استارباکس در حال حاضر اجازه می دهد Baristas به پوشیدن ‘Black Lives Matter’ لباس


starbucks-allows-blm
جاستین سالیوان/گتی

پس از مواجهه با واکنش استارباکس می گوید کارکنان در حال حاضر می پوشند ‘Black Lives Matter’ دنده به کار

استارباکس اعلام کرد زنجیره ای خواهد شد در حال حاضر اجازه می دهد تا کارگران به پوشیدن لباس و لوازم جانبی مرتبط با Black Lives Matter جنبش در حالی که مشغول به کار است. این می آید پس از این شرکت موضع قبلی — که در آن baristas و کارکنان بودند و نه اجازه برای نشان دادن پشتیبانی از جنبش در حالی که کار عمده ای واکنش و خواستار تحریم.

استارباکس در ابتدا می ترسید که یک کارمند ورزشی BLM پیام ممکن است “تحریک خشونت از کسانی که آن را درک نمی کنند” با توجه به داخلی ضبط خبرنگاری (به دست آمده توسط BuzzFeed) به کارکنان که “وجود دارد آشوبگران که misconstrue اصول اساسی Black lives Matter جنبش — و در شرایط خاص عمدا دوباره هدف آنها برای تقویت تفرقه.”

این شرکت نوشته شده در به روز رسانی در آن موضع در آن Instagram صفحه. “در پاسخ به این زمان تاریخی ما فروشگاه همکاران می توانید نشان دادن حمایت خود را با تی شرت پین و نام برچسب شده است.”

استارباکس قبلا نشان داده حمایت از زندگی در کانال های رسانه های اجتماعی. با توجه به آنها اعلام کردند آنها “متعهد به اقدام آموزش و حمایت از سیاه و سفید ما همکاران و مشتریان و جوامع” نهی از کارکنان برای حمایت از بزرگترین جنبش حقوق مدنی در تاریخ نیست دقیقا نگاه خوب است.

در اوایل این ماه به عنوان معترضان پر از خیابان های ایالات متحده در شهرستانها و شهرهای کوچک به تماس برای عدالت در قتل جورج فلوید Breonna تیلور و دیگر آمریکایی های سیاه و سفید در دست پلیس, Starbucks متعهد $1 میلیون دلار به سازمان های که ترویج “نژادی سهام و فراگیر تر و فقط جوامع است.

علاوه بر این, Starbucks اجازه می دهد تا کارکنان برای نشان دادن حمایت برای غرور ماه و تجاوز به حقوق است که باعث می شود آن را از همه بیشتر ناعادلانه است که این شرکت نمی خواهد اجازه می دهد تا کارکنان برای انجام همان نژادی و نابرابری.

این اولین کشمکش نژادی انجامد که استارباکس نقش مهمی در. بازگشت در سال 2018 در فیلادلفیا استارباکس دو افسر پلیس بازداشت دو مرد سیاه و سفید به صورت نشسته در داخل رستوران بدون سفارش هر چیزی.

با توجه به گزارش های فروشگاه مدیر به نام 911 پس از مردان در خواست کد برای استفاده از دستشویی. به آنها گفته شد که سرویس بهداشتی بود که تنها برای پرداخت به مشتریان و بازگشت آنها به میز خود را که در آن آنها در حال انتظار برای دیدار با شریک کسب و کار که وارد شد به عنوان آنها در حال دست به دستبند. استارباکس زنجیره ای در سراسر ایالات متحده بسته شد برای یک روز برای تعصب نژادی آموزش پس از حادثه.

در مجموع از 180 به معنای واقعی کلمه فقط دیروز استارباکس می گوید: در حال حاضر از آن خواهد شد را 250,000 شرت با طراحی که شامل “Black Lives Matter” و “نه عدالت بدون صلح” در دسترس کارگران در آن شرکت متعلق به کافی نت ها در ایالات متحده و کانادا است. این شرکت می گوید CNBC که از آن شروع به برنامه ریزی برای ارائه شرت برای کارکنان در هفته گذشته.

تا زمانی که این پیراهن را وارد کارکنان می تواند پوشیدن پین یا پیراهن برای نشان دادن حمایت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im