Counter-Strike: Global Offensiveبه غیر از مسائل کپی رایت یکی از دلایل ممکن است به همین دلیل ما تصور می کنیم که اکثر شرکت ها بیش از حد هیجان زده در مورد فن-اجرای سرور برای بازی های خود را به دلیل است که آنها نمی توانند کنترل کد است که در حال اجرا بر روی این سرور. از نظر امنیتی به این معنی است که توسعه دهندگان نمی تواند تضمین نماید که آن است 100% امن برای علاقهمندان به بازی.

تبلیغات

اگر شما لذت بردن از بازی بر روی فن-اجرای سرور, سپس شما ممکن است بخواهید به نگاهی توجه داشته باشید از این آخرین نشت به خصوص اگر شما بازی بازی مانند شیر Team Fortress 2 و Counter-Strike: Global Offensive. دلیل این است که ظاهرا کد منبع برای هر دو بازی شده اند به بیرون درز کرد. این منجر به برخی از فن سرور گرفته آفلاین تا زمانی که آنها می توانند بفهمند که اگر این نشت می تواند سازش امنیتی از بازیکنان از بازی کردن در سرور های خود را.

با این حال وجود دارد برخی از خبر خوب چون این فایل به نظر می رسد چندین سال. این به این معنی است که مگر اینکه سرور شما در حال بازی در حال اجرا است بسیار قدیمی نسخه از هر بازی احتمال وجود دارد که این نشت ممکن است هر گونه تاثیر بر امنیت خود را. شیر نیز پس از تایید نشت و پیشنهاد کرده اند که هیچ چیزی نگران باشد اما آنها خواهد شد و بررسی آن با این وجود.

در بیانیه صادر شده توسط این شرکت “ما بررسی کرده اند به بیرون درز کد و باور آن را به یک ترجمه از یک محدود CS:GO موتور کد انبار منتشر شده به همکاران در اواخر سال 2017 و در اصل به بیرون درز کرد و در سال 2018 است. از این نظر ما نیست هر دلیل برای بازیکنان به احساس خطر و یا جلوگیری از جاری می سازد (مثل همیشه بازی رسمی سرور توصیه می شود برای بزرگترین امنیتی). ما ادامه خواهد داد به منظور بررسی وضعیت و به روز رسانی اخبار رسانه ها و بازیکنان اگر ما پیدا کردن هر چیزی را ثابت کند در غیر این صورت.”

در زمینه بازی. بیشتر بخوانید درباره Counter-strike و شیر. منبع: rockpapershotgun

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de