Stassi شرودر باردار است—امیدوارم او رو باز او نژادپرستی قبل از او بسته پوشک او کیسه


stassi-pregnant
امی Sussman/گتی ایماژ

Stassi شرودر بارداری نشان داد تنها چند روز پس از اخراج از Vanderpump قوانین برای رفتار نژادپرستانه

تحت اللفظی روز پس از اخراج از Vanderpump قوانین برای نژادپرستانه رفتار Stassi شرودر اعلام کرده است که او و نامزد کمال کلارک در انتظار اولین فرزند خود را. چگونه راحت برای ما هفتگی اعلام شرودر کودک اخبار فقط چهار روز پس از درگیری در یک نژادپرست رسوایی ساخته شده اخبار. چه جالب و مناسب زمان برای او.

براوو اخراج واقعیت star در سه شنبه, ژوئن 9, پس از نواخته حساس از سخنان گذشته او مطرح از جمله زمان او و همکار Vanderpump قوانین ستاره کریستن Doute به نام پلیس در سابق خود را همکار ایمان Stowers برای یک جرم و جنایت او مرتکب نشده و پس از آن bragged در مورد آن در یک پادکست.

وجود دارد دو موضوع در بازی در اینجا: شرودر به تازگی مطرح “نواخته حساس اظهارات” و او و Doute تماس با پلیس در سیاه و سفید خود را همکار.

ایمان Stowers که مشغول به کار در سور و به نظر می رسد در چند قسمت از نشان می دهد — و مهمترین آنها تنها سیاه و سفید بازیگران عضو — نشان داد در یک Instagram چت زنده با Floribama ساحل ستاره Candace برنج چگونه شرودر و Doute دیدم ایمیل های روزانه مقاله در سال 2018 در مورد یک زن سیاه و سفید می خواستم برای سرقت به طوری که آنها به پلیس گفت: آن او بود که آن را انجام داد.

هر دو Doute و شرودر بستری شده این حادثه و شرودر تحت اللفظی bragged مورد آن در سال 2018 قسمت از “سگ مقدس” پادکست که در آن او گفت که او متهم Stowers از سرقت کارت های اعتباری و حتی ارسال عکس از Stowers به پلیس در تلاش برای مطابقت با تصویر او با زن در ایمیل های روزانه. “ما مانند ما حل شد فقط یک جرم” Stassi افتخار در آن زمان (از طریق واقعیت چای).

شرودر نیز بسیار نژادی حساس نظرات خود پادکست “مستقیم تا با Stassi” در حال حاضر حذف شده قسمت از 2017 که در آن او شکایت کرده است که تمام بازیگران در مراسم اسکار در حال ساخت “همه چیز در مورد نژاد.” بله واقعا…. او گفت که.

“من واقعا بیمار از همه, همه چیز در مورد مسابقه…من نوع بیش از آن” شرودر گفت: در حالی که شکایت که او را “یک نفر که مجاز به می گویند که چون من سفید ممتاز بلوند با 28 سال سن دارد.”

“هر کس خود مهیجی سخنرانی در مورد نژاد و همه چیزهای که من گفتم: ‘چرا همیشه فقط در مورد آمریکایی های آفریقایی تبار?'” شرودر گفت. “چرا نمی گی بودن مثل” ما در حال نشان داده شده است.’ چرا آمریکایی های بومی و Latinos بودن مانند ” ما در حال نشان داده شده است.’ و هر زمان که آنها ناراحت هر کس برای رفتن بالا و فراتر از آن و سپس به آنها را خوشحال.”

آه و در 2018, شرودر ارسال شده یک عکس به Instagram که در آن او توضیح داد که نگاه او به عنوان “نازی شیک.”

این مصاحبه ها و عکس ها همواره وجود دارد و این اولین بار نیست که Vanderpump قوانین طرفداران را به نام در این شبکه به رها کردن ستاره اما براوو نمی اقدام تا در این هفته زمانی که همه از او, گذشته رفتار به نور آمد دوباره.

شرودر منتشر شد عذرخواهی مدت کوتاهی قبل از اینکه از کار اخراج شدند اما او با تکیه بر خسته “من یک شخص متفاوت آن” بیانیه است که مجنون چون شرودر ساخته شده کسانی که نظرات نژادپرستانه در مورد اسکار سه سال پیش و سعی کردم به Stowers بازداشت دو سال پیش. واقعا که مدتها پیش است ؟

شاید در حال حاضر که شرودر است از کار او را پیدا کردن زمان را به خواندن برخی از کتاب ها و باز کردن او نژادپرستی قبل از تولد او می دهد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>