “مامان وظایف” تماس بگیرید. نظارت بر kiddos در حیاط خلوت هرگز نگاه خیلی خوب است. یکی sara o’neill stylist مشتری سهام “من این کار را برای در حال اجرا است اما همچنین می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای هر روز – خود را بزرگ کردم پوشش و بسیار راحت است.”

35 دلار در SARA O’NEILL STYLIST


به کمد لباس تابستان خود را به کراوات رنگ قبل آن را سزاوار mama. به معنای واقعی کلمه ما نیست شوخی وقتی ما گفت که سطل کلاه بودند در اینجا به ماندن بگیرید. نه فقط محدود به خنک جوانان و نوجوانان که فروشگاه در UO این نئون کلاه را نگاه شایان ستایش با cropped تی شرت دوچرخه, کوتاه و تابستان مورد علاقه خود را اسلاید. آن را می پوشند در اطراف شهر در حالی که شناور پایین رودخانه در استخر شناور و یا فقط به خاطر اینکه شما می توانید. چه چیزی می تواند به ما می گویند این کلاه ~عیسی پرنیان~ خود را در آن. ساخته شده از 100% ویسکوز را به راحتی می توانید نقطه-تمیز اگر شما نشت BB آب بر روی آن و یا آن را در سمت چپ در شن و ماسه. پاداش: در روز هنگامی که شما احساس می کنید مانند bumming آن (و یا disguising و سه روز مو) این سطل کلاه اجازه خواهد داد که شما را به زیر رادار پرواز.

26 دلار در URBAN OUTFITTERS


از برو بزرگ و یا رفتن به خانه با sportiest کلاه از فصل (در دسترس در حال بارگذاری-مد روز نقاشی با مداد رنگی رنگ بلوک طراحی و یا سیاه و سفید). اگر شما نوع از مادر که قرمزی در SPF 100+ و می پوشد rashguard به ساحل برای حفظ پوشش داده شده و سپس این گیر برای شما ساخته شده. لبه بر این مرد دو برابر اندازه عادی خود را رودريها یا کلاه بیس بال ارائه بیشتر سایه برای خود پیشانی و گردن و چانه. شما می توانید آن را می پوشند در حالی که آهسته دویدن و یا در هنگام بازی نجات غریق در استخر است. با بیش از 1K رتبه بندی در آمازون مشتریان آن را دوست دارم بیش از حد. “من عاشق این گیر میکنه! اضافی-لبه های گسترده است مناسب برای حفاظت از آفتاب روی من پیاده روی صبح. این محافظ از آفتاب و من هنوز هم می تواند نگه داشتن سر من تا به ببینید که در آن من قصد دارم بدون آفتاب گرفتن در راه است. وجود دارد یک گردن بند است که شما می توانید برای روز باد می وزد. بازگشت امن است با یک چسبناک گروه است که دارای یک قلاب می باشد و می تواند تنظیم شود. من می توانید مو و هنوز هم حفاظت از آفتاب. فقط آنچه که من می خواستم!

18 دلار در آمازونبدون توجه به جایی که در تابستان امسال شما یکی از چیزهایی که شما نمی خواهد که به نگرانی در مورد است که به دنبال یکنواخت و خسته کننده. با این بازی فوق العاده زیبا و دلفریب, تعظیم کمرنگ sunhat در زرادخانه خود را, شما تضمین شده است برای ایجاد یک چلپ چلوپ… حتی آن را فقط توسط kiddie استخر. #MomJokes ما جزئی به دریایی آبی و سفید grosgrain, bow, اما آن را نیز در دسترس در صورتی نیروی دریایی و سیاه و یا سفید. آیا ما به ذکر است که می توان آن را monogrammed با حروف اول اسم خود را? اوه بله. بازی شیر یا خط آن را با یک chambray پیراهن و chinos یا روح پیراهن زنانه دامن بلند لباس برای Montauk-ارزش نگاه. با بیش از 200 پنج ستاره بررسی آن را به راحتی فن های مورد علاقه. می گوید این Tuckernuck خریدار “من می خواهم این کلاه فوق العاده ستاره اگر من می توانم! آن را واقعا خوب بسته و به نظر می رسد فقط کامل پس از آن. مناسب می توان در داخل کلاه بود. خیلی خوشحال شدم از نیروی دریایی راه راه یکی اما دوست دارم آن را در دیگر روبان رنگ بیش از حد. من فکر می کنم آن است که ارزش پول به آخرین چند سال.” TL;DR خرید این کلاه و شما خواهد بود با عرض پوزش.

$60 در TUCKERNUCK


می گویند “سلام” به ژله کلاه در شهر است. بخشی افتاب قسمت كلاه تابستان امسال پسند دائم الخمر است و آماده برای امام جواد شکستن و یا سفر کمپینگ با fam. بازی شیر یا خط آن را در کیسه های ساحل کنار صندل و لباس شنای زنانه دوتکه coverup برای خارج از وظیفه نگاه که نمی گرفتگی عضلات سبک خود را. با تشکر از قیف شکل شما حتی می توانید با کشیدن یک موی دم اسبی از طریق باز کردن. نام دیگر هیچ مخوف کلاه مو به صحبت می کنند!

آن را از این mama “من عاشق این گیر کلاه چیز! من این ضربه در این تابستان پس از تحقق است که من نیاز به برخی از حفاظت از صورت از خورشید در حالی که در استخر با کودک نو پا من… قسمت مورد علاقه من در مورد آن این است که این محافظت مو از آب کمی است. من موهای بلند و فرفری و تا حدودی بالا تعمیر و نگهداری. من شده اند در تلاش برای پیدا کردن یک راه به آن را خشک نگه دارید به طوری که من مجبور به انجام کامل شستشو معمول پس از هر سفر به استخر در حالی که من هنوز هم می خواهید برای دریافت در آب و بازی با بچه من است. من داده ام تا در شنا کلاه. اما من با این! من مو به topknot و این کلاه بیش از بالا و لبه فراهم می کند برخی از حفاظت چلپ چلوپ! زمانی که من نمی رفتن زیر و یا واقعا پرش در اطراف من هنوز هم می تواند عمدتا خشک پس از آن. من دوست داشتن که انعطاف پذیری.

22 دلار در آمازون


این که آیا شما زندگی می کنند در شهر باد می وزد و یا ساحل و یا در هر نقطه بین) آن را به خوبی خواهد بود برای پیدا کردن یک کلاه است که در واقع باقی می ماند قرار داده است. نگه داشتن سر خود را با این گسترده ای خورشید کلاه لبه های قابل تنظیم چانه بند. فقط فکر می کنم: بیشتر فراری کلاه به تعقیب پس از (که شما دست خود را بسیار کامل است)! این قابلیت جمع شدن راحت و تاشو به طوری که شما به راحتی می توانید بازی شیر یا خط آن را در یک چمدان و یا آن را در یک پیاده روی بدون اذیت نمودن شکل آن است. ساخته شده از UPF 50+ مواد با کیفیت بالا و كلاه حتی عرق جاذب درونی گروه به نگه داشتن شما سرد در گرمای سوزان.

با 4.7/5 امتیاز در آمازون مشتریان نمی تواند کمک کند اما به آواز خواندن خود را ستایش. “من به تازگی خریداری این کلاه برای یک هفته سفر به آریزونا و آن را یک خرید فوق العاده! کلاه رو خورده و هل در یک بسته بندی کیف پول در هواپیما و این نگاه کمی مچاله زمانی که من آن را از جیبش چند ساعت بعد اما قطعا یک شبه آن را رفت و برگشت به آن شکل و آن را کامل دوباره بدون هیچ گونه بخار یا شکل دادن! آن را فقط به وزن مناسب و درست و محکم چانه بند (نیاز به در کوه و یا من می خواهم که تا به حال از آن ضربه به دور).”

$27 در آمازونبه دنبال برای به روز رسانی کمد لباس تابستان خود را? دنده تا برای بقیه فصل با این مادر تایید شده مد تابستان ملزومات!

اگر چه ما تنها توصیه میدارد ما واقعا عشق ما ممکن است کسب یک کمیسیون در خرید های ساخته شده از طریق لینک از سایت ما.
فروشگاه داستان

stroke red

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>