استارباکس یادداشت هدایت کارکنان به پوشیدن ‘Black Lives Matter’ دنده


starbucks-black-lives-matter-new
اندرو CABALLERO-رینولدز/گتی

استارباکس می گوید کارکنان آنها نمی توانند لباس سیاه و سفید زندگی می کند ماده پین و یا دکمه ها در هنگام کار

در چند هفته گذشته به عنوان افراد در سراسر کشور در حال بررسی نقش آنها در تداوم و بهره از نژادپرستی نظاممند بسیاری از شرکت های بزرگ با انتشار بیانیه محکوم کردن نژادپرستی و پرتاب خود را در حمایت از پشت, سیاه زندگی مهم جنبش در هر راه که آنها می توانند. استارباکس یکی از این شرکت ها. سیاتل زنجیره ای قهوه فقط اعلام کرد در رسانه های اجتماعی خود همبستگی و تعهد به حمایت از پل جنبش و در عین حال استارباکس کارکنان نیز گفت: آنها نمی توانند پوشیدن هر گونه لوازم جانبی (پیراهن پین و یا چرخ دنده های دیگر) است که پشتیبانی از این زندگی مهم جنبش چون استارباکس معتقد است ممکن است “تقویت تفرقه.”

استارباکس’ سیاست تکان دهنده است, نه فقط به دلیل آن را در تضاد با خود بیانیه عمومی بودن “متعهد به اقدام آموزش و حمایت از سیاه و سفید ما همکاران و مشتریان و جوامع” اما چون استارباکس یکی از مهمترین و فراگیر شرکت ها وقتی که می آید به LQBTQ حقوق. استارباکس کارکنان را تشویق به پوشیدن پین و لوازم جشن غرور بنابراین این شرکت تصمیم به رسم خط در نژادی و نابرابری است مشکوک.

استارباکس ادعا می کند که آنها از ترس یک کارمند ورزشی BLM پیام ممکن است تحریک خشونت از کسانی که آن را درک نمی کنند نوشتن در داخلی ضبط خبرنگاری (به دست آمده توسط BuzzFeed) به کارکنان که “وجود دارد آشوبگران که misconstrue اصول اساسی Black lives Matter جنبش — و در شرایط خاص عمدا دوباره هدف آنها برای تقویت تفرقه.”

اگر چه استارباکس ادعا می کند که سیاست را محافظت کارکنان از پتانسیل خشونت — و یا به عنوان یک استارباکس هرزه گفت BuzzFeed News, آن را “برای ایجاد یک محیط امن و استقبال از” محیط زیست — یکی barista از آتلانتا عبارت ساده تر وقتی که او گفت BuzzFeed که پاسخ این شرکت “اولویت کسانی که احساس ناراحتی بیش از سیاه و سفید زندگی” و نه راه دیگری در اطراف.

“من رنگ پوست تحریک خشونت در استارباکس. من باید به کار نمی آیند ؟ ” کارمند پرسید. “آن را خاموش و استارباکس همدست است. در حال حاضر بیش از همیشه استارباکس نیاز به ایستادن با ما.”

در توییتر, Starbucks کارمند مشترک چگونه او مطرح شده و او برای اولین بار در همبستگی با گروهی از معترضان که در راهپیمایی های گذشته خود را ذخیره و گفته شد او مدیر است که “استارباکس به خنثی است.” خنثی در چیست ؟ بحث در مورد اینکه آیا یا نه نژاد پرستی بد است ؟

استارباکس ادعا آنها یک سیاست استاندارد است که “شرکای مجاز به پوشیدن دکمه یا پین است که حمایت سیاسی و مذهبی و یا مسئله شخصی” هر چند این شرکت افتخار حمایت از تجاوز به حقوق نشان می دهد که یک داستان متفاوت است.

یک سخنگوی شرکت تایید به BuzzFeed که این یادداشت واقعی بود و ایستاده بود با بیانیه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im