توقف تکیه بر کار مادران مسئولیت رسیدگی به همه چیز


Women’s-Careers-Start-Turning-Into-One-Long-Sick-Day-1
کون تصاویر/گتی

پس ما بچه متولد شد شوهر من است در هر انتصاب دکتر من می توانم به یاد داشته باشید. ما همیشه با هم در هر پدر و مادر, معلم, کنفرانس است. در عین حال وقتی که می آید زمان برای سوالاتی مانند “آیا شما احساس می کنید مثل دختر خود را به گرفتن یک رژیم غذایی متعادل ؟” و یا “چگونه آن را در صفحه اصلی با بخش?” معلم یا دکتر همیشه به نظر می رسد به من و فقط به من. این به هیچ وجه بد نیت این حرفه ای است که درگیر شدن در یک نوع از طرح به رسمیت شناختن. اگر تجربه خود را نشان می دهد که امور مربوط به مراقبت و آسایش کودکان دامنه شما را به نوبه خود به آن فرد به طور غریزی.

در ایالات متحده – به عنوان آن را در سراسر جهان – زنان دیده می شود به عنوان پیش فرض ارائه دهندگان مراقبت از خانواده خود را. یک مطالعه نشان داد که زنان 10 برابر بیشتر از مردان به زمان را به ماندن در خانه با کودکان بیمار.

اما چه اتفاقی می افتد زمانی که زندگی تبدیل به یک بیمار در روز ؟ به نظر می رسد مانند یک “shecession” با زنان بیکاری قابل توجهی پیشی گرفته است. آن را به عنوان اشتغال سود برای زنان پاک شده در تنها چند ماه پس از COVID-19 زمان نگه دارید. جدید آکسفام پژوهشی از کشورهای مختلف در سراسر جهان نشان می دهد که در میان همه گیر زنان در حال گذراندن روز خود را با انجام مراقبت های پرداخت نشده و کار خانگی – پخت و پز, خرید برای خانواده — نه پیشبرد حرفه خود. و در حالی که دو سوم از مردان گزارش شده است که آنها در حال پخت و پز و تمیز کردن به عنوان حد و یا بیش از زنان هستند و تنها یک سوم از زنان به توافق برسند.

Mother trying to stay concentrated for work while holding her son in lap
miodrag ignjatovic/گتی

این عدم تعادل در مراقبت است بخصوص برای زنان از رنگ و زنان است. آکسفام و Promundo تحقیقات جدید در آمریکا نشان داد در حالی که 57 درصد از زنان سفید می گویند که خود را روزانه داخلی و مراقبت کار افزایش یافته است و 71 درصد از سیاه و سفید و یا زنان آفریقایی آمریکایی 71 درصد از لاتین, زنان و 79 درصد از زنان آسیایی گفت: مراقبت از خود وظایف را افزایش داده اند.

در حال حاضر به عنوان اقتصاد باز می شود به بالا و کارفرمایان شروع به سستی در امکانات رفاهی در اطراف مراقبت از کودکان در حالی که کار از خانه ما نیاز به اجتناب از افتادن به پذیرش الگوهای که زنان باید شانه ادامه داد: عدم قطعیت در اطراف مدرسه و مهدکودک در دسترس است. اگر ما به این آدرس ما را ببینید گسترده ساییدگی زنان از نیروی کار و تبدیل شدن به زنان بیشتر از لحاظ اقتصادی وابسته به شرکای خود را. نه تنها زنان بود بدتر, اما, اگر مردان جلو و عقب از مراقبت به عنوان زنان خانه ماندن در بالاتر از نرخ پسران و دختران ما را بدتر خواهد بود بیش از حد.

وقت آن است که برای مردان لاغر در. مردان خود را از سود بیشتر و مشارکت در مراقبت از جمله بهبود فیزیکی و روانی و سلامت جنسی و کاهش ریسک. مردان که در خانه و با فرزندان خود گزارش روابط یکی از مهم ترین منابع خوب بودن و شادی. آن را خوب است برای کودکان بیش از حد. وجود شواهد کافی از سراسر جهان که درگیر پدری دارای تاثیر مثبت بر دختر و پسر و روابط آنها را به عنوان بزرگسالان است.

Busy woman multitasking
jackscoldsweat/گتی

اما در مقیاس تغییرات نیاز به اتفاق می افتد به نگه داشتن همه ما از پسرفت.

مردان می توانند برای حمایت از کارفرمایان خود را برای تقویت والدین مزایای مرخصی و پرداخت مزایای مرخصی خانواده در حالی که حمل کردن محل کار مبتنی بر مبارزات است که نشان می دهد یک محیط کار است که به طور کامل پشتیبانی از مراقبت وظایف زنان و مردان به طور مساوی. مردان باید تشویق مردان دیگر به تکیه به مهد کودک. انسان ها موجودات اجتماعی, نشانه گرفتن از کسانی که در اطراف آنها. چه مردم بر این باورند آنچه آنها را در رسانه ها و چه کسانی که در اطراف آنها بر این باورند اغلب تعیین افراد چگونه رفتار و عمل می کنند.

ما می توانید تمام تماس با ما نمایندگان مجلس برای حمایت از عبور از مراقبت از کودک ضروری است عمل می کند که می تواند 50 میلیارد دلار در صندوق های فوری به مراقبت از کودکان میباشد. این عمل خواهد اطمینان حاصل شود که کارگران ضروری—مردان و زنان به طور یکسان—را انتخاب کنید بین حفظ شغل خود و ماندن در خانه برای مراقبت از کودکان خود را. علاوه بر این, آن را به اطمینان حاصل شود که در حال حاضر شکننده مراقبت از کودکان صنعت را نمی خواهد سقوط به دلیل COVID-19 معنی کارگران—دوباره به خصوص زنان کارگر—می توانید بستگی دارد خدمات نگهداری از کودکان است که قبل از همه گیر و رفتن به محل کار.

سوال این است که چه نوع آینده ای که ما می خواهیم برای این کشور ؟ ما در پرتگاه رفتن به عقب در زمان از دست دادن دستاوردهای زنان در نیروی کار مشارکت و مردان در برابر نقش را در مراقبت از فرزندان خود و خانواده. مردان و زنان باید در حال حاضر عمل به فشار برای تغییرات است که خوب است برای همه ما.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>