stormi-travis-stream
Travis Scott/Instagram

در حالی که در تلاش به منظور ترویج آهنگ جدید Travis Scott به دختر کودک نو پا, Stormi قطع Instagram زندگی می کنند که هزاران نفر از مردم به تماشای

این درست است که COVID-19 بحران را به طور کامل تغییر زندگی به عنوان ما آن را می دانم. همه چیز از خرید مواد غذایی به برگزاری جلسات برای کار به نظر می رسد متفاوت و حتی وبلاگ نیز نیاز به تنظیم. نگاهی به رپ و کایلی Jenner سابق Travis Scott به عنوان مثال. در حالی که تلاش برای ترویج آهنگ جدید خود در Instagram Live, دخترش, Stormi یورش برده و در (متاسفم متاسفم) در انفرادی حزب خواستار برخی از اسکات توجه است. و آن را احتمالا ژله چیزی که ما دیده ایم همه ماه است.

این جای تعجب نیست که 2 سال Stormi در حال حاضر یک Instagram طبیعی او است Jenner از همه. در این کلیپ مشاهده می کنیم اسکات در تلاش برای پیدا کردن یک راه برای سرگرم کردن Stormi پس از اجازه دادن به او می گویند: “سلام” را به طرفداران خود را. “شما ببینید, پدر,?” اسکات می پرسد Stormi که احتمالا او را تماشا می کردند عملا انجام یک آهنگ جدید در این فیلم بازی Fortnite در پنج شنبه شب با Kid Cudi. “می خواهم به بازی کودک?” اسکات می پرسد او می دهد و او یک اسباب بازی خارج از صفحه نمایش. “من نمی خواهم آن را,” او می گوید: از آنجا که البته او نمی کند. او یک کودک نو پا! اسکات قرار می دهد در یک فیلم و اواسط حکم Stormi وقفه او را دوباره و به او می گوید او نمی خواهید به تماشای این فیلم. “من خواهید بود; باید قرار داده شده در یک فیلم. شما بعد از دیدن” تراویس می گوید به هزاران نفر از طرفداران که تماشای (و محبت) همه چیز به پایان می رسد و این ویدئو.

و اگر شما تعجب که در آن Jenner, او احتمالا نزدیک است. Jenner, Scott و Stormi گزارش شده است در قرنطینه هم در پالم اسپرینگز با momager Kris Jenner. این کار را من تعجب می کنم اگر وجود دارد چیزی بیش از فقط co-پدر و مادر بین اسکات و Jenner, اما که هیچ یک از کسب و کار ما. مهم ترین چیز این است که آنها بهترین بودن ممکن است پدر و مادر به Stormi و حلق آویز کردن با هم به طوری که آنها می تواند هر دو وجود داشته باشد برای او.

واضح است هر دو Jenner و اسکات بسیار در عشق با دختر خود قرار داده و او را برای اولین بار بالاتر از همه چیز. آن هم فقط اضافی قلب و گرم شدن کره زمین برای دیدن اسکات خیلی درگیر به خصوص پس از او شده است فوق العاده شلوغ با موفقیت آخرین آلبوم Astroworld. در ماه فوریه یک منبع گفت:” ما هفتگی است که اسکات است “بسیار دست پدر و درگیر. او غنایم دختر فاسد شده و کاملا او را دوست دارد به مرگ و خواهد هر چیزی را به زندگی خود بهترین است که می توان آن را.”

در حالی که آن را نامشخص زمانی که زندگی را به بازگشت به راه آن بود در حال حاضر ما فقط باید برای تنظیم به شرایط. و این بدان معناست که یادگیری راه برای همزیستی با جدید ما همکاران (بچه های ما) به صورت روزانه. کودکان نوپا و سگ و همسران توفنده زوم تماس است و دیگر faux pas, اما فقط یک واقعیت زندگی است. به یاد داشته باشید زمانی که سی خبرنگار و مصاحبه قطع شد با دو فرزند جوان و اینترنت وحشی رفت و در سال 2017? به نظر نمی رسد تا دیوانه, دیگر, داره ؟ ؟

زمانی که ما می بینیم افراد مشهور کودکان و نوجوانان توفنده پدر و مادر خود را’ فیلم در Instagram آن را احساس می کند کمتر اشتباه احمقانه و بیشتر از فقط یک تکه از این زندگی جدید است. آن را هنوز هم مگا شایان ستایش ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im