هنوز مطمئن شوید که چرا Cisgender بازیگران نباید بازی نما مردم ؟ سازمان دیده بان Laverne Cox را ‘افشا’


Disclosure-doc
Netflix/Youtube

هلی بری در آخرین هالیوود cisgender بازیگر که فکر می کردم او می تواند و باید قادر باشد که برای به تصویر کشیدن یک فرد همجنسگرا در یک فیلم است. او در مصاحبه ای گفت که او فکر او می تواند “تجربه ای که جهان درک کنند که جهان” در اشاره به بازی یک نما ، که اگر این نادان قاه قاه به اندازه کافی او حتی نمی توانستم ضمایر یا اصطلاحات درست در حین مصاحبه و طاقت فرسا نگرانی به نظر می رسید که او را به موهای خود را کوتاه. اوه هلی. شما شیرین غلط احمق.

ممنون میشم عذرخواهی او صادر شده و به زودی پس از واکنش شدید اما این نقش باید هرگز تن به تن با او و او هرگز نباید آنها را در نظر گرفته است. طنز وجود دارد در چگونه به راحتی نما مردمی هستند را رد کرد چرا که مردم نمی فکر می کنم ما می دانیم که خودمان را به خوبی به اندازه کافی بود فراجنسیتی هنوز وجود دارد برخی از cisgender مردمی بنابراین مطمئن شوید که آنها می تواند درک آنچه در آن مانند به فراجنسیتی است که آنها می توانند وارد جهان ما با بازی لباس تا و گرفتن کوتاه کردن مو. این 2020 و بری باید بهتر شناخته شده اند اما صنعت بدنام است برای این. رسانه ها این است که هر دو علت و راه حلی برای این مشکل است.

به دست آوردن درک بهتر از تاریخ فراجنسیتی نمایندگی در فیلم و تلویزیون تماشا Laverne Cox را مستند افشا. Netflix بکشد فیلم ساخته شده است و برای افرادی که تغییر جنسیت زیرا هنگامی که آخرین بار ما با توجه به زمان و یا فضا را به ما بگویید داستان های خود را? فیلم خلاصه بازی چند نما از بازیگران و فعالان به عنوان آنها بررسی چگونگی نما مردم به تصویر کشیده شده در رسانه ها و چگونه است که نهفته جامعه را نمایش از نما مردم به عنوان به خوبی به عنوان ایده های خود ما را از خودمان است.

این فیلم باید برای همه, اما به دلیل cisgender مردمی باید بدانید که راه ما به تصویر کشیده شده بر روی صفحه نمایش است که به ندرت دقیق است. تعصبات cisgender نگه داشتن مردم به دلیل این منفی و کاذب نمایندگی لطمه می زند transgender community.

Laverne Cox یک نوع خاص از درخشان. او هوش آسیب پذیری و توانایی برای ایجاد یک فضای امن برای دیگر فراجنسیتی مردمی برای گفتن داستان خود را در مورد چگونه آنها را دیدم و همچنان به دیدن زن نما مردم نشان داده شد هر دو دلخراش و اعتبار برای من.

به عنوان یک بچه من می دانستم که من فقط یک دختر اما نه تا زمانی که من خودم تعجب می کنم اگر من در یک نما مردی که من می دانستم که من که هر دو. سرانجام در اواخر 30s من در بر داشت زبان به می دانم که من nonbinary. من نه زن یا مرد اما ترکیبی از هر دو. در اکثر روزها احساس می کنم دانلود نر و ماده. در عین حال ما زندگی می کنند در یک فایل باینری جهانی است که با ایده مردم باید مرد یا زن و سپس به دنبال دستورالعمل که تقویت کلیشه های جنسیتی نقش ها و بیان است. من یک queer فرد همجنسگرا کردم این پیام بیش از حد, بنابراین برای یک مدت طولانی من تصمیم به مبارزه و سرکوب صحت به جای آن را در آغوش.

من سعی کردم خیلی سخت برای پیدا کردن دیگران مانند خودم را در کتاب ها و فیلم های, اما من به طور مداوم به سمت چپ با احساس بود که من هم هرگز به اندازه کافی از یک جنس یا که من بیش از حد از هر دو. رسانه ها به تصویر می کشد نما مردمی به عنوان خنده دار, متقابل کمد, انحرافی شیاد و حقه باز و یا نفرت انگیز است. برخی از رایج بازی از استعارههای عبارتند از: cisgender مردان پانسمان به عنوان زنان, خنده دار, تغییر جنسیت زنان حمله کردند و یا کشته شدند در حالی که فروش خود را در بدن نما مردم در حال بحران و بار عاطفی از عزیزان خود و این ایده که تنها داستان خوب ارزش گفتن کسانی هستند که در مورد زنان تغییر جنسیت. تغییر جنسیت مردان و ترانس مردانه مردمی تا حد زیادی کمتر در تلویزیون و فیلم است. و از آنجا که 80 درصد از آمریکایی ها می گویند که آنها هرگز ملاقات یک فرد همجنسگرا با توجه به بررسی های انجام شده توسط GLAAD آنها ندارد و دلیل زیادی برای به چالش کشیدن این استعارههای.

من گاهی از دیدن مردانگی در زنان و کشیده شد به سختی, شیطان, شخصیت, و شخصیت های که وانمود به پسران به منظور مناسب است. اما هیچ چیز من تا به حال دیدم درست بود یا احساس مثل من و یا چه چیزی می تواند زندگی من است. در عوض من به تماشای مردم در فیلم احساس یا نفرت زمانی که آنها متوجه شدم که آنها در حال توسعه روابط صمیمی با یک فرد همجنسگرا (آس ونتورا: کارآگاه پت) و یا امداد رسانی در زمانی که آنها متوجه شدم که فرد در آنها احساس شد و در واقع فقط تظاهر به جنسیت آنها نیست (فقط یکی از بچه ها). هر دو از این فیلم ها مورد بررسی قرار گرفت در افشا و با اشاره به عنوان آینه به راه جامعه رفتار مردم تغییر جنسیت در زندگی واقعی است.

همچنین این مجموعه تا خسته کننده و خطرناک چرخه زمانی که تغییر جنسیت افرادی مثل من بگویید داستان ما و تقاضا دیده می شود به عنوان واقعی انسان و کاریکاتور است که می تواند خندید و یا رد کرد. از آن آسان است برای دیدن نما مردم به عنوان لب به لب از یک شوخی و در بسیاری از فیلم و تلویزیون را تشویق کرده است که آن را بسیار سخت به اجازه رفتن از تعصبات و یا به راحتی به درک مردم تغییر جنسیت هستند نه فقط در کشیدن و بازی را باور و یا به فریب هر کسی. همجنسگرا ستیزی و تراجنسی قوی هستند; اثبات شده است در این واقعیت است که جرایم ناشی از نفرت علیه LGBTQIA+ مردمی در حال افزایش است. اضافه کردن در نژادپرستی و شما به سرعت یاد بگیرند که سیاه نما از زنان در کشته نامتناسب اعداد.

با تشکر اما هیچ با تشکر از هالیوود است. توقف تلاش برای تجربه “جهان ما” و شروع به گوش دادن به تجارب واقعی مردم تغییر جنسیت. شروع استخدام فراجنسیتی بازیگران, اگر شما می خواهید برای دیدن جهان از طریق چشم ما. چرا که وقتی مدیر yells “برش” جامعه نیاز به ببینید که تغییر جنسیت شخصیت آنها به درک بهتر و شاید حتی عشق است که هنوز هم یک فرد همجنسگرا.

باید آن را فقط به عنوان آسان به ستایش ترانس مردمی آن را به عنوان کشورهای مستقل مشترک المنافع مردمی که آن را می آید به دادن جایزه برای داستان ما. زندگی ما به ارزش بیش از جوک و تکان دهنده نشان می دهد و رسانه ها نیاز به انجام یک کار خیلی بهتر از نمایندگی ما با مثبت و واقعی دید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>