استارباکس در حال حاضر نیاز به تمام مشتریان به پوشیدن ماسک در داخل کافه


starbucks-madatory-face-mask
استارباکس

استارباکس نیاز همه مشتریان به پوشیدن ماسک

در یک حرکت است که مطمئن شوید که برای ارسال maskless Karens به tizzy استارباکس اعلام کرد که با شروع چهار شنبه, جولای 15, 2020, شما بهتر بود با پوشیدن یک ماسک اگر شما می خواهید به گام در داخل یک فروشگاه استارباکس. اثبات آنها گوش به تحقیق و CDC دستورالعمل های استارباکس می خواهد برای حفاظت از سلامت کارکنان خود و مشتریان اما انجام این کار بسیار ساده چیزی که نیاز به ماسک یا پوشش صورت خود را وارد کنید و ذخیره کنید.

استارباکس اعلام کرد که اخبار هفته گذشته اما با ارسال یک ایمیل انفجار به مشتریان در روز سه شنبه اعلام ماسک جدید قیمومیت همراه با یک یادآوری از تمام روش های جدید آنها در حال حاضر به تصویب رسید به سرعت گسترش COVID-19 مانند افزایش خود را “مطابق با پروتکل” و محدود کردن تعداد افراد داخل فروشگاه در یک زمان.

“پوشیدن صورت پوشش در فضاهای عمومی یکی از ساده ترین و موثر ترین چیزهایی که ما می توانید انجام دهید برای مراقبت از یک دیگر” استارباکس در بیانیه ای گفت. “لطفا به ما بپیوندید در کاهش گسترش COVID-19 و پوشیدن صورت پوشش در هنگام مراجعه به ما.”

برای مشتریان که هنوز هم حاضر به پوشیدن ماسک, استارباکس می گوید: برخی از مکان خواهد اجازه دهید آنها را با استفاده از درایو-از طریق در حالی که سفارش از طریق برنامه برای منظقه وانت و یا تحویل از طریق استارباکس ارائه می شود هنوز هم همیشه در دسترس است. حتی با تمام کسانی که از امتیازات مردم هنوز هم دیوانه در مورد آن.

یک کاربر توییتر نیز اشاره کرد که زمانی که (و این که اگر) مردم سعی می کنید برای ورود به یک استارباکس بدون ماسک کارکنان در حال حاضر نیز به دوش با وظیفه بودن ماموران امنیتی به عنوان آنها باید به مدیریت خشمگین مشتریانی که حاضر به پوشیدن یک ماسک و آخرین, بررسی, بود در یک baristas شرح شغل.

دیدن که دولت فدرال نمی تصویب یک ماسک سراسر کشور و دستور رئیس جمهور دیده شده است با یک ماسک بر روی تنها یک بار آن را مانند به نظر می رسد شرکت های خصوصی در حال رفتن به برای به اجرا درآوردن ماسک پوشیدن برای همه. با عمده فروشان مانند استارباکس تصویب ماسک قوانین و مکان هایی مانند دیزنی جهان خودداری برخی تجربیات اگر شما با پوشیدن یک ماسک این است که به عنوان نزدیک که ما میخوایم به متقاعد کردن مردم به ماسک ،

در حالی که ما در موضوع ایالات متحده آمریکا مراکز کنترل و پیشگیری بیماری (CDC) — شهرستان پیشرو اقتدار بر سلامت همه مسائل مربوط — صدور یک توصیه در ماه آوریل که همه آمریکایی ها پوشیدن ماسک های پارچه ای که در برای جلوگیری از گسترش COVID-19 و در حال حاضر تحقیقات جدید نشان می دهد که نه تنها ماسک جلوگیری از آلوده حامل از گسترش این ویروس, اما آنها همچنین می تواند ارائه یک مقدار مشخصی از حفاظت به پوشنده لباس, بنابراین واقعا چرا مردم هنوز هم حاضر به آنها را می پوشند ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>