استاتن آیلند خریداران درایو کردن زن نیست که با پوشیدن یک ماسک


staten-island-kick-out-mask
McauleyHolmes/توییتر

این ویدئو نشان می دهد خریداران فریاد و با اشاره به ترک فروشگاه

یک ویدیو نشان دادن مشتریان در ShopRite در استاتن آیلند فریاد “خارج” به یک مشتری با پوشیدن یک ماسک ویروسی رفته است پس از ارسال شده در توییتر.

کلیپ به اشتراک گذاشته شده توسط کاربر توییتر McAuley هولمز را در این ویدئو ارسال شده اما آن را در رسانه های اجتماعی پس از دیدن آن در ق. در این فیلم شما می توانید شنیدن ماسک-پوشیدن مشتریان فریاد یک زن که نمی پوشیدن یک ماسک با اشاره به خارج شدن از فروشگاه. هر فرماندار کومو نیویورکی ملزم به پوشیدن ماسک یا پوشش صورت هنگامی که در ملاء عام و قادر به دنبال اجتماعی فاصله دستورالعمل.

هلمز گفت که او تا به حال احساسات متناقضی در مورد این ویدئو. “از آنچه که من می توانید ببینید در این ویدئو به نظر می رسد وجود ندارد کارکنان فروشگاه های درگیر در از بین بردن خریداران” هولمز گفت: سنگین است. “بدیهی است که کسب و کار خصوصی باید حق امتناع از خدمت به غیر ماسک پوست را کاهش می دهد اما یک گروه از خریداران متفاوت است. ماسک های مهم در توقف گسترش و پوشیدن یک نشانه ای از احترام به دیگران” او ادامه داد. “این قابل فهم است که مردم خواهد بود به طوری جدی در مورد جامعه اجرای قانون در جایی مثل جزیره استاتن شده است که آمار بسیار سخت توسط COVID.”

نیویورک شده است کانون شیوع در آمریکا برای بسیاری از هفته. تا به امروز بیش از 365,000 مردم در دولت باید آزمایش مثبت و بیش 29,000 از دست داده اند زندگی خود را. هر چند استاتن آیلند است که 18 کیلومتر از شهر خود بسیاری از ساکنان در منهتن و به راحتی می توانید به ارمغان بیاورد این ویروس به این منطقه است. بیش از 700 ساکنان جزیره استاتن فوت کرده اند از ویروس.

مردم تقسیم شدند در رسانه های اجتماعی در مورد درمان این زن دریافت:

این گزارش حادثه زمانی که آن اتفاق افتاد و گفت: در بخش “جلوگیری از گسترش COVID-19 یک مسئولیت مشترک است. در ShopRite ما ادامه خواهد داد به پایبندی به ما بهداشت و اجتماعی فاصله پروتکل برای اطمینان از فروشگاه ما باقی می ماند یک مکان امن برای همکاران و مشتریان به کار و فروشگاه. ما همه در این با هم و ما بخواهید برای هر کس به بیمار و درک در طول این زمان دشوار است.”

“اگر شما بیمار شما باید پوشیدن چهره-پوشش هر زمان که شما نیاز به ترک خانه و ممکن است نزدیک تر از 6 فوت از دیگران” نیویورک شهرستان, وزارت بهداشت, و بهداشت روانی می گوید. “نمونه هایی از سوار مترو کشتی یا اتوبوس; در یک تاکسی و یا خدمات خودرو; راه رفتن در یک خیابان شلوغ; رفتن به داروخانه ها و فروشگاه های مواد غذایی و رفتن به دکتر یا بیمارستان.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de