Stassi و کریستن اخراج از ‘Vanderpump قوانین’ به صورت مطلق بودن سطل زباله


Kristen-Doute-Stassi-Schroeder-fired
امی Sussman/Jon Kopaloff/گتی

Stassi شرودر کریستن Doute حداکثر Boyens و برت Caprioni همه اخراج از Vanderpump قوانین بیش از رفتار نژادپرستانه

پس از Stassi شرودر و کریستن Doute اعتراف به تماس با پلیس در سابق castmate ایمان Stowers برای سرقت از او تا به حال هیچ چیزی برای انجام با و پس از Vanderpump قوانین رقت انگیز به جدید بازیگران عضو حداکثر Boyens و برت Caprioni یک پلت فرم به عذرخواهی گذشته نژادپرستانه توییت در اخیر مراسم قسمت سریال تصمیم گرفته است به آتش تمام چهار نفر از آنها و در حالی که ما در آن هستیم فقط لغو Vanderpump قوانین به طور کامل — همه آنها سطل زباله.

بدون ذکر نژادپرستانه حادثه مربوط به ایمان Stowers, براوو با صدور بیانیه ای به انواع مختلفی است که به عنوان خوانده شده: “براوو و تکامل رسانه های امروز تایید کرد که Stassi شرودر کریستن Doute حداکثر Boyens و برت Caprioni نمی خواهد بازگشت به Vanderpump قوانین است.”

شرودر 31 و Doute, 37, علنا عذرخواهی کرد این هفته به سابق خود را costar Stowers پس از او نشان داد در یک Instagram چت زنده با Floribama ساحل ستاره Candace برنج چگونه شرودر و Doute دیدم یک مقاله در سال 2018 در مورد یک زن سیاه و سفید می خواستم برای سرقت به طوری که آنها به پلیس گفت: آن او بود که آن را انجام داد.

با توجه به Stowers, “وجود دارد این مقاله در ایمیل های روزانه که در آن وجود دارد یک آمریکایی آفریقایی تبار ، آن را عجیب و غریب عکس, به طوری که او نگاه بسیار روشن پوست بود و این متفاوت, عجیب و غریب, خالکوبی. آنها به نمایش گذاشت و من حدس می زنم این زن به سرقت از مردم است. و آنها به نام پلیس و گفت: آن را به من بود.”

هر دو Doute و Stassi بستری شده این حادثه با Doute به tweeting در مورد آن و شرودر به معنای واقعی کلمه لاف زدن در مورد آن در یک سال 2018 قسمت از “سگ مقدس” پادکست که در آن او گفت که او متهم Stowers از سرقت کارت های اعتباری و حتی ارسال عکس از Stowers به پلیس در تلاش برای مطابقت با تصویر او با زن در ایمیل های روزانه. “ما مانند ما حل شد فقط یک جرم” Stassi افتخار در آن زمان (از طریق واقعیت چای). “ما شروع به تماس با پلیس. پلیس نمی دهد. این واقعا سخت است برای دریافت در تماس با پلیس مگر در موارد اضطراری.”

توییتر

فقط بنابراین ما همه در همان صفحه این اتفاق دو سال پیش و این رشد-زنان در سی سالگی خود را. فقط اجازه دهید که غرق در.

یک عذرخواهی ارسال شده در Instagram, شرودر ادعای او “رشد قابل توجهی از شخص من بود.” دوباره آن را تنها دو سال پیش. Doute عذرخواهی شامل او ادعا او را “اعمال نمی شد نژادی محور” اما او در حال حاضر می داند که او را “امتیاز است.” واقعیت این است که تا به حال پلیس دستگیر Stowers به جرم او مرتکب نشده او می تواند ملاقات یک برنامه به طور بالقوه کشنده پایان.

در تاریخ 8 ژوئن سال 2020 یک صدای جیر جیر توسط Jax Taylor — همچنین متهم Stowers تصادفی بی اساس جرایم — اتحاد دوباره ظاهر آنلاین, پس از آن تنها یک ماده از زمان قبل از براوو آتش او را بیش از حد. در صدای جیر جیر از سال 2017 فن توییتی در تیلور در مورد او در حال حاضر بدنام امر با Stowers و به جای پرداختن چگونه او فریب خورده بریتنی Cartwright با Stowers او به جای توییتی در مورد چگونه Stowers است “می خواستم با پلیس برای grand theft auto” است که کاملا دیوانه را متهم به کسی بدون هیچ گونه مدرک. تیلور اتحاد صادر نشده عذرخواهی.

توییتر

حداکثر Boyens و برت Caprioni نیز اخراج از نشان می دهد هر چند این دو باید از کار اخراج شده از مدتها پیش به عنوان گذشته خود را نژادپرستانه توییتهایی کشف شد در ژانویه.

بین این Cartwright و تیلور ضد همجنس پاستور و DJ جیمز کندی جیغ و شلخته شرمندگی خود آن روشن است که هر کس در این نمایش سطل زباله. من شرمنده که با شور و شوق از آن حمایت کرد. آن را لغو و تمام. #VanderpumpRulesIsOver.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>