دانشجو در مغلوب ساختن پیشی جستن تجمع خواستار عمه Jemima به شخصیت ‘رویای آمریکایی’


Student-At-Trump-Rally-Aunt-Jemima
پیتر وید/توییتر

در اینجا به همین دلیل است که دانشجویی که در برابر استدلال “لغو” خاله Jemima شد تا embarrassingly اشتباه

پس از آن اعلام شد که Quaker Oats خواهد بود rebranding عمه Jemima محصولات برای حذف شخصیت بر اساس کلیشه های نژادی خود را از نام تجاری و بسته بندی گروه های خاصی از جمعیت شده اند تا در آغوش مورد آن.

نقطه عطف ایالات متحده آمریکا سفیر ریگان Escud که صحبت می کرد در یک مغلوب ساختن پیشی جستن رویداد در اوایل این هفته در واقع سعی بر این باورند که این حرکت بود توهین به عمه Jemima که ظاهرا به دست آورد “رویای آمریکایی”.

“خاله Jemima لغو شد” Escud گفت. “و اگر شما نمی دانید, نانسی, سبز, اصلی, اول, عمه ، خاله, Jemima? او یک عکس از رویای آمریکایی است. او یک برده آزاد کرده و به صورت شربت نان شیرین و پهن که ما عاشق و در pantries ما امروز.”

اوه.

آن را کاملا توهین به می گویند که یک برده آزاد به دست آورد “رویای آمریکایی” از آنجا که اگر نه سبز خودش و سپس اجداد او آورده بودند و به آمریکا علیه خود را برای بیان هدف از حال بهره برداری است. که هر نوع از رویای آمریکایی است. آنها نمی خواهند به اینجا. آنها نمی خواهند که زندگی است. فقط به خاطر کسی بود که در نهایت آزاد و بهترین ها را از آن نیست و آن را کمتر از یک کابوس نیست و پاک کردن تمام آسیب انجام می شود زمانی که فرد به سال نیروی کار در ازای هیچ چیز.

اما حتی بیشتر وجود دارد در مورد این که باید خون شما را به جوش آید. قبل از این هفته آیا شما حتی می دانم که نام زن در نژادپرست کاریکاتوری از یک نقاشی در مقابل عمه Jemima بسته بندی? آن را نه عمه Jemima و یا حتی فقط Jemima بنابراین این ایده که هر نوع از میراث نیز پوچ است.

به آسوشیتد پرس گزارش می دهد که نام این شخصیت است که در واقع از یک خنیاگر آهنگ با عنوان “عمه Jemima.”

نام این زن که به تصویر کشیده عمه Jemima شد نانسی سبز. اما کسی که حتی نمی داند که ؟ چگونه می تواند هر کسی حتی سعی کنید به این استدلال که داشتن تصویر خود را در یک بطری شربت ساخته شده خود را معروف یا فراهم او یک زندگی بهتر ؟

به گزارش NPR سبز شد یک نیکوکار و یک رهبر وزارت که به خاک سپرده شده است در یک قبر بینام و نشان. فعالان امروز در حال مبارزه برای یک قبر نشانگر برای او برای کمک به جاوید واقعی کار خوب او در زندگی خود (که هیچ کدام تا به حال چیزی برای انجام با شربت). شما فکر می کنم که رویای آمریکایی چیست ؟ به فراموشی سپرده و نادیده گرفته شده به جز یک نژادپرست تصویر صورت خود را در یک بطری شربت نیست که حتی نام واقعی خود را ؟

تصمیم به حذف عمه Jemima شخصیت از قفسه های فروشگاه بود و صحیح است. نانسی سبز نیست زندگی رویای آمریکایی است. این است که میراث او سزاوار.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>