Sophie-Turner-Joe-Jonas-welcome-baby
مت Winkelmeyer/گتی

سوفی ترنر و جو جوناس را تایید کرده اند از ورود اولین فرزند خود

خوش آمدید به والدین, جو جوناس و سوفی ترنر! چندین رسانه ها تایید کرده اند که فوق العاده خصوصی نوازنده و بازیگر زن و شوهر ازدواج کرده که بارداری, اخبار, برای اولین بار نشان داد در ماه فوریه به استقبال از اولین فرزند خود را با هم در هفته گذشته.

“سوفی ترنر و جو جوناس خوشحال به اعلام تولد نوزاد خود را” بیانیه ای خطاب به مردم از جوناس’ هرزه می خواند.

TMZ اعلام تولد فرزند خود یک دختر بچه خروجی می گوید نام Willa متولد شده در چهارشنبه 22 جولای در لس آنجلس-منطقه بیمارستان.

“جو و سوفی استقبال از یک نوزاد دختر در آخرین پنج شنبه در لس آنجلس و در طول ماه” یک منبع همچنین گفته سرگرمی امشب. “این زن و شوهر است که در حال حاضر وسواس و نمی تواند متوقف gloating در مورد خود علاوه بر جدید. زن و شوهر در نظر گرفتن زمان برای لذت بردن از این لحظه خاص و فقط به اشتراک گذاشتن اخبار و به روز رسانی خود را با خانواده و دوستان است. با همه گیر جو و سوفی شده اند بسیار محتاط در مورد کسی است که در اطراف آنها و دختر کوچک خود را.”

این زوج که ازدواج در مارس 2019 باقی مانده است کم حرف در مورد بارداری هرگز علنا تایید آنها انتظار داشتند. اما مدت کوتاهی پس از خبر شکست در فوریه بازی تاج و تخت ستاره انجام می شود بسیار کمی به پنهان کردن خود را در حال رشد در حالی که در خارج و در مورد.

او نیز اجازه نمی بارداری نگه داشتن او از اعتراض به مرگ جورج فلوید در دست چهار مینیاپولیس, افسران پلیس, حضور بیش از یک تظاهرات مسالمت آمیز در کالیفرنیا است.

“ما در حال داشتن یک زمان خوب است. ما در سال گذشته ازدواج, بنابراین ما به این بنابراین ما هنوز در حال لذت بردن از آن زمان” جوناس گفت: در طول یک مجازی ظاهر در SiriusXM Hits 1 مشهور جلسه به میزبانی صبح Mash Up. “همچنین ما در تور برای آنچه احساس می کند مانند بیش از یک سال پس از اینکه خانه نیمه خوب است.”

کودک Willa می پیوندد همیشه در حال گسترش جوناس نوزادان که شامل کوین و همسر دانیل دو دختر روسی انجلینا 3½ و آلنا رز 6. جو برادر کوچکتر نیک و همسر, Priyanka Chopra, Jonas نیز نشان داد که کودکان ممکن است در آینده است.

“خرید یک خانه و بچه ها را در to-do list,” چوپرا جوناس نشان داد به رواج هند از طریق مردم. “برای من خانه ای است که هر جا که من خوشحال هستم زمانی که من مردم را دوست دارم در اطراف من.”

تبریک به پدر و مادر جدید!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im