استون هنج خواهد Livestream انقلاب تابستانی برای اولین بار,

به نظر می رسد مانند مسافران قادر نخواهد بود خود را معمول استون هنج زیارت برای انقلاب تابستانی در میان coronavirus بیماری همه گیر. اما زبان انگلیسی سازمان میراث ابداع کرده است بهترین چیز بعدی: یک livestream.

شهرستان Wiltshire, انگلستان یک خواب آلود enclave که اتفاق می افتد به صفحه اصلی به یکی از معروف ترین بناهای تاریخی. هر چند آن هدف در نظر گرفته شده همچنان ناشناخته استون هنج را بت پرست باستان ریشه دارند عرفانی عنصر که باعث می شود آن را در یک محل نخست برای جشن انقلاب تابستانی–همچنین به عنوان شناخته شده تابستان–هنگامی که زمین به حداکثر خود می رسد شیب به سمت خورشید است. به عنوان یک اقدام ایمنی در برابر Covid-19 زبان انگلیسی, میراث, که متهم است با سایت مراقبت تصمیم گرفتند به صورت دیجیتال و جمع آوری به جای.

“ما مشورت به طور گسترده ای در مورد اینکه آیا ما می توانیم با خیال راحت اقدام و ما را از صمیم قلب دوست داشت به میزبان این رویداد طبق معمول, اما, متاسفانه, در پایان, ما احساس می کنیم ما هیچ چاره ای جز لغو” استون هنج مدیر نیکولا Tasker مشترک در بیانیه ای. “ما امیدواریم که که ما [livestream] ارائه می دهد یک جایگزین فرصت برای مردم دور و نزدیک برای ارتباط با این مکان معنوی در یک زمان خاص از سال است و ما مشتاقانه منتظر استقبال از همه در سال آینده.”

تغییر در برنامه های معنادار یک سایت میراث جهانی یونسکو. در سال 2015 حدود 23,000 نفر بازدید استون هنج برای انقلاب تابستانی با توجه به سفر+اوقات فراغت ساخت آن را مهم ترین زمان از سال برای این اثر تاریخی فرهنگی.

فکر کردم به تاریخ از حدود 2500 سال قبل از میلاد سنگ بنا در یک الگوی دایره ای است که از نزدیک مربوط به حرکت خورشید و ستارگان. در تابستان و روز و خورشید به نظر می رسد به ظهور از سمت چپ پاشنه سنگ در شمال شرقی پایان از آرایش. اما در midwinters بعد کل الگوی معکوس شده است که نشان می دهد که ساختار سازندگان تا به حال solstices در بالا از ذهن زمانی که آنها ساختمان با توجه به میراث انگلیسی.

بدون توجه به جایی که در جهان شما ممکن است در واقع شما می توانید لحن در برای مشاهده این انقلاب تابستانی در انگلیسی میراث اجتماعی کانال در ژوئن 21.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im