جنوب غربی و خطوط هوایی آمریکا نیاز به ماسک بر روی تمام پروازهای


southwest-airlines-mask-req
DOMINICK رویتر/گتی

همه مسافران بیش از سن دو مورد نیاز خواهد بود برای پوشیدن ماسک بر روی هر دو شرکت های هواپیمایی

هر دو غربی و آمریکایی از شرکت های هواپیمایی اعلام کرد چهره جدید-پوشش الزامات آغاز هفته آینده. همه ماسک معافیت پایان خواهد رسید و این سیاست جدید به شدت اجرا خواهد شد توسط هر دو شرکت های هواپیمایی. همه مشتریان بیش از سن دو مورد نیاز خواهد بود برای پوشیدن ماسک یا پوشش صورت در هیئت مدیره هواپیما و در فرودگاه.

“با توجه به مراکز کنترل بیماری و پیشگیری یکی از بهترین راه ما می تواند سرعت گسترش COVID-19 است به پوشیدن پوشش چهره” گفت: آلیسون تیلور رئیس مشتری افسر خطوط هوایی آمریکا در بیانیه ای. “مشتریان و اعضای تیم باید روشن شده است که آنها احساس امن تر زمانی که هر کس با پوشیدن چهره و پوشش.”

دلیل اصلی این تغییر در سیاست است که برای جلوگیری از گسترش COVID-19 در میان حامل بدون علامت با توجه به آزادی مطبوعات. تنها زمان ماسک یا پوشش صورت ممکن است حذف شده در فرودگاه و یا در هیئت مدیره این هواپیما در زمانی که مشتری در حال خوردن یا نوشیدن. هر کسی که حاضر به پیروی از این سیاست در هر زمان در طول سفر خود را می تواند محروم از همه آینده سفر برای مدت زمان از چهره-پوشش مورد نیاز است. خطوط هوایی آمریکا آغاز خواهد شد و اجرای این نیاز جدید در جولای 29.

خطوط هوایی جنوب غربی خواهد بود اجرای یک شبیه چهره-پوشش سیاست در جولای 27, نیاز به تمام مشتریان بیش از سن 2 تا ماسک تا در هر مرحله از این سفر روند از چک در چمدان ادعا می کنند به جز “بسیار کوتاه” موارد زمانی که مشتری در حال خوردن یا نوشیدن. غرب را تشویق می کند تا مشتریان را به خود ماسک اما می گوید آنها باید برخی از در دسترس در فرودگاه ها بر اساس درخواست.

“اگر یک مشتری است که قادر به پوشیدن صورت پوشش به هر دلیلی (حتی قابل اثبات وضعیت پزشکی) ما تاسف است که ما قادر به حمل و نقل مشتری در این زمان” غربی در بیانیه ای گفت. “در آن موارد ما امیدواریم که مشتری می خواهد به ما اجازه می دهد به استقبال آنها را در هیئت مدیره در آینده اگر بهداشت عمومی ارشاد یا دیگر مرتبط با ايمنی شرایط مورد پوشش صورت تغییرات.”

با توجه به مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از پوشش صورت کمک به کاهش سرعت گسترش COVID-19. و در حالی که CDC اذعان دارد که ماسک عملی ممکن برای همه — با استناد به کسانی که با فکری یا معلولیت رشدی کسانی که کم شنوا ، — جنوب غربی و خطوط هوایی آمریکا می گویند آنها دیده می شود بیش از حد بسیاری از “استثنا” به سیاست های ارائه شده بدون اثبات.

“دلیل ما در حال انجام این کار این است که ما به سادگی از دیدن بیش از حد بسیاری از موارد استثنا به سیاست و این قرار ما خدمه پرواز در یک واقعا دشوار نقطه” هر NPR. “آن نیز ساخته شده است مشتریان ما خیلی ناراحت کننده, بنابراین این چیزی است که به اثر می رود در هفته آینده.”

در حال حاضر فدرال COVID-19 دستورالعمل تشویق مردم به پوشیدن ماسک در هنگام پرواز و مصرانه با هواپیمایی به ترک برخی از صندلی های خالی به دلایل ایمنی اما مغلوب ساختن پیشی جستن اجرایی نشده ساخته شده هر یک از این مسافرت هوایی پیشنهادات الزامی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im