شروع 2021, Silversea ارائه خواهد شد کسب و کار مستقیم-کلاس پرواز به قطب جنوب

سلامت و دستورالعمل های ایمنی ممکن است ما را مجبور به مطبوعات توقف فوری سفر اما هیچ وقت مثل امروز به طرح دورتر پیش—به خصوص اگر مناظر خود را در مجموعه ای در جسارت به قطب جنوب در سال 2021 و فراتر از آن در یکی از منحصر به فرد ترین و کارآمد به زمان راه ممکن است. چرا که زمانی که یک پرواز کروز ارائه از Silversea کشتی اجازه خواهد داد که مسافران از یک شماره را انتخاب کنید از سفر دریایی به جست و خیز مخوف دریک عبور عبور—که می تواند تا دو روز در هر راه و به جای آن به طور مستقیم در زمین سفید قاره به سرعت و در نهایت راحتی.

ابتدا با آن December 11, 2021, عزیمت, Silversea, کشتی,’ قطب جنوب پل برنامه اجازه خواهد داد که تعداد محدودی از مسافران قایقرانی در 12 سفرهای سرنشین نقره اکسپلورر برای پرواز مستقیم از پونتا آرناس شیلی به قطب جنوب جزیره کینگ جورج در خصوصی 90 دقیقه پرواز توسط دو برابر نفوذ مقعدی, هواپیمایی. “پرواز کروز گزینه برای مسافر که می خواهم به بازدید از شبه جزیره قطب جنوب اما نمی خواهند برای عبور از گذر گاه دریک یا شاید دارای مدت زمان محدود (اما هنوز هم) می خواهد این فرصت را به تجربه سحر و جادو از این دیدنی های قاره می گوید:” Silversea اجرایی کنراد Combrink که پیشگام توسعه قطب جنوب پل.

Silversea Cruises Antarctica flight

گشت و گذار شامل افزایش پنگوئن-لکه بینی و هدایت قایقرانی, سفر حسن نیت ارائه میدهد Silversea کشتی

Combrink اضافه می کند که اگر چه پرواز-کروز مفهوم جدید نیست, “Silversea اولین لوکس اعزامی شرکت به ارائه برنامه با برخی از خدمات تحویل پیشرفت است که ما از هم جدا.” کسانی که پیشرفت شامل همه-کسب و کار-صندلی کلاس روی یک جفت از BAE 146/200 جت به طور خاص اقتباس شده به زمین در پرزیدنت ادواردو فرعی Montalva پایه در جزیره کینگ جورج—یک سایت در غیر این صورت استفاده می شود تنها توسط دانشمندان در مسیر به جزیره ایستگاه تحقیقات. پروازها نیز از ویژگی های در هیئت مدیره امکانات مانند نور, نیش, شامپاین و شراب شیلی و iPads ها لود شده با مفید قبل از کروز محتوا. در علاوه بر این به پرواز مستقیم قدرت پردازش برای مهمانان که کتاب قطب جنوب پل ارائه شامل قبل و بعد-کروز شب اقامت در هتل و غذا در پونتا آرناس خوش آمدید دریافت و بن سفر شام در پونتا آرناس و سفر دنده و همچنین گشت و گذار و هر چیز دیگری گنجانده شده در قایقرانی. قطب جنوب پل در دسترس است در دوازده انتخاب 2021-2022 برنامه های کشتی اعزامی کشتی Silversea اکسپلورر; نرخ شروع در $15,750 هر فرد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im