ستاره Collab: ویرجین کهکشانی ناسا پیوستن به نیروهای به مسافران به ایستگاه فضایی بین المللی

Virgin Galactic طرح به مسافران به ستاره ها فقط در زمان یک جهش بزرگ رو به جلو است. که چون ریچارد برانسون, فضای, گردشگری, سرمایه گذاری وارد همکاری با ناسا برای سازماندهی خصوصی سفر به ایستگاه فضایی بین المللی.

این شرکت اعلام کرد در روز دوشنبه که به آن وارد شده بود به یک فضای عمل توافق با ناسا در مرکز فضایی جانسون که اجازه می دهد آن را به آموزش خصوصی فضانوردان برای کوتاه باقی می ماند در 21 ساله ایستگاه فضایی به گزارش رویترز،. این سفر خواهد بود که توسط Virgin Galactic; در عوض این شرکت خواهد بود اقدام تقریبا مانند یک عامل سفر شناسایی مشتریان تجاری و هماهنگی سفرهای خود را به فضا.

به عنوان بخشی از توافق Virgin Galactic را توسعه “خصوصی جدید مداری فضانورد آمادگی برنامه” این شرکت در بیانیه ای گفت. این شامل شناسایی اشخاص که می خواهید به سفر به فضا آموزش را در مدار پایین و رزرو سفر خود را به ISS و همچنین به عنوان تنظیم هر و همه منابع آنها ممکن است نیاز به در فضا و بر روی زمین.

“ما هیجان زده به همکاری با ناسا در این خصوصی مداری spaceflight برنامه که نه تنها اجازه می دهد تا ما را به استفاده از ما spaceflight پلت فرم بلکه پیشنهاد ما فضا زیرساخت های آموزش به ناسا و دیگر سازمان ها” گفت: مدیر عامل شرکت جورج Whitesides. “بر اساس سطوح بینظیر از spaceflight تعهدات مشتری ما امن تا به امروز ما با افتخار برای به اشتراک گذاشتن بینش در کمک به رشد بازار دیگر برای فضای جدید اقتصاد است. ما می خواهیم را به سیارهای دیدگاه به هزاران بسیاری از مردم است.”

Virgin Galactics SpaceShipTwo space plane

باکره Galactics SpaceShipTwo فضا هواپیما Virgin Galactic

به منظور رسیدن به مشتریان به ISS Virgin Galactic به احتمال زیاد باید به شریک زندگی یا فضای X و یا بوئینگ چرا که خود را در فضای هواپیما SpaceShipTwo تنها قادر به پرواز زیر مداری. تا به حال این شرکت تمرکز شده است و مشتریان به لبه فضا به گزارش the Verge. هر چند خود هنر و صنعت را نمی خواهد بود قادر به مسافران را به ایستگاه فضایی آن خواهد شد به احتمال زیاد نقش حیاتی در فرآیند آموزش.

صرف نظر از آنچه می آید از همکاری جدید Virgin Galactic در حال حاضر دیده می شود افزایش از اخبار است. CNBC گزارش می دهد که قیمت سهام شرکت را افزایش به میزان 14 درصد در اوایل معاملات صبح روز دوشنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im