هم بزنید پنگوئن های دیوانه بازدید بسته موزه هنر در طول مستندات و باعث می شود که حس


penguins
یوتیوب/Nelson-Atkins Museum of Art

پنگوئن بازدید از موزه ها است که دقیقا آنچه که ما در حال حاضر نیاز

همه ما در حال رفتن کمی هم بزنید دیوانه این روزها — حتی پنگوئن ها. آنچه دقیقا یک کار را انجام زمانی که این آبزی پرواز پرندگان antsy? خوب شما آنها را به یک موزه هنری ،

یک گروه از پنگوئن ها در کانزاس سیتی میسوری رفت و در یک زمینه کوچک سفر از نوع خود را به محلی موزه هنر برای تغییر از مناظر, از آنجایی که آنها لازم نیست که یک دسته از کودکان و نوجوانان با اشاره به در خیره پس از همه گیر بسته باغ وحش خود را به درب. “قرنطینه باعث شده است که هر کس به یک کمی هم بزنید-حتی ساکنان کانزاس, شهرستان, باغ وحش” این Nelson-Atkins Museum of Art گفت: در Facebook پست هفته گذشته است. “پس از چند پنگوئن تصمیم به رفتن در یک میدان سفر به نلسون-اتکینز است که هنوز هم بسته به کمی فرهنگ است.”

موزه مدیر جولین Zugazagoitia باز گفت او خوشحال بود به میزبان اعضای این باغ وحش به موزه به خصوص پنگوئن و علاقه مند به دیدن چگونه آنها در واکنش به این هنر است. پنگوئن به نظر می رسید اشتباه در ابتدا به دنبال یکی دیگر مانند “Brah جهنم هستند که ما در اینجا انجام?” اما پس از آن حل و فصل خود را به محیط جدید کاملا به سرعت meandering در اطراف راهرو از یک قطعه از هنر به بعد.

این پنگوئن های هومبولت واقعا به نظر می رسد علاقه مند به محیط جدید خود و باغ وحش, مدیر اجرایی, سفت Wisthoff گفت: آنها همیشه به دنبال راه هایی برای “غنی سازی زندگی خود و تحریک آنها روز طول این shutdown دوره” و چه بهتر از راه برای انجام این کار از بازدید از یک موزه محلی?

یوتیوب/Nelson-Atkins Museum of Art

پرندگان “به نظر می رسید قطعا به واکنش نشان می دهند بسیار بهتر به کاراواجو نسبت به مونه” Zugazagoitia اشاره کرد در این ویدئو شوخی که با او صحبت اسپانیایی به پنگوئن که بومی شیلی و پرو. او همچنین گفت به اعتقاد او این پنگوئن ها به نظر می رسد به “قدردانی تاریخ هنر.” من نمی دانم اگر این است که درست است یا نه اما در حال تماشای یک ویدئو از پنگوئن مغولان در اطراف موزه به دنبال در هنری معروف شده است برجسته از روز من.

موزه ها و باغ وحش هم بسته شده اند پس از اواسط ماه مارس به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس و در حال از دست رفته داشتن کاربران آمده از طریق درهای خود را. Wisthoff گفت: در این ویدئو که پنگوئن ها را واقعا از دست رفته “بازدید کنندگان از آمدن به آنها را ببینید” در طول خاموش کردن بیش از حد.

با توجه به Wisthoff پنگوئن “کاملا” خود را به موزه بازدید و من فکر می کنم من صحبت می کنند برای همه وقتی که من می گویند این باید تبدیل به یک اتفاق معمولی حتی بعد از این همه گیر است چرا که بیش از پنگوئن ها بازدید از موزه ها است که این نوع از اخبار ما باید هر روز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر